RinooniR
Dołączył/a: grudzień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no nie wytrzymie, żeby na koniec weekendu się tak wqrwiać ludzie kochani..
0
Polak mistrzem świata w bojerach w Estonii, przypomnę że jesteśmy potęgą w tym sporcie..
0
Jak tam po wczorajszej debacie o CPK? Nie mam czasu tego oglądać..
Było merytorycznie? Warto by coś takiego powstało? Jakie wnioski?
0
Siema, ktoś z Was używa app BeeSpeaker do nauki języka angielskiego? Warto? Albo Babel? Co polecacie by skutecznie się nauczyć języka.
0
@Inzynier18 Filary Ziemi
1
@qbuteq Chłopie ty się zastanów najpierw nad swoim życiem..
0
Jak tam KS sobie radzi, oglądacie? Ja od jakiś kilku miesięcy nie oglądam, pytam tak z ciekawości..
1
Przyjrzyjcie się jak deJong biega w obronie, jest dramatyczny, długo go broniłem ale teraz jestem za sprzedaniem..
3
Jakby Vini był trzymany to sędzia sprintem by biegł aby wskazać na jedenastkę..
3
Pytam się to co oni robią, nie trenują??
0
Jpdl kurna zajebał z bara i bez kartki
0
@Pawlak1992 Kloopa
0
Co sądzicie o zatrudnieniu Imanola Alguacila?
0
Ciekaw jestem czy Zlatan pójdzie w trenerkę?
0
Ja byłem właśnie u kloopa ale nie mam dobrych wiadomości, nic szczególnego nie ustaliłem.. ;)
0
Niech Luczo zostawia szejków i wraca do domu..
0
Z tym Thiago Motta to serio??
0
Dobra to kto za Danzela?
3
Na de Jonga się już nie nabiorę, gość może i ma prowadzenie piłki itd ale jest takim miękusem że masakra, zero doskoku do rywala, zero agresji, niby broni a uja robi, sprzedać póki jest coś wart..
0
Panowie spokojnie ! Mamy jeszcze szansę na dublet..
1
Romek Kołtoń musi Yamala zaprosić do Prawdy Futbolu, niech się chłopak tłumaczy..
0
Co tam szczekasz..
1
Przypominam, że wciąż mamy szansę na tryplet !!!
0
Na moje najpierw Christrnsen trafił w piłkę a później w przeciwnika..
0
Ja tu sobie na spokoju leje a za drzwiami słyszę że już obsrali nasi zbroje.. no qrwa mać
11
Jak ja się cieszę że nie jestem kibicem RM, wstyd by mi było jak cholera..
0
Ta nakładka jak by była na Vinciusie to by żółtą kartkę dostał i po temacie
0
Meczu Realu nie oglądałem, trzeba przyznać że Biali potrafią Remontady robić..
0
O co chodzi z tym KS, gdzieś czytałem że oglądalność spadła o 32%
0
Dobra, tak jesteście rządni zwolnienia Xaviego, no to kogo proponujecie? Tylko poważne i realne opcje podajcie..