RinooniR
Dołączył/a: grudzień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie słuchawki bezprzewodowe do biegania polecacie? Tak do kwoty 300pln
0
Jakie książki polecacie, potrzebuję coś na 12 godzinny lot..
Dzięki
0
Komentarz usunięty
1
Mam nadzieję, że gówniarzeria się nie rozpije ;XD przy świętowaniu, Hansi musi ich przypilnować.
2
Jeśli FCL Kloppa grał Heavy metal to w tym sezonie Barca Hansiego grała Funeral doom metal, to była ostra jazda bez trzymanki :) Duma, duma, duma.
0
Szklaneczka whisky za Mistrzostwo, Hansi dzięki chłopie, przed sezonem nie miałem żadnych nadziei.. No to cyk, Vamos !!!
0
@Cvzx Jest na stronie głównej, nic poważnego
2
Szczęsny dzisiaj czujny jak ważka.
0
Nie oglądałem debaty, kto dostał mvp debaty?
4
Dzisiaj upewniło mnie że Var jakie to potężne narzędzie do manipulacji wyniku..
3
Dzwoni Perez do sędziego
- Sędzia odbiera - Panie prezesie przepraszam, że nie wyszło..
Robiłem ci mogłem..
10
Ale ten Ćwiąkała jest żałosny, przy sytuacji Farmina to już mu sytuacja z nabitą ręką nie była za blisko ;XD
0
Ale to są uje..
1
Tu już Cwiakala nie jest Ci za blisko nabita ręka??
0
Dawno nie było tak słabych obron w obu drużynach w el clasico.
2
Brawo Wojtek, w końcu udało się coś złapać..
0
Przychylił się do twojego błagania.. jak już
1
Cwiakala ale ty pitolisz..
1
Ale ta ręka zasłania pole bramkowe, ewidentny karny
0
Ok komentatorzy, zawsze trzeba umniejszać grę Barcelony, no przecież sami sobie biali wbili 4 gole..
0
Żabojad żółta za symuluje !!!
0
Laporta w przerwie meczu idziesz do szatni z kontraktem dla Erica..
0
Dumny za walkę, zapłacili frycowe, Yamal i spółka wyciągną wnioski..
0
I tak marne szanse z plażowiczami z Paryża..
1
Dobrze młody za decyzję..
0
@mate92 Nie jest
0
Ile mamy czasu?
3
Napisałem to przed golem na 2:3
To jest znak, idę się wylać, nasi strzelą..
Idę znowu się wylać.. To jest znak, idę się wylać, nasi strzelą.. ;)
1
To jest znak, idę się wylać, nasi strzelą..
1
Fermin bohateiro strzela na zwycięstweiro !!