5

@4Fabregas4 mam nadzieję, że będziesz nagradzał piątego kapitana brawami jak zostanie nim Lewy

1

Dro wygląda jakby miał 12 lat

1

@Sysia11 kapitan jest wyborem piłkarzy bo to on ich reprezentuje w kontaktach z klubem. wybór kapitana przez trenera/selekcjonera zdarza się w patologicznych sytuacjach

3

@MirusAmisz wyjdź przed kilka tysięcy ludzi i powiedz to co chciałeś, nie musi być w hiszpańskim, wystarczy po polsku. ciekawe ile rzeczy zapomnisz.

0

Jakaś laska do mnie napisała, ciekawe czy coś z tego będzie
https://ibb.co/Kc1hgxmV

17

Prosto z samolotu do pierwszego składu, a Ansu od pięciu meczów szlifuje formę na debiut. to są te detale.

0

@seicel wątek jest o pieniądzach a nie o kibicach

2

@Yolas tam też raczej nie będą grać przy pustych trybunach

1

@Herato byłem na tym meczu :)
https://ibb.co/7d9Cq0XP

0

@Lanosss ty dalej nie rozumiesz

0

@Lanosss niesamowite szachy 5d. Oddali najlepszego środkowego obrońcę, jedynego lewonożnego, żeby zrobić miejsce w ffp. A ta twoja teoria o podwyżce to też XD bo jakby w ten sposób można było omijać ffp to mogli mu dać pensję 50 mln

2

Przynajmniej mecz wybrali optymalny - po nim mamy 2 tygodnie przerwy

0

@JohnKennedy gdzie oni im zrobili takie zdjęcia?

0

Odnośnie Inigo taka rzecz mnie zastanawia - przyszedł do nas w 2023 na 3 letni kontrakt (2+1). Kontrakt przedłużyłby się z automatu. W takim razie po co szwagry tak się spieszyli, żeby przedłużać ten kontrakt wcześniej? Jaki to miało sens? Jeśli w pierwotnym kontrakcie miał już zapis, że może odejść za darmo, to przy przedłużaniu była okazja żeby ten zapis zmienić - ufamy ci, potrzebujemy, zostań jeszcze rok. A ci przedłużyli z nim kontrakt po czym 4 miesiące później puścili za darmo. Wtf?

0

@mkord no to lepiej już nic nie pisać niż chwalić się 19 km

0

@PJ777 przecież to nie 50 mln jest problemem tylko kwestia rejestracji.

1

@Jakchcesz wybudował apartament bez dachu to teraz musi robić za parasol

0

@LukaszFan tylko u Arabów ma szansę na przedłużenie na kolejny rok. U nas by już przedłużenia nie dostał, a jeśli to nie na takich warunkach jak teraz miał. Za rok dużo mniejsza szansa, że araby by się po niego zgłosiły i dały mu taką pensję.

0

@RosjaninBut mnie to wkurza, że wojewoda jednym podpisem nakazał demontaż tablicy ale na odnowienie zniszczonej fasady to już chęci nie było, polska bylejakość

0

@BISHBASHBOSH żeby nie wiem jak zaklinać rzeczywistość, to Lewy nie wpisuje się w to lepiej. Lewy to bardziej taki dobry wujek z zagranicy ale nie starszy brat.

1

@Arkon w moim mieście pięknie modernizują wszystkie skrzyżowania, przejściach dla pieszych niewidomych - oznakowanie poziome itd, i co im po tym, jak na środku stoi albo leży hulajnoga albo rower na minuty.

0

@Laminedependencia ter Stegen nie grał z City w zeszłym sezonie

0

"ale w dyrekcji sportowej od dawna podkreślano, że nie jest to korzystne, gdy w kadrze są piłkarze z tylko rokiem umowy."

Ci dziennikarze to mają jakieś teksty kopiuj wklej i wrzucają je w losowych momentach od czapy.

0

@partymaker wróżenie z fusów

1

@Goralkov linczu nie będzie. Ale Lewy nie wpisuje się w ten scenariusz ani trochę. Coś na zasadzie, że ani CR ani Messi też takiej roli nigdy nie spełniali. Trzy różne charaktery, a żaden z nich nie wpasowuje się według mnie w rolę " starszego brata"

2

@Azi ty jesteś coraz lepiej wiedzący, teraz już nawet siedzisz głowach zawodników, niesamowite, będę cię obserwować. Żartowałem.

0

@Sysia11 Jul będzie podstawowym z Cubarsim środkowym, na prawej Garcia a Urus będzie latal raz tu raz tu. W podstawie go nie widzę. Zawołam się za rok i się zobaczy.

1

Kounde był cierpliwy i wraca na środek obrony, pewnie nawet już wiedział miesiąc temu że tak się zdarzy i dlatego przedłużył kontrakt.

1

@Azi jakie znaczenie miało odejście Inigo na podpisanie raportu?

0

@RosjaninBut chłopak jednak miał jakieś pojęcie. ale ten moment jak jego kolega rozwiązywał linkę to xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?