0

Nie no nie wytrzymie, żeby na koniec weekendu się tak wqrwiać ludzie kochani..

0

Polak mistrzem świata w bojerach w Estonii, przypomnę że jesteśmy potęgą w tym sporcie..

0

Jak tam po wczorajszej debacie o CPK? Nie mam czasu tego oglądać..
Było merytorycznie? Warto by coś takiego powstało? Jakie wnioski?

0

Siema, ktoś z Was używa app BeeSpeaker do nauki języka angielskiego? Warto? Albo Babel? Co polecacie by skutecznie się nauczyć języka.

0

@Inzynier18 Filary Ziemi

1

@qbuteq Chłopie ty się zastanów najpierw nad swoim życiem..

0

Jak tam KS sobie radzi, oglądacie? Ja od jakiś kilku miesięcy nie oglądam, pytam tak z ciekawości..

1

Przyjrzyjcie się jak deJong biega w obronie, jest dramatyczny, długo go broniłem ale teraz jestem za sprzedaniem..

3

Jakby Vini był trzymany to sędzia sprintem by biegł aby wskazać na jedenastkę..

3

Pytam się to co oni robią, nie trenują??

0

Jpdl kurna zajebał z bara i bez kartki

0

@Pawlak1992 Kloopa

0

Co sądzicie o zatrudnieniu Imanola Alguacila?

0

Ciekaw jestem czy Zlatan pójdzie w trenerkę?

0

Ja byłem właśnie u kloopa ale nie mam dobrych wiadomości, nic szczególnego nie ustaliłem.. ;)

0

Niech Luczo zostawia szejków i wraca do domu..

0

Z tym Thiago Motta to serio??

0

Dobra to kto za Danzela?

3

Na de Jonga się już nie nabiorę, gość może i ma prowadzenie piłki itd ale jest takim miękusem że masakra, zero doskoku do rywala, zero agresji, niby broni a uja robi, sprzedać póki jest coś wart..

0

Panowie spokojnie ! Mamy jeszcze szansę na dublet..

1

Romek Kołtoń musi Yamala zaprosić do Prawdy Futbolu, niech się chłopak tłumaczy..

0

Co tam szczekasz..

1

Przypominam, że wciąż mamy szansę na tryplet !!!

0

Na moje najpierw Christrnsen trafił w piłkę a później w przeciwnika..

0

Ja tu sobie na spokoju leje a za drzwiami słyszę że już obsrali nasi zbroje.. no qrwa mać

11

Jak ja się cieszę że nie jestem kibicem RM, wstyd by mi było jak cholera..

0

Ta nakładka jak by była na Vinciusie to by żółtą kartkę dostał i po temacie

0

Meczu Realu nie oglądałem, trzeba przyznać że Biali potrafią Remontady robić..

0

O co chodzi z tym KS, gdzieś czytałem że oglądalność spadła o 32%

0

Dobra, tak jesteście rządni zwolnienia Xaviego, no to kogo proponujecie? Tylko poważne i realne opcje podajcie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?