1

Pedri weź yebnij za 16m..

1

Będzie karny ale nie strzelą

0

Jeden z najważniejszych meczów sezonu a na boisku od uja Polaków :)

0

Dobra kurna chłopaki.. Trzeba być czujnym jak ważka i jedziemy do przodu po swoje..

2

Qrwa człowiek czeka cały dzień, siada z piwem i zonk jpdl

1

Oj śmierdzi petrodolarami..

1

Widać, że P$G jest wypoczęte, jakby byli po 5 kolejce ale co się dziwić, grają w lidze jakiej grają..

0

@Krzysztof1987 W tym roku maraton bym Ci odradził, prędzej półmaraton, ważne by stopniowo zwiększać obciążenia

0

@Krzysztof1987 Od kiedy biegasz? Jaki najdłuższy dystans przebiegłeś?

0

O co chodzi z karami dla zawodników RM? Dogrywki nie oglądałem bo padłem ze zmęczenia po zawodach biegowych 110km

1

Żewłakow jedź do Madrytu i oddaj hołd a z komentowaniem meczów daj sobie siana..

1

Czy tylko mnie Żewłakow irytuje?

0

Zajeżdża mi tu Kremlem..

0

Rapihinia Yamal De jong do zmiany

3

Z eleganckie zgranie Lewego to już nikt nie pochwali..

0

O co kaman, Nasi zapomnieli zabrać ze sobą spodenek?

5

Ludzie kochani ale co Wy jesteście zdziwieni??

15

Chalera jasna, muszę iść do okulisty bo Ja tam nie widzę walki o piłkę.

1

Gościu będzie na lata..

9

Nasuwa mi się tylko jeden wniosek.. Ten przepis jest tylko po to by była możliwość manipulowania karą..

0

Jaka jest szansa że Brutal Mappet z nami nie zagra?

0

Alleluja coco Jumbo i do przodu!!!

0

Ile doliczone ?

1

Lewy dzisiaj przyczajony..

1

Lewy strzeli dublet i będzie zjazd do bazy! Zanotujcie to sobie!

0

Ja bym go oszczędził, leżącego się nie kopie..

7

Camavinga ładnie się wykartkował na kolejną fazę LM w przyszłym sezonie.. ;XD

0

Cóż lepszy rydz niż nic

1

Jebaniec skończył 2 sek przed ;XD

0

U Marciniaka to sędzia by dwa raz żółtą dostał..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?