3

@FcPortoFan1999 do dzisiaj pamiętam Shearer sam na sam z Maciejem Szczęsnym. Życzę młodszym kibicom, żeby kiedyś mogli przeżyć coś takiego.


0

@MOLESTA kacapy pozostaną kacapami a ci z lecha się do nich przymilali w poznaniu. ale czego oczekiwać od półmózgów co się za geopolitykę biorą

0

@addept spoko, nie bądź taki nerwowy, każdy ma czasem gonitwę myśli i nie umie tego przekazać. jak ochłoniesz to na spokojnie napisz, ja ciebie wysłucham i spróbuję zrozumieć.

2

@blakkudium w sumie Stuttgart pokazuje moc w negocjacjach, ale nie do końca to rozumiem - Woltemade chce do Bayernu, nie wiem czy jakaś Anglia się zgłaszała a nikt inny takich pieniędzy nie zapłaci. ten koleś za rok może kosztować 30 baniek.

0

@addept w sumie to nie wiem o co ci chodzi, komentarz inwalida

0

@NeroTFP1 największe wrażenie robi odzyskane piłki Yamala

0

@draxidox skoro psiecko płci żeńskiej, to nie nazywaj jej suczka tylko psiórka, szanujmy się

2

@Gosciuutak, cały dzień przygotowywałem ci zestawienie dlatego odzywam się dopiero teraz, sorry..

We Włoszech BlaBlaCar działa, a na trasie Rzym → Neapol można wybierać między przejazdami autem (Carpool) a autobusami (BlaBlaCar Bus). Oprócz tego są jeszcze pociągi i inne linie autobusowe.



BlaBlaCar Carpool (autem)
• Przejazdy w najbliższych dniach od 16,19 €, średnio około 19 €.
• Miejsce startu i końca ustala kierowca (zazwyczaj stacje, przystanki lub punkty w mieście).
• Czas przejazdu zależy od ruchu — zwykle ok. 2h30–2h40.



BlaBlaCar Bus (autobusem)
• Dużo kursów dziennie, ceny od 5,97 €.
• Średnia cena ok. 17 €, czas podróży ok. 2h45.



Inne autobusy (np. FlixBus, Itabus)
• Bilety od ok. 6–7 € (Itabus), FlixBus zwykle od 8–11 €.
• Czas podróży 2h35–3h.



Pociągi
• Szybkie (Frecciarossa, Italo) – 1 h–1 h 40 min, ceny od ok. 30 € (przy promocjach taniej).
• Regionalne – 2–3 h, ceny ok. 12 €.



Podsumowanie

Środek transportu Cena (około) Czas podróży Kiedy warto
BlaBlaCar Carpool 16–19 € ~2h40 Dla tych, którzy wolą jazdę autem i elastyczne miejsce odbioru
BlaBlaCar Bus 5,97–17 € ~2h45 Najtańsza i dość szybka opcja
Inny autobus 6–11 € 2h35–3h Budżetowa alternatywa
Pociąg szybki 30–65 € 1–1,5 h Najszybsza i najwygodniejsza opcja
Pociąg regionalny ok. 12 € 2–3 h Bardzo tania, ale wolniejsza podróż




Chcesz, żebym przygotował też wersję z linkami bezpośrednio do ofert? Nie ma problemu, ale dopiero jutro rano bo teraz siedzę na Ła rambla

0

@addept Inigo w 10 lat nie zarobił tyle co Lewy w 3 lata. taka różnica.

12

dlaczego nie mógł trenować tak jak powinien? może nie chciał trenować tak jak powinien. ale trzeba podziękować Monaco, że go wzięli i robią mu teraz 2 miesiące presezonu.

0

@barteq ale dokładnie tak samo jest z tymi dopłatami kpo - podatki zwykłego obywatela nie zmienią się jutro, pomimo, że jak zauważa Stanowski trzeba będzie spłacać te pożyczki. jeśli budżet nie będzie w stanie spłacić tej pożyczki, to najczęstszym rozwiązaniem jest podniesienie podatków (oczywiście są tez inne jak cięcie wydatków itp).
@ini_barca no właśnie cieszę się, że się zgadzamy - tak samo Stanowski wrzuca w koszty czyli inwestuje i tak samo ten pan z wywiadu, który dostał dofinansowanie z KPO

0

@ini_barca zdaję sobie sprawę, że dla większości jest to zbyt skomplikowane ;)

2

@Kuczek zapytam jutro szefa o dofinansowanie z kpo

0

@kanver_ "Zwolnij!" byłaby bardziej adekwatna.
@Safrani czy są już drony, które potrafią mierzyć prędkość?

0

@adamek20151 lipa, chyba że w robocie jest też prysznic żeby dupe umyć.

2

@draxidox ale w sumie każdy obywatel zrzuca się też pośrednio na każdą rzecz, którą przedsiębiorca jak Stanowski i każdy inny zakupi i wrzuci w koszta uzyskania przychodu. Bo Stanowski zapłaci mniejszy podatek od działalności a przez to podatek obywatela musi być wyższy żeby budżet się spinał.

1

@MOLESTA nie wiem czy akurat on, ale kojarzę słowa krytyki piłkarzy po meczach superpuchar u arabów.

0

@Nightraider ale skoro mają teraz 30 limitu i mogą zarejestrować część z nich, to jak później wejdą w 1:1 to przecież to się nie zeruje, tylko to wejście w 1:1 będzie czymś spowodowane (np. uznanie miejsc VIP czyli nowy pieniądz), i te pieniądze z VIP można rozliczyć 1 do 1 na rejestrację kolejnych

0

@Nightraider skoro mielibyśmy teraz możliwość rejestracji to nie widzę powodu czekania na 1:1 (oczywiście pod warunkiem, że ta możliwość nie łączy się z gwarancjami bankowymi itp)

2

@Eto'o9 R10 w sumie to po co utrzymywać ekstraklasę

0

@Starrk kojarzy ktoś za ile wtedy mieliśmy sprowadzić Beckhama?

0

@Kapitan9 a w Sevilli zabronią mu drażnić Viniego?

0

@clyde 50 zł nie zmieniłoby mojego życia

0

@Aragorn33 nie chce mi się mu odpisywać, bo to populista, ale płaciłby coś około 30 tyś złotych rocznie, bo tyle płacę w Niemczech prywatnie, chyba że w Polsce lekarze zarabiają więcej

0

@Encore 40 kg w tym wieku robi wrażenie

0

@Juan007 nie wlicza się do limitu na płace, ale pozostaje kosztem, który wpływa na ffp

0

@Juan007 no przecież to ci napisałem

2

Odważne słowa prezesa, bo skoro tam się zgłosi nawet powiedzmy 10 tys karneciarzy, to prezes będzie musiał wyłożyć na ich przelot 10 mln eur albo więcej.

0

@FcPortoFan1999 łatwiejsze wybranie kapitana niż sprawienie żeby ta drużyna coś grała. To miałem na myśli.

0

@CLS63AMG noszą bo im za to płacą. A na drugą część ci nie odpowiem bo pierwszy raz słyszę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?