RinooniR
Dołączył/a: grudzień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@addept ot to to
0
Prośba jak przez internet ogarnąć mecz, proszę na priv , może być coś platnego. Z góry dzięki
0
W 1/8 Araujo bohaterem w meczu PSG ;)
0
Ojoj biali się ugotowali ;XD
1
Arbeloa, to moja najmojniesza wina, że przeyebalismy ;XD
0
@Gaucho Wg Ciebie kto miał zagrać w środku pola?
1
Flick przed rozpoczęciem meczu, każdemu powinien dać plaskacza, to już nie pierwszy raz kiedy tracimy gola na początku meczu.
0
Ostatnio Raphinia irytuje..
0
Ponoć jest jakaś afera ze Stanowskim? Uplastyczni ktoś?
0
Plusem całej sytuacji jest to, że trochę odpocznie.
0
Cieszy Lewego przełamanie, dwa gole ;)
7
Jutro nagłówki w prasie :
Zima zatrzymała Lewego ; XD
1
Pedri doznał urazu ścięgna podkolanowego w prawej nodze, pytanie zasadnicze czy nadciągnął czy naderwał, jeśli tylko nadciągnął to leczenie 2-3tyg..
0
No i dobra, mecz do zapomnienia, Yamal odpoczął, wszyscy przed spaniem na kolana odmawia Zdrowaśkę za zdrowie Pedriego i będzie git :)
3
No i wskoczyliśmy na miejsce nr 8 :)
1
Co ci Czesi mają za nazwiska, Zima Chory Cham ;XD
0
Jaka jest tolerancja var przy spalonych ? +-5mm ? ;XD
1
Macie swojego Bagdaczi.. szału nie ma co?
0
Eric dzisiaj najlepszy..
0
Dobra w przerwie wchodzi Yamal..
0
A miałem do Pragi na mecz jechać ze Szwagrem, dobrze że nie pojechaliśmy..
0
Tyle razy mówiłem Wam, że De Jong to złamas a Wy dalej się nabieracie..
0
Raphinia musi wejść..
0
Coś wymyślą żeby nie uznać gola..
13
Trzymam kciuki by się Perezowi powiodło, z chęcią zobaczę walkę kto ma większe ego, Kilian, Vini czy Erling ;XD
0
No coż.. Białe psy szczekają, Barca jedzie dalej.. Dobranoc. Vamos !!
1
Jutro Negreira będzie na tapecie Rmtv ;XD
0
Dymy.. RMTV płonie..
0
Jak mnie wqurwia to popychanie..
17
De Jong jak zwykle niewidoczny..