RinooniR
Dołączył/a: grudzień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Więcej emocji to jest w filmie Śmierć w Wenecji niż w grze orłów Probierza.
0
Jedno słowo określające kadencję i styl gry za Probierza to ??
CHAOS !!!
1
My ni hu hu postępów nie robimy, jeden krok w przód, dwa w lewo, dwa w prawo i jeden w tył i tak do zajebania..
5
Dwa tygodnie bez alkoholu.. i nerwy puściły.. idę się napić..
0
Bogusz i Piątek natentychmiast..
0
Kurna myślałem, że to Probierz na trybuny poszedł..
6
Co tu się odwala.. Ja tu gonię do domu na mecz, byłem pewny że już prowadzimy 2 lub 3 do zera a tu widzę, że ciężary a eksperci wmawiali , że będzie na lajcie..
1
W sumie to nie wiem którym klubem z Madrytu bardziej się brzydzę..
1
Przypominam, że mamy już marzec i ruszyła akcja policji „ Łapki na kierownicy’’
11
Szczęsny jak by mógł to dziś paczkę fajek podczas meczu by wypalił..
1
Też Was wylogowuje ze strony czasami?
1
Ale pokraczny dziś Lewy..
0
@TroY_PL Wujek google w uja Cię zrobił ;)
0
Niestety w czerwcu trzeba zrobić gruntowną przebudowę..
0
@Barca_bwo Jak gra Moder?
1
Rozpędzonego niemieckiego walca nic/nikt nie powstrzyma..
0
Jestem na wyjezdzie, gdzie mogę obejrzeć mecz online?
1
Też tak macie, że ze zmęczenia nie możecie zasnąć? Przebiegłem charytatywnie na WOŚP 50km i ni huhu nie mogę zasnąć, jakieś sposoby?
0
No ludzie kochani, spokojnie, po co ten lament, trzeba zachować spokój, jest dużo czasu, wygramy to !!!
0
Mam czutkę, że Lewy dublet dziś ustrzeli..
3
Lewy dzisiaj niewidoczny..
0
Cóż manita obowiązkowo dzisiaj ;)
2
Płakać po nim nie będę, gość jest szklany, w najważniejszych momentach zawodzi, byleby za sensowną kwotę go sprzedali..
1
Wypalony to może być Hajto a nie 25letni piłkarz..
1
Radzę sobie zaparzyć melisę, teraz zaczną się cyrki z sędzią w roli głównej..
0
@Bocheno1 Przypadkiem przeczytałem twój komentarz ale to przepadek ;)
1
W eleven ewidentnie stypa ;XD
2
Zasrane reklamy, wylogowuje się, Są inne źródła odnośnie Barcy, radzę też innym to zrobić, może wtedy się ogarną..
1
W końcu możemy powiedzieć Zabójczy Rekin ;XD
0
Na WP info o Barcelonie.. Rzadko się Myli.. Romano: potwierdza