RinooniR
Dołączył/a: grudzień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ferranshark7 Na starość ponoć ludziom odwala ;XD
0
Ponoć Lookman to plan C
0
Jak ktoś nie ma Polsatu sport to mecz Igi można oglądać na zwykłym Polsacie
2
Powinien usłyszeć od Laporty krótko:
Albo odchodzisz teraz albo w czerwcu siedziąc na trybunach..
0
Dzisiaj oglądałem w wiadomościach jak w Lądku tamę uszkodzoną łatają workami z piaskiem, pytam się gdzie Władze były, prawie rok minął a tu łatają workami z piaskiem..
0
Bayern musisz..
1
Jesteście za tym by selekcjonerem został Urban czy Nawalka do końca roku a później Roger Schmidt?
0
Jak tam u Was w Sosnowcu, Podkarpaciu burze przetrzepały mocno?
0
Co to się odwaliło dzisiaj.. To po kogo teraz ruszamy na pełnej.. ?
3
@ViscaelBarca2007 Szczęsny ;)
3
"Nie mają prawa". Ministra zapowiada interwencję ws. patroli na granicy
Obywatelskie patrole na granicy polsko-niemieckiej budzą mój sprzeciw - stwierdziła w programie “Tłit” ministra ds. społeczeństwa obywatelskiego Adriana Porowska. Zapowiedziała interwencję w tej sprawie do MSWiA.
Kolejna Niemka w rządzie? Z drugiej strony jak słyszę/czytam ministra.. to mnie na wymioty bierze..
0
Romero qrwa ufam Tobie
0
https://www.facebook.com/share/v/1MC4oJ4e8D/?mibextid=wwXIfr
Nie jestem fanem Konfederacji ale tu mają rację..
0
Kulesza ogarnął selekcjonera? Brzeczek ma być? Czy szuka dalej?
0
Niech ktoś mu powie, że On nie idzie na wojnę z Deco tylko całym klubem i jako kapitan słabo to wygląda.
0
Też uważacie, że zatrudnienie Brzęczka to tak jak naplucie w twarz Lewemu?
0
Północ woj. dolnośląskiego idzie burza konkret, oby bez szkód
1
@Comentateiro Jasne, on te pierożki je w bazie Żabka a nie w kosmosie..
0
@FcPortoFan1999 Nie ma szans wygrać po tylu aferach..
1
Zawsze wiedziałem, że to jest menda.
2
@Stinger_ W taki upał, różne rzeczy można robić, ja np biegłem Ultra TRAIL 68km po górach z prawie 3000m przewyższeniami ;)
0
@SinMistico Bo doskonale wiedzą, że to menda.
0
Kurna co za intensywny tydzień, cały tydzień dymy, najpierw Probierzówka vs Lewandowski, teraz wchodzę tu i dymy z udziałem Nico ;XD
0
Koniec ery Probierzówki :) Kulesza twoja kolej, musisz..
0
Mam do Was prośbę, niech ktoś ogarnie grafikę z np. tekstem Out Probierz/Kulesza, Nie kibicuję itd., by można byłoby wstawić np na fb, żeby to się rozniosło szerzej, tylko My kibice możemy zmusić ich do zmian poprzez naciski sponsorów. I najważniejsze nie kupować biletów na mecze Reprezentacji, niech sami Baronowie z Prezesem oglądają.
5
Tłumaczenia Probierza, przerwa wybiła nas z rytmu ;XD
0
Piotrowski co to miało być, A klasa
0
@Consigliere Ciesz się z małych rzeczy;)
0
Im bliżej końca meczu, ty mniej mi zależy, nieprawdopodobne, mentalnie jako kibic jestem rozbity totalnie :/
0
@th@les Ponoć za rok chcą uderzyć po Alvareza z AM