2

A uj z nimi, Idę spać, obym się jutro obudził z dymisją Probierza..

0

@Damian11 Gdzie współczucie gościu !!?

1

@wawrzyn1 Pewnie po łyczku whisky probierzówki na odwagę ;XD

0

Dajcie znać jak wznowią

0

@barcelonaLM Presje tak na prawdę możemy My kibice nałożyć, nie wiem z kim następny mecz u siebie gramy ale wystarczy że przyjdzie garstka kibiców na nie mały stadion, sponsoring odejdzie i będzie gorąco.

0

@NeroTFP1 A kto to jest Sylwia Grzeszczak

0

Probierz podłączony do prądu ;XD

3

I jest potężny goolll..

2

Mam taki dysonans, z jednej strony ujowo że przegrywamy, z drugiej strony może i dobrze, Probierza może już więcej nie będziemy oglądać.

1

@xvcWinterSoldier Warto, ponoć to była promocja

1

Apeluje do wszystkich kibiców aby zbojkotowali pójście na mecze w Polsce Probierzówki, niech ich sam Prezesunio ze świtą swoją oglądają.

3

Popcornu już mi brakło, a co to dopiero jutro będą wylewy ;XD

0

Wychodzi teraz że Polski trener był to teraz zagraniczny ale kto..

0

Kurna wróciłem do Polski po kilku dniach i już dymy widać, o co chodzi z Lewym , co tu się odyebuje?

0

@paweldunajecfcb Zależy do czego potrzebujesz, ja ostatnio kupiłem na Vinted używany z wymienioną na nową baterie Garmin fenix 7x i jestem mega zadowolony za 750pln

0

Jak Skrzypczak zagrał?

2

Czuję się zmęczony tym meczem jakbym przebiegł ultra 100km..

0

@directedbyfcb Ale Oni mieli prawie cały tydzień wolny..

0

Mówię, sam do siebie, że Nasi męczą bułę, a tu Żonka się odzywa, Naszego Bułkę nękają Mołdawianie ;XD

0

@FcPortoFan1999 Za cholerę nie wiem co bierzesz ale też to chcę !!!

22

Jakby nie patrzeć wynik Barceloński ;XD

0

Ogląda ktoś Świątek?

1

Ależ burze z gradobiciem u mnie w dolnośląskim, jak u Was..

0

Jak można grać w różowych butach..

0

@esem91 Będzie druga Romuunia

1

Od tygodnia jest w Montrealu, odpalam La ramble i nie mogę ogarnąć co tu się wyrabia, Tuski, Murarskie, Sutenerzy, jakieś zamieszki we Wrocławiu, aż się boję wracać w sobotę..

0

@QQL5 Dzięki, jesteśmy już od czwartku, w sobotę byliśmy na weselu, wracamy do Polski w z piątku na sobotę, także jeszcze zwiedzamy.

2

@QQL5 Ja dziś z Żonką i znajomymi byliśmy w Niagara Falls, teraz wracamy do Montrealu, jak dojedziemy to idziemy na piwo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?