RinooniR
Dołączył/a: grudzień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A uj z nimi, Idę spać, obym się jutro obudził z dymisją Probierza..
0
@Damian11 Gdzie współczucie gościu !!?
1
@wawrzyn1 Pewnie po łyczku whisky probierzówki na odwagę ;XD
0
Dajcie znać jak wznowią
0
@barcelonaLM Presje tak na prawdę możemy My kibice nałożyć, nie wiem z kim następny mecz u siebie gramy ale wystarczy że przyjdzie garstka kibiców na nie mały stadion, sponsoring odejdzie i będzie gorąco.
0
@NeroTFP1 A kto to jest Sylwia Grzeszczak
0
Probierz podłączony do prądu ;XD
3
I jest potężny goolll..
2
Mam taki dysonans, z jednej strony ujowo że przegrywamy, z drugiej strony może i dobrze, Probierza może już więcej nie będziemy oglądać.
1
@xvcWinterSoldier Warto, ponoć to była promocja
1
Apeluje do wszystkich kibiców aby zbojkotowali pójście na mecze w Polsce Probierzówki, niech ich sam Prezesunio ze świtą swoją oglądają.
3
Popcornu już mi brakło, a co to dopiero jutro będą wylewy ;XD
0
Wychodzi teraz że Polski trener był to teraz zagraniczny ale kto..
0
Kurna wróciłem do Polski po kilku dniach i już dymy widać, o co chodzi z Lewym , co tu się odyebuje?
0
@paweldunajecfcb Zależy do czego potrzebujesz, ja ostatnio kupiłem na Vinted używany z wymienioną na nową baterie Garmin fenix 7x i jestem mega zadowolony za 750pln
0
Jak Skrzypczak zagrał?
2
Czuję się zmęczony tym meczem jakbym przebiegł ultra 100km..
0
@directedbyfcb Ale Oni mieli prawie cały tydzień wolny..
0
Mówię, sam do siebie, że Nasi męczą bułę, a tu Żonka się odzywa, Naszego Bułkę nękają Mołdawianie ;XD
0
@FcPortoFan1999 Za cholerę nie wiem co bierzesz ale też to chcę !!!
22
Jakby nie patrzeć wynik Barceloński ;XD
0
https://wiadomosci.wp.pl/wyjatkowy-przypadek-w-polsce-tysiac-glosow-na-nawrockiego-to-pomylka-7164397566962624a
Oho czyżby bedzie druga Romunia?
0
Ogląda ktoś Świątek?
1
Ależ burze z gradobiciem u mnie w dolnośląskim, jak u Was..
0
Jak można grać w różowych butach..
0
@esem91 Będzie druga Romuunia
1
Od tygodnia jest w Montrealu, odpalam La ramble i nie mogę ogarnąć co tu się wyrabia, Tuski, Murarskie, Sutenerzy, jakieś zamieszki we Wrocławiu, aż się boję wracać w sobotę..
0
@QQL5 Dzięki, jesteśmy już od czwartku, w sobotę byliśmy na weselu, wracamy do Polski w z piątku na sobotę, także jeszcze zwiedzamy.
2
@QQL5 Ja dziś z Żonką i znajomymi byliśmy w Niagara Falls, teraz wracamy do Montrealu, jak dojedziemy to idziemy na piwo :)
1
@Roobo https://wiadomosci.wp.pl/slowacja-wprowadzi-zakaz-sondazy-na-50-dni-przed-wyborami-posel-pis-to-dobry-pomysl-6440337363216513a
Choćby 50dniowy, też jestem tego zdania.