0

Teraz to się boję że ten Szejk z PSG znowu będzie się mścił na Barcelonie i podkupi nam Raphinie..

1

Fermin strzelasz na 4 i do domu

2

De Jong ależ to jest miękka fryta..

0

Co jeszcze musi się stać, żeby ludzie przestali się nabierać na De Jonga..

1

Całuj herb szmaciarzu..

2

Tak się strzela brameczki ;XD

0

I już liczą na trzeciego fuksa..

3

I to jest prawdziwy gool a nie te fuksy..

1

Siema, szukam jakiejś fajnej miejscówki w górach, noclegu na weekend we dwoje, na 40ke Żonki, najlepiej jakiś domek z fajnym widokiem, z jacuzzi. Z góry dzięki za podpowiedzi

0

Siema, polecicie jakieś narzędzie porównywarkę pakietów, będę się przeprowadzał na nowy dom, obecnie umowa w T-Mobile mi wygasła, dodatkowo będę chciał trzeci nr podpiąć pod abonament + internet z światłowodem + tv

3

Ten jeden mecz bardziej scalił zespół niż 10 meczów towarzyskich

0

Siedem pinter..

0

Dawno nie byłam tak zesrany

0

Dobra Panowie, teraz trzeba uruchomić nasze DNA długa laga i GOL

1

Jak tam nerwy już Wam się udzielają? Bo mi już powoli, jeśli mentalnie to uniosą to będzie dobrze..

0

Co to za artykuł zajebisty Piechotą napisał, że o nim tak głośno?

0

@KrwawiaceoczyVEB Czyli dostosował się do poziomu KS ;D

0

Pytanko kartki w tych meczach barażowych się liczą? Pytam bo widzę że Walia trochę tych żółtych dziś nałapała..

0

Kowal po meczu gdzie będzie? W KS, K0 czy w Meczykach?

3

Bednarek uj nie lider obrony, Salamon na Walię

0

O co chodzi z tą patelnią Raphinii?

0

Przy tych naszych grajkach takiego trenera Bam trzeba ;)
https://fb.watch/qHitM071Y7/?

0

@escarabajo Tylko on rozegrał w tym roku 1 mecz

0

Kto waszym zadaniem powinien zagrać na 6 w kadrze Polski, ja szczerze nie widzę tam oczywistego kandydata, zastanawiam się czy Bednarek dałby radę? Ponoć jest w formie i poprawił się w kilku aspektach m.in wyprowadzaniem piłki

1

https://www.meczyki.pl/newsy/gigantyczna-awantura-po-meczu-ligi-europy-pilkarze-skoczyli-sobie-do-gardel-po-szalenczej-koncowce-wideo/233539-n

Turasy to rozumiem, że do bitki skoczyli ale że Pepiki, przecież oni to zawsze miękkie fryty ;XD

1

@Culer9002 Niech sobie te h i g wsadzą w cztery litery..

0

Pytam się gdzie napis : przepraszamy za usterki
Kiedyś by było teraz to nie mają kultury w tv..

0

Też Wam na Polsacie przerywa głos kibiców? Taki pogłos idzie?

0

Też Wam się wyświetlają tu reklamy z dupami Wassyla?

1

Ile najwięcej zarobiliście na bukmacherce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?