Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Czyli na szczęście nie będzie napisu na meczowych
0
@cracker już wiele razy przerabiane z Umtiti, Lenglet, Ansu...
0
@Lanosss po służbie z bronią służbową?
1
@karolpiłkarz przecież z tymi plecami nie przeszedłby testów w żadnym klubie. I on o tym dobrze wiedział.
1
@addept takie małe dzieci to najmniejszy problem przy przeprowadzce.
7
@ProMILs on ma jeszcze tylko rok kontraktu. Nawet tych 6 mln nikt nie zapłaci
0
@BORO_12 wypożyczyć to słaby pomysł - on ma kontrakt jeszcze tylko rok.
0
@addept Na tapet *
0
@MesQueUnClub_87 to jest 3 minuty w internecie żeby się dowiedzieć. Takie pytania tutaj to tylko atencujesze albo trolle
0
@MesQueUnClub_87 powiedz proszę że trollujesz bo po raz kolejny stracę wiarę w rodzaj ludzki
1
@QuQ a co powiesz na California?
0
@Tomaszekkkkk ze Smoleńskiem ja bym był super szczęśliwy jakby wyszło, że to Putin jest winny. ale wiadomo, że nie ma na to szans, żeby ktoś to udowodnił, więc taki "książki" to tylko skok na kasę.
2
@Kgorecki2500 Plot twist - koleś to wszystko zaplanował.
0
@Tomaszekkkkk on napisał książkę o katastrofie w Smoleńsku. „Zamach w Smoleńsku. Niepublikowane dowody zbrodni”. Twierdzi w niej wprost, że polski samolot wylądował w lesie przed lotniskiem smoleńskim i dopiero potem został rozerwany eksplozją bomby próżniowej (termobarycznej), a pasażerów, którzy przeżyli, dobijano z broni palnej. Wikipedia.
14
@JohnKennedy https://suno.com/song/4f50c24f-abeb-435f-9c6b-6e6aa8c2710b
3
w sumie to teraz szwagrów by jakaś nowa pandemia covid uratowała
0
@Kazragore słyszałem już jakiś czas temu o tym, nie ma żadnych konkretów, żadnego śladu, nikt nie dotarł do akt sprawy, nikt nie wie, kim był ten człowiek.
0
@Kazragore chyba coś zmyśla ten koleś
6
@fcbarcafan19 kopalnie to tylko szczyt góry lodowej. Cały ten kraj to jest aktualnie jedna wielka porażka humanitarna i polityczna.
0
trzeba się spieszyć kupić koszulkę jeszcze bez tego czegoś
1
@BorzyKrzys ale trzeba przyznać, że trzyma się. Ana też.
0
@Juan007 że co? XD
1
@NeyJr11 bez sensu, my chcemy wrócić za rok do trzeciej ligi
0
@maroon skoro nie podał to oczywiste że Warszawa
1
@Laminedependencia to jest marka piwa. Jak dojdzie numer i nazwisko piłkarza pod spodem to tak się już nie rzuca w oczy. A same koszulki takie sobie, bardziej do golfa
0
Ciekawe czy Marc podąży ścieżką swojego starszego kolegi po fachu Tima Wiese?
0
Super to wygląda, efekt końcowy będzie zależał jakie odcienie kolorów dobiorą.
2
@Coveta można wypożyczyć, ale wcześniej musiałby przedłużyć kontrakt.
1
50% od transferu czy od zysku? Bo jak to drugie to zarobią max. 7 mln a jak pójdzie gdzieś za powiedzmy realistyczne 12 mln to zarobimy 3 mln.
0
@Juan007 wyrejestrowanie nic nie daje, bo dalej jest na liście płac.