0

@BulaKG Tebas tak zabetonował ligę, że jest to na rękę tylko realowi, a reszta (poza Barca i Atletico) nie ma szans się odbić w krótkiej perspektywie.

1

@Herbert o tym przejmowaniu opaski napisałem przed chwilą pod kolejnym newsem - dochodzi do takiego paradosku, że teraz pierwszym kapitanem będzie Araujo a dla mnie to nie jest ani liderem na boisku (jak gra) ani w szatni

3

@Guillegavira i co w tym dziwnego? De Jong jak jest zdrowy to gra w pierwszym składzie, jest stażem prawie najdłużej w drużynie, na boisku jako kapitan bardzo dobrze funkcjonuje, rozmawia z sędziami, nie kojarzę żeby były z nim jakieś kwasy w szatni.

1

No dobra, ale to by się też przydało na nowo głosować na wszystkich kapitanów - bo teraz naszym kapitanem nr 1 zostanie Araujo co jest też lekką odklejką. Zapomnieć o stażu i głosować na tych, którzy mają największe poważanie w szatni. Mój typ mieszanka stażu doświadczenia i charyzmy 1. De Jong, 2. Inigo 3. Raphinia 4. Pedri 5. Lewy

0

@Herbert no właśnie dlatego nie powinni mieć tego ograniczenia. Wątpię, żeby w takim przypadku go wybrali, bo ani on nie był jakimś dobrym ich reprezentantem w kontaktach z trenerem, zarządem itd, ani na boisku (szczególnie jako bramkarz).

0

Przede wszystkim trzeba skończyć z zasadą, że kapitan musi mieć najwyższy staż - powiedzieć piłkarzom, że od dzisiaj mają wolny wybór i niech głosują zgodnie z uznaniem. Po drugie to nie trener powinien wybierać kapitana.

4

@ZuczekFCB1899 daj linka do tej wypowiedzi o interwencji zbrojnej Chin w Palestynie, to ciekawe co piszesz

2

@ZuczekFCB1899 a co mogą zrobić Chiny?

1

@Zoker Garcia to pierwszy wychowanek i jednocześnie zawodnik pierwszej drużyny Espanyol, takie coś pierwszy raz chyba

0

@Cvzx ona nie potrzebuje praw kobiet, ona chce leżeć i pachnieć

0

@Ciuus wyczuwam bana za flood xd

0

@Coveta operacja pod nadzorem lekarzy klubowych.

7

@Pedryrodryges no nie. Klub ma obowiązek umożliwić mu treningi i nie może zabronić dostępu do obiektów klubowych. Ale nie ma obowiązku powoływać go na mecze.

7

Od dał na X trzy wpisy po angielsku, hiszpańsku i katalońsku. Pod każdym jest ponad tysiąc komentarzy i te pozytywne trafiają się bardzo rzadko. Przynajmniej tyle dobre, że nawet Katalończycy się na nim też już poznali.

3

@Barca_Q najbardziej cieszy się Girona.

0

@wosiek91 15 mln za jeden mecz to mało?

22

"Zawsze twierdziłem, że Raúl Asencio jest niewinny, ale zła umowa jest lepsza od dobrego procesu."

Muszę to zapamiętać.

4

@blakkudium taka wypowiedź to strzał w stopę, bo można odebrać, że wszyscy Japończycy nie szanują Barcy. Japończycy są pamiętliwi.

1

@Pressinho niektórzy myślą że plan treningowy Hansi obmyśla każdego dnia przy śniadaniu.

1

@Murazor najlepiej ustalić termin płatności minutę przed meczem xD

7

@Ryoumen kasa powinna być wpłacona na kilka miesięcy przed wylotem a nie dzień przed.

0

@ShawnC dali mu 5,5 miliona więcej bo o jeden rok więcej kontraktu. A w sumie to pewnie i 6,5 mln bo w zeszłym roku już go nie chcieli a przynajmniej część pensji płacili za wypożyczenie do Girony (Girona na bank nie zapłaciła więcej, niż 2,5mln). Teraz też nie mogą go nigdzie wypchnąć nawet za darmo. Czyli na chwilę obecną przepalili minimum 6,5 mln. Za placka. A ty dalej skupiaj się na De Jongu który jest pierwszym wyborem Flicka.

8

"Ale nie tylko to - chcę też lepiej poznać ten klub: jego kibiców, jego wartości... Chcę się zanurzyć w tym doświadczeniu w pełni."

to jest najważniejsze zdanie z tego wywiadu.

0

@filip1998 yyy hmmm??

0

@ShawnC przecież o tym jest mój wpis - tak, dzwoni do niego Barcelona i daje mu taki same warunki jak w Gironie, nie mniejsze, nie wyższe, takie same. i albo się decydujesz w tydzień albo bierzemy kolejnego na bęben. czego nie rozumiesz?

0

@heniusss "Nie wiedziałem, że założyciele pochodzili z Azji! Dzięki wielkie!" ten kraj nie powstał tylko dzięki "założycielom"
"USA widzę mocno narodową kadrę mają." a co jest nie tak w tych nastolatkach ze zdjęcia? nie stanowią narodu USA?

1

@ShawnC nigdy w karierze nie zarabiał znacznie więcej, a w Gironie zarabiał mniej, więc myślę że tak - to dobry hajs dostać rok kontraktu z podwyżką i grać w Barcelonie, ewentualnie z opcją przedłużenia o jeszcze rok (czyli wyrównanie długości kontraktu do Girony - 2025). A my daliśmy mu podwyżkę i daliśmy o rok dłuższy kontrakt. to jest XD

0

@AxelF no ale dolicz Gironie, albo odlicz nam te 2,7 mln (3 mln w zaokrągleniu). Czyli w zaokrągleniu w pierwszym wariancie 6mln do 6 mln a w drugim 5 mln do 7 mln.

0

@TR3YWAY no to ultra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?