RinooniR
Dołączył/a: grudzień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Borek Maracana jest jedna
0
Żeby wygrać w totolotka trzeba zagrać, także Lech..
1
Szkoda tego pierwszego meczu..
0
@Lucyffffer1922 Oby mu palma nie odwaliła;)
1
Będzie dogrywka !! Robta screeny !!
0
Dobra piła była..
0
Czyżby przegięli z przygotowaniami do sezonu..
1
Gumny się wygumkował
0
Lech za te koszulki rywala powinien dostać walkowera
0
Poznań z animuszem !!
0
Tekstu głównego nie czytałem bo nie mam czasu teraz, wrócę później i sprawdzę co i kogo LaRambla osądziła.
8
Reprezentacja Polski może zyskać nowego lepszego Bednarka, który jak przyjdzie na zgrupowanie z całkiem innym mentalem, nie jak z Angli gdzie przyjeżdżał po meczy swojej drużyny gdzie w dupe po 5:0 było..
1
Bednarek ładnie się przedstawia kibicom w Portugalii
4
Joao Bednarek wymiata :)
1
Kurna Tebas i La liga to stan umysłu.
2
Ależ Rashford poszedł na przebój lata :)
0
Prezes Wisły dobrze gada..
https://www.money.pl/gospodarka/to-co-dzieje-sie-wokol-kpo-jest-kompromitacja-calego-systemu-opinia-7187407284468480a.html
0
Kto poleci jakiś serial o seryjnym mordercy na netflixie?
0
Nie ma większego cwaniaka nad Warszawiaka biorącego kasę z KPO.
0
Jestem ciekaw czy Stanowski też coś uszczknął z tortu KPO ;)
0
No ludzie, co wy macie z tym łączeniem kropek, na wymioty bierze a dopiero południe..
0
Hej ktoś podpowie czy jest jakiś darmowy program do rysowania 2D ?
0
Pytam się, czy wiadomo czy zarząd jest optymistycznie nastawiony na rozwiązanie sprawy Ter Stegenka? Są jakieś przecieki ?
0
Jestem zniesmaczony postępowaniem Ter Stegna, jestem zniesmaczony postępowaniem Zarządu, jestem zniesmaczony TVP , ogólnie qrwa jestem wszystkim zniesmaczony..
0
To będzie drugi Larsson w tym sezonie z tym , że nie w tym wieku byli ;)
0
Lech jak przejdzie Cervene to na kogo później trafią?
0
Nie dziwię się, że Lewy farbuje włosy, najpierw gówniara z paletką wygrywa Wimbledon to teraz Siatkarze LN
0
Co polecacie obejrzeć na netflixie, jakiś kryminał , horror?
0
Piękny dzień, Japońce w czambo, Slowacy w czambo, Serbowie w czambo i dodatkowo Pepiki w czambo;XD
0
Ten Faberski to Polak? Ponoć to przyszła gwiazda Ajaxu ?