0

@addept ot to to

0

Prośba jak przez internet ogarnąć mecz, proszę na priv , może być coś platnego. Z góry dzięki

0

W 1/8 Araujo bohaterem w meczu PSG ;)

0

Ojoj biali się ugotowali ;XD

1

Arbeloa, to moja najmojniesza wina, że przeyebalismy ;XD

0

@Gaucho Wg Ciebie kto miał zagrać w środku pola?

1

Flick przed rozpoczęciem meczu, każdemu powinien dać plaskacza, to już nie pierwszy raz kiedy tracimy gola na początku meczu.

0

Ostatnio Raphinia irytuje..

0

Ponoć jest jakaś afera ze Stanowskim? Uplastyczni ktoś?

0

Plusem całej sytuacji jest to, że trochę odpocznie.

0

Cieszy Lewego przełamanie, dwa gole ;)

7

Jutro nagłówki w prasie :
Zima zatrzymała Lewego ; XD

1

Pedri doznał urazu ścięgna podkolanowego w prawej nodze, pytanie zasadnicze czy nadciągnął czy naderwał, jeśli tylko nadciągnął to leczenie 2-3tyg..

0

No i dobra, mecz do zapomnienia, Yamal odpoczął, wszyscy przed spaniem na kolana odmawia Zdrowaśkę za zdrowie Pedriego i będzie git :)

3

No i wskoczyliśmy na miejsce nr 8 :)

1

Co ci Czesi mają za nazwiska, Zima Chory Cham ;XD

0

Jaka jest tolerancja var przy spalonych ? +-5mm ? ;XD

1

Macie swojego Bagdaczi.. szału nie ma co?

0

Eric dzisiaj najlepszy..

0

Dobra w przerwie wchodzi Yamal..

0

A miałem do Pragi na mecz jechać ze Szwagrem, dobrze że nie pojechaliśmy..

0

Tyle razy mówiłem Wam, że De Jong to złamas a Wy dalej się nabieracie..

0

Raphinia musi wejść..

0

Coś wymyślą żeby nie uznać gola..

13

Trzymam kciuki by się Perezowi powiodło, z chęcią zobaczę walkę kto ma większe ego, Kilian, Vini czy Erling ;XD

0

No coż.. Białe psy szczekają, Barca jedzie dalej.. Dobranoc. Vamos !!

1

Jutro Negreira będzie na tapecie Rmtv ;XD

0

Dymy.. RMTV płonie..

0

Jak mnie wqurwia to popychanie..

17

De Jong jak zwykle niewidoczny..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?