RinooniR
Dołączył/a: grudzień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hshdhrhdh Nie znam ich więc nie wiem
11
Wracam z pracy, pod blokiem stoją Ziomki, jeden do mnie mówi
- kierowniku poratujesz piątalem na piwo?
- odpowiadam - Do pracy byś poszedł
- On odpowiada- Nie ma pracy w moim zawodzie!
- Pytam się jaki to zawód?
- Odpowiada - Torreador ;XD
No to mówię faktycznie masz tego piątala
2
Wlasnie patrzę na pogodę długo terminowa i widzę, że ma być stabilnie ujowo..
0
Ja też mam plan jak zarobić milion dolarów i jestem pełen optymizmu :)
0
Kurna to jak jest w końcu, lecą? Czy jednak nie lecą?
0
Jak długa jest droga Lecha Poznań do LM ?
1
Kurna się dzieje, nie ma czasu iść po browara ;)
1
Skąd ten sędzia?
0
Polecicie jakaś app by po zakończeniu rozmowy telefonicznej pojawiała się opcja przypomnij za 1h np, lub zapisz spotkanie, termin w kalendarzu itd,
Z góry dzięki
1
Tak tylko przypominam :
https://motoryzacja.interia.pl/porady/news-kierowcy-maja-czas-tylko-do-25-lipca-potem-bedzie-wysoka-kar,nId,22167357
0
Jesteście zadowoleni, że Anglik przychodzi? Wg mnie, lepszy rydz niż Nic(o)
2
No cóż lepszy Angilski Rydz niż Nic(o) ;)
0
@draxidox To fake news albo błąd systemu, przecież władza i sądy są wspaniałe;)
0
Skubany, zaskoczył mnie, byłem pewny, że po zamknięciu okna transferowego
0
Legia upodabnia się do RM, raz że białe koszulki dwa, że przepychają mecze kolanem czy dupą, jak zwał tak zwał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I jest gwóźdź do trumny aktobe
0
@Who_you_mam dodaj jeszcze z doświadczeniem ;)
0
Jak myślicie Legia przepchnie dupą ten awans?
0
Jak myślicie Janek da radę czy jednak z gowna bata nie ukręcisz?
0
@katalonczyk987
Radio 357 szczególnie audycja na dachu świata
0
Co oni tam na trybunach tak jarajà? ;XD
0
Pięknie Kwicza wyjaśniony..
1
Bardzo dobrze, Angole sprowadzą na ziemię tego Araba z P$G
0
Dobra można się rozejść do łóżek.. ;XD
1
Te emotikona mnie wqrwia..
0
Jechać z żabojadami..
0
Jak strzeli decydującego gola w finale LM to niech biorą;XD
0
A w poniedziałek Kulesza wychodzi cały na biało i mówi selekcjonerem jest Brzeczek i Magiera ;XD
0
@sidi12843 Tera jeszcze trzeba dopisać Lookmana