1

@xvcWinterSoldier Araujo niech spokornieje lub spier…..

5

Ta noc należy do nas.. Dzisiaj pijemy o godzinę dłużej ☝️Tak tylko przypominam żeby komuś nie brakło.. Vamos !!!

0

Z jednej strony rozumiem RM że nie przywykli ostatnio do porażek ale niech się przyzwyczajają ;)

0

W końcu to Ja od Ziomka który kibicuje RM dostałem gratulacje:) DUMA

3

Co Mbappe w tym meczu się spalił to jego..

0

Miotał 9 faul dopiero kartka..

0

Gdzie kartki gdzie kartki ??

0

Przypominam, że męczennikowi sędzia nie może dać kartki, bo będzie uznany za rasiste..

1

Nóż w kieszeni się otwiera jak się widzi takie sędziowie..

1

Piątkowski kurna wykorzystaj szansę..

0

To co chyba już można się rozejść..

0

Ja się pytam, kiedy wszyscy przestaną się nabierać na Bednarka

0

Nasza gra to jak krew w piach..

0

Kurna całe piwo wypiłem oczekując na studio meczowe, a usłyszałem 2 zdania ekspertów i 14min dennych reklam..

0

Dla mnie ważniejsze jest czy jest wyznaczona data przedłużenia kontraktu niż powrotu na boisko?

1

Na wymioty mnie bierze jak słyszę o klakierach medialnych Pereza, chyba wzorują się tam w Madrycie na Putinie i jego metodach..

0

@pyku91 Pytanie czy jest coś płatnego ale nie Polskiego..

0

Jest jakaś alternatywa płatna na oglądanie meczów LM dla Cplus?

0

Siema, pytanie, czy jest jakaś oferta by wykupić oglądacie online LM pojedynczych meczów?

0

@Pnog37 gdzie? Daj znać na priv

0

@Dankho94isback gdzie? Daj znać na priv

0

Siema, ktoś coś poleci płatnego online by oglądać mecz przez. Neta?

0

Zobaczymy co dzisiaj pokażą białe tłuste koty..

1

@KamQiX Masz gorączkę?

2

@Culer9002 Hansi jak Heisenberg szef ;XD

0

Maszyna Hansiegio ruszyła :)

2

Żałuję że już 70 min meczu..

0

Niespodziewałem się tak fajnej gry po kilku kolejkach za sterami Hansiego, pięknie się to ogląda :)

11

No cóż , trzeba ponownie ruszyć po Oriola ;XD

4

Teraz połowa La Rambli wchodzić pod stół i odszczekiwać po co Olmo? ;XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?