1

Borek Maracana jest jedna

0

Żeby wygrać w totolotka trzeba zagrać, także Lech..

1

Szkoda tego pierwszego meczu..

0

@Lucyffffer1922 Oby mu palma nie odwaliła;)

1

Będzie dogrywka !! Robta screeny !!

0

Dobra piła była..

0

Czyżby przegięli z przygotowaniami do sezonu..

1

Gumny się wygumkował

0

Lech za te koszulki rywala powinien dostać walkowera

0

Poznań z animuszem !!

0

Tekstu głównego nie czytałem bo nie mam czasu teraz, wrócę później i sprawdzę co i kogo LaRambla osądziła.

8

Reprezentacja Polski może zyskać nowego lepszego Bednarka, który jak przyjdzie na zgrupowanie z całkiem innym mentalem, nie jak z Angli gdzie przyjeżdżał po meczy swojej drużyny gdzie w dupe po 5:0 było..

1

Bednarek ładnie się przedstawia kibicom w Portugalii

4

Joao Bednarek wymiata :)

1

Kurna Tebas i La liga to stan umysłu.

2

Ależ Rashford poszedł na przebój lata :)

0

Kto poleci jakiś serial o seryjnym mordercy na netflixie?

0

Nie ma większego cwaniaka nad Warszawiaka biorącego kasę z KPO.

0

Jestem ciekaw czy Stanowski też coś uszczknął z tortu KPO ;)

0

No ludzie, co wy macie z tym łączeniem kropek, na wymioty bierze a dopiero południe..

0

Hej ktoś podpowie czy jest jakiś darmowy program do rysowania 2D ?

0

Pytam się, czy wiadomo czy zarząd jest optymistycznie nastawiony na rozwiązanie sprawy Ter Stegenka? Są jakieś przecieki ?

0

Jestem zniesmaczony postępowaniem Ter Stegna, jestem zniesmaczony postępowaniem Zarządu, jestem zniesmaczony TVP , ogólnie qrwa jestem wszystkim zniesmaczony..

0

To będzie drugi Larsson w tym sezonie z tym , że nie w tym wieku byli ;)

0

Lech jak przejdzie Cervene to na kogo później trafią?

0

Nie dziwię się, że Lewy farbuje włosy, najpierw gówniara z paletką wygrywa Wimbledon to teraz Siatkarze LN

0

Co polecacie obejrzeć na netflixie, jakiś kryminał , horror?

0

Piękny dzień, Japońce w czambo, Slowacy w czambo, Serbowie w czambo i dodatkowo Pepiki w czambo;XD

0

Ten Faberski to Polak? Ponoć to przyszła gwiazda Ajaxu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?