Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani ale dokumentacja lekarska jest objęta tajemnicą lekarską
0
@PioteK nawet na normalne mecze nikt nie sprawdza na bramkach dokumentów
0
@LukaszFan to będzie 100% socios którzy skorzystają ze zniżki i sprzedadzą pózniej po 150-250 euro turystom
0
@CLS63AMG była tak samo płytka jak twoja, więc zrozumiałe, że zrozumiałeś, nie jestem tu, żeby pisać ci wiersze Szymborskiej.
0
@BorzyKrzys spada liczba małżeństw, właścicieli nieruchomości jest porównywalnie jak w latach 50.
1
@priest9999 mówisz masz. Czyli ten wykres wyżej, to lekka manipulacja
5
@catalanian09 szczególnie ta asysta tragiczna była
0
@CLS63AMG to nie są moje preferencje coś wkładać i wyciągać z tyłka. Myślę, że zaliczyłeś z wyróżnieniem xD
1
@Jackazz https://i.pinimg.com/736x/6e/48/36/6e4836ce122b44072a8b11a186b07e42--jokes-happiness.jpg
0
@mrboom pomyłka, u nich jest teraz 6 rano bo inna strefa (◠‿◕)
0
@CLS63AMG połączyć te dwa wątki to chyba uczą w pierwszej klasie LO im Goebelsa XD
3
Miasto powyżej 2 mln mieszkańców, Barca niby taka popularna a nawet w połowie stadionu nie zapełnili.
1
@NeroTFP1 chodzić z arbuzem po Kauflandzie i zaglądać innym do koszyków, to musi się udać xD
0
@ojWojtek odróżniasz użytkownika od redaktora piszącego artykuł albo komentatora meczu?
2
@MOLESTA no zobaczył monitoring, ale był za daleko żeby samemu pobiec.
0
@Safrani Na początku 90 to się oglądało w niedzielę "Bliżej świata" z prowadzącym Panem Klechtą i tam czasem dali 30 sekund wrestling na koniec i to było fajne, ale wtedy myślałem, że to na serio.
0
@heniek168 nie da się
0
@Encore już nie potrzebują, właśnie ściągnęli goata
0
@Lokusekpl u Włochów znacznie mniej fakt, ale w innych krajach UE podatek będzie podobny do tego w Hiszpanii
0
@JohnKennedy gorszego kierunku nie mógł wybrać
4
@Coutinho007... albo amerykański magik Serginio Dest
0
@Lokusekpl wydają dwa razy więcej niż kto?
0
@FcPortoFan1999 widocznie chciał kupić jakieś zachodnie meble
0
@FcPortoFan1999 Salon Meblowy Emilia polecam
0
@Lanosss ciekawe czy jakby Messi grał w NHL to ten łysy by na łyżwach jeździł
0
@RoberDzik jeśli nie ma dobrze brzmiącego i oddajacego sens odpowiednika w języku polskim, to jestem za tym, żeby pozostawać przy oryginale - Los Colchoneros brzmi ładnie. Poza tym nikt raczej nie mówi i nie pisze "biali" tylko pozostaje przy Los Blancos
0
@ojWojtek Los Pepineros to nie ogórki tylko hodowcy ogórków.
0
@FCBparasiempre nic mu nie umniejszam, bo troszkę radości dał, ale prawda taka, że z tych 7 goli tylko dwa były zwycięskie ;)
3
@Marcin87 w normalnych warunkach lekarze klubowi dają zielone światło i można zostać powołany na mecz (koniec leczenia). Ale w tej nietypowej sytuacji Niemiec może zakwestionować opinie lekarzy klubowych i z pewnością jest jakiś zewnętrzny organ, który może wydać własną opinię. Coś jak twój lekarz który daje L4 ale ZUS może cię wysłać do swojego lekarza żeby to zweryfikował
0
@mrboom tam praktycznie nie ma ruchu w porównaniu do takiej Warszawy. Ale system tuneli to mają zajebisty.