1

@ferranshark7 Na starość ponoć ludziom odwala ;XD

0

Ponoć Lookman to plan C

0

Jak ktoś nie ma Polsatu sport to mecz Igi można oglądać na zwykłym Polsacie

2

Powinien usłyszeć od Laporty krótko:
Albo odchodzisz teraz albo w czerwcu siedziąc na trybunach..

0

Dzisiaj oglądałem w wiadomościach jak w Lądku tamę uszkodzoną łatają workami z piaskiem, pytam się gdzie Władze były, prawie rok minął a tu łatają workami z piaskiem..

0

Bayern musisz..

1

Jesteście za tym by selekcjonerem został Urban czy Nawalka do końca roku a później Roger Schmidt?

0

Jak tam u Was w Sosnowcu, Podkarpaciu burze przetrzepały mocno?

0

Co to się odwaliło dzisiaj.. To po kogo teraz ruszamy na pełnej.. ?

3

@ViscaelBarca2007 Szczęsny ;)

3

"Nie mają prawa". Ministra zapowiada interwencję ws. patroli na granicy
Obywatelskie patrole na granicy polsko-niemieckiej budzą mój sprzeciw - stwierdziła w programie “Tłit” ministra ds. społeczeństwa obywatelskiego Adriana Porowska. Zapowiedziała interwencję w tej sprawie do MSWiA.

Kolejna Niemka w rządzie? Z drugiej strony jak słyszę/czytam ministra.. to mnie na wymioty bierze..

0

Romero qrwa ufam Tobie

0

https://www.facebook.com/share/v/1MC4oJ4e8D/?mibextid=wwXIfr
Nie jestem fanem Konfederacji ale tu mają rację..

0

Kulesza ogarnął selekcjonera? Brzeczek ma być? Czy szuka dalej?

0

Niech ktoś mu powie, że On nie idzie na wojnę z Deco tylko całym klubem i jako kapitan słabo to wygląda.

0

Też uważacie, że zatrudnienie Brzęczka to tak jak naplucie w twarz Lewemu?

0

Północ woj. dolnośląskiego idzie burza konkret, oby bez szkód

1

@Comentateiro Jasne, on te pierożki je w bazie Żabka a nie w kosmosie..

0

@FcPortoFan1999 Nie ma szans wygrać po tylu aferach..

1

Zawsze wiedziałem, że to jest menda.

2

@Stinger_ W taki upał, różne rzeczy można robić, ja np biegłem Ultra TRAIL 68km po górach z prawie 3000m przewyższeniami ;)

0

@SinMistico Bo doskonale wiedzą, że to menda.

0

Kurna co za intensywny tydzień, cały tydzień dymy, najpierw Probierzówka vs Lewandowski, teraz wchodzę tu i dymy z udziałem Nico ;XD

0

Koniec ery Probierzówki :) Kulesza twoja kolej, musisz..

0

Mam do Was prośbę, niech ktoś ogarnie grafikę z np. tekstem Out Probierz/Kulesza, Nie kibicuję itd., by można byłoby wstawić np na fb, żeby to się rozniosło szerzej, tylko My kibice możemy zmusić ich do zmian poprzez naciski sponsorów. I najważniejsze nie kupować biletów na mecze Reprezentacji, niech sami Baronowie z Prezesem oglądają.

5

Tłumaczenia Probierza, przerwa wybiła nas z rytmu ;XD

0

Piotrowski co to miało być, A klasa

0

@Consigliere Ciesz się z małych rzeczy;)

0

Im bliżej końca meczu, ty mniej mi zależy, nieprawdopodobne, mentalnie jako kibic jestem rozbity totalnie :/

0

@th@les Ponoć za rok chcą uderzyć po Alvareza z AM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?