RinooniR
Dołączył/a: grudzień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@xvcWinterSoldier Araujo niech spokornieje lub spier…..
5
Ta noc należy do nas.. Dzisiaj pijemy o godzinę dłużej ☝️Tak tylko przypominam żeby komuś nie brakło.. Vamos !!!
0
Z jednej strony rozumiem RM że nie przywykli ostatnio do porażek ale niech się przyzwyczajają ;)
0
W końcu to Ja od Ziomka który kibicuje RM dostałem gratulacje:) DUMA
3
Co Mbappe w tym meczu się spalił to jego..
0
Miotał 9 faul dopiero kartka..
0
Gdzie kartki gdzie kartki ??
0
Przypominam, że męczennikowi sędzia nie może dać kartki, bo będzie uznany za rasiste..
1
Nóż w kieszeni się otwiera jak się widzi takie sędziowie..
1
Piątkowski kurna wykorzystaj szansę..
0
To co chyba już można się rozejść..
0
Ja się pytam, kiedy wszyscy przestaną się nabierać na Bednarka
0
Nasza gra to jak krew w piach..
0
Kurna całe piwo wypiłem oczekując na studio meczowe, a usłyszałem 2 zdania ekspertów i 14min dennych reklam..
0
Dla mnie ważniejsze jest czy jest wyznaczona data przedłużenia kontraktu niż powrotu na boisko?
1
Na wymioty mnie bierze jak słyszę o klakierach medialnych Pereza, chyba wzorują się tam w Madrycie na Putinie i jego metodach..
0
@pyku91 Pytanie czy jest coś płatnego ale nie Polskiego..
0
Jest jakaś alternatywa płatna na oglądanie meczów LM dla Cplus?
0
Siema, pytanie, czy jest jakaś oferta by wykupić oglądacie online LM pojedynczych meczów?
0
@Pnog37 gdzie? Daj znać na priv
0
@Dankho94isback gdzie? Daj znać na priv
0
Siema, ktoś coś poleci płatnego online by oglądać mecz przez. Neta?
0
Zobaczymy co dzisiaj pokażą białe tłuste koty..
1
@KamQiX Masz gorączkę?
2
@Culer9002 Hansi jak Heisenberg szef ;XD
0
Maszyna Hansiegio ruszyła :)
2
Żałuję że już 70 min meczu..
0
Niespodziewałem się tak fajnej gry po kilku kolejkach za sterami Hansiego, pięknie się to ogląda :)
11
No cóż , trzeba ponownie ruszyć po Oriola ;XD
4
Teraz połowa La Rambli wchodzić pod stół i odszczekiwać po co Olmo? ;XD