RinooniR
Dołączył/a: grudzień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogląda ktoś RB ONZ ?
0
Poleci ktoś serial o seryjnym mordercy na netflixie oprócz dextera?
4
Za Urbana nudy ze składem nie to co za Probierza, gdzie nikt nie zgadnął składy ;)
0
Żonka chrapie, macie jakieś sprawdzone sposoby?
0
@Pomimo27 mam na minimum i tak jebie..
3
Moglibyście zrobić czarne tło na La rambli bo jebie po oczach nocą
1
Tak się zastanawiałem, dlaczego Urban postawił na Wiśniowskiego, wystarczyło połączyć kropki, przecież on go trenował w Górniku Zabrze
1
Panie Probierz to są te detale..
0
La Rambla schodzi na psy.. Ludzie kochani żeby w reklamach był portal z mamami?
1
RM już odjeżdża, po mistrzostwie..
0
Barca jak dzieci we mgle i dodatkowo w bagnie.
0
Czemu nie strzelał
0
Po meczu Flick powinien zarządzić ścieżkę zdrowia tzn powrót do domu z buta.
0
Pytam się, gdzie jest Lewandowski ??
1
Było to ciekawe
0
Ta gra dzisiaj idzie jak krew z nosa..
0
Jaka polecicie komedie na netflixie, nie mam pojęcia co szukać
7
Różnica między Majchrzakiem a Hurkaczem jest taka że pierwszy wygrywa mecze przegrane a drugi przegrywa mecze wygrane.
4
I Polska ma swojego Jordana ;XD
1
Kurna poszedłem do WC wracam a tu z 2:0 jest 2:2 ;XD
2
Mistrzostwo wlasnie przepadło..
0
Ino nie ma Iniego i dramat w obronie.
1
Tymczasem Kounde wciąga mielonego na ławce;XD
0
@626 obecnie też się zlewa
0
@Lucerfi Ciekawe co w zamian, pół Ukrainy do rozbiórki? ;-XD
0
Chciałabym żeby ktoś RM zabrał za darmo gwiazdę drużyny tak jak oni to robią.
13
Wystarczy spojrzeć na zdjęcie tego typa i od razu wiesz, że to zły człowiek.
0
Chyba można się rozejść..
0
Uja grali i prowadzą..
0
Nadzieja że jebnie w słupek