RinooniR
Dołączył/a: grudzień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Teraz połowa La Rambli wchodzić pod stół i odszczekiwać po co Olmo? ;XD
1
Po pierwsze nie celowe, po drugie nie miało to wpływu na korzyść Barcy, Kounde z piłką szedł w odwrotną stronę do bramki rywala..
0
Niech mi ktoś powie, że Deco nie jest cienki jak sik pająka..
1
Kurna czy oni raz nie mogą przeprowadzić jakiś transfer w tajemnicy.. by te P$G o tym nie wiedziało;XD
0
Siema, pytanie czy w Polsce jest jeden operator do podłączenia światłowodu Fiberhost?
0
@MeAndSwan Swiatlowod 1T, do 400pln
0
Siema, jaki router polecacie?
0
Siema, w przyszłym tygodniu będą mi podłączać światłowód, z Plusa przyszedł router Huawei, z tego co słyszałem to warto lepszy kupić, tylko jaki? Ktoś coś?
0
Siema kto poradzi jaki tv 65 cali tylko do oglądania, w budżecie do 6tyś
1
Siema jaki tv 65 cali polecicie do samego oglądania w kwocie do 4,5k
0
Pedriego to bym sprzedał, to nie jest ten sam gość co wcześniej, a i mało waleczny..
8
Szpaku może czasami się myli ale mówcie co chcecie, to jest najlepszy komentator, konkrety gada co się dzieje a nie te wszystkie wyżelowane komentatorki co pitolą co piłkarze robią w życiu prywatnym itd
1
Myślę że trzeba jeszcze jakieś 5lat poczekać jak małolaty(Majkele, Brajany) emigrantów z Polski podrosną i się wyszkolą za granicą to wtedy jest szansa że na mistrzostwach coś ugramy
3
Belingham szybko manier się wyuczył w RM ;XD
1
Koemanowi już duszno ;XD
2
Salamon wyrasta na Jebacza II ;XD
0
Widzę, że już niektórzy odlecieli z tym Flickiem, Pedri będzie Grotezką, Balde Daviesem a Raphinia Comanem ;XD
0
Biorę łyczka espresso, odpalam stronę Barcy z myślą że spokojnie zrobię przegląd prasy a tu dymy.. ;XD
1
Już nie mogę się doczekać rywalizacji Mbpape z Vinim w przyszłym sezonie;XD
2
Jestem ciekaw jak oceniacie pracę Deco? Za co można go pochwalić? Bo ja szukam argumentów i nie mogę znaleźć..
1
Kolejny projekt PSG zamknięty ;XD
3
BVB dajecie, jeszcze jakieś 20min i prezesik P$G rozwali wszystkie kible na stadionie;XD
7
I jest studio skazańców, jeden za fajki i przejechanie kobiety, drugi za sprzedawanie meczów ;XD
9
Jak ja się cieszę, że w przyszlym sezonie LM nie usłyszę tych pseudo komentatorów z Polsatu..
0
Nakładką wszedł i bez kartki ;XD
2
Felix i Ferran grają tylko pod siebie. Szlag mnie trafia jak na nich patrzę..
6
Xavi po kolejnych dwóch meczach..
- Odchodzę
2
Z Varu sędziowie to chyba z Madrytu są ;XD
0
Probierz niech powoła tego Jarka Gąsiorowskiego..
0
Dwa gole Valenci z dupy, La cabaret