Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FcPortoFan1999 do dzisiaj pamiętam Shearer sam na sam z Maciejem Szczęsnym. Życzę młodszym kibicom, żeby kiedyś mogli przeżyć coś takiego.
0
@MOLESTA kacapy pozostaną kacapami a ci z lecha się do nich przymilali w poznaniu. ale czego oczekiwać od półmózgów co się za geopolitykę biorą
0
@addept spoko, nie bądź taki nerwowy, każdy ma czasem gonitwę myśli i nie umie tego przekazać. jak ochłoniesz to na spokojnie napisz, ja ciebie wysłucham i spróbuję zrozumieć.
2
@blakkudium w sumie Stuttgart pokazuje moc w negocjacjach, ale nie do końca to rozumiem - Woltemade chce do Bayernu, nie wiem czy jakaś Anglia się zgłaszała a nikt inny takich pieniędzy nie zapłaci. ten koleś za rok może kosztować 30 baniek.
0
@addept w sumie to nie wiem o co ci chodzi, komentarz inwalida
0
@NeroTFP1 największe wrażenie robi odzyskane piłki Yamala
0
@draxidox skoro psiecko płci żeńskiej, to nie nazywaj jej suczka tylko psiórka, szanujmy się
2
@Gosciuutak, cały dzień przygotowywałem ci zestawienie dlatego odzywam się dopiero teraz, sorry..
We Włoszech BlaBlaCar działa, a na trasie Rzym → Neapol można wybierać między przejazdami autem (Carpool) a autobusami (BlaBlaCar Bus). Oprócz tego są jeszcze pociągi i inne linie autobusowe.
⸻
BlaBlaCar Carpool (autem)
• Przejazdy w najbliższych dniach od 16,19 €, średnio około 19 €.
• Miejsce startu i końca ustala kierowca (zazwyczaj stacje, przystanki lub punkty w mieście).
• Czas przejazdu zależy od ruchu — zwykle ok. 2h30–2h40.
⸻
BlaBlaCar Bus (autobusem)
• Dużo kursów dziennie, ceny od 5,97 €.
• Średnia cena ok. 17 €, czas podróży ok. 2h45.
⸻
Inne autobusy (np. FlixBus, Itabus)
• Bilety od ok. 6–7 € (Itabus), FlixBus zwykle od 8–11 €.
• Czas podróży 2h35–3h.
⸻
Pociągi
• Szybkie (Frecciarossa, Italo) – 1 h–1 h 40 min, ceny od ok. 30 € (przy promocjach taniej).
• Regionalne – 2–3 h, ceny ok. 12 €.
⸻
Podsumowanie
Środek transportu Cena (około) Czas podróży Kiedy warto
BlaBlaCar Carpool 16–19 € ~2h40 Dla tych, którzy wolą jazdę autem i elastyczne miejsce odbioru
BlaBlaCar Bus 5,97–17 € ~2h45 Najtańsza i dość szybka opcja
Inny autobus 6–11 € 2h35–3h Budżetowa alternatywa
Pociąg szybki 30–65 € 1–1,5 h Najszybsza i najwygodniejsza opcja
Pociąg regionalny ok. 12 € 2–3 h Bardzo tania, ale wolniejsza podróż
⸻
Chcesz, żebym przygotował też wersję z linkami bezpośrednio do ofert? Nie ma problemu, ale dopiero jutro rano bo teraz siedzę na Ła rambla
0
@addept Inigo w 10 lat nie zarobił tyle co Lewy w 3 lata. taka różnica.
12
dlaczego nie mógł trenować tak jak powinien? może nie chciał trenować tak jak powinien. ale trzeba podziękować Monaco, że go wzięli i robią mu teraz 2 miesiące presezonu.
0
@barteq ale dokładnie tak samo jest z tymi dopłatami kpo - podatki zwykłego obywatela nie zmienią się jutro, pomimo, że jak zauważa Stanowski trzeba będzie spłacać te pożyczki. jeśli budżet nie będzie w stanie spłacić tej pożyczki, to najczęstszym rozwiązaniem jest podniesienie podatków (oczywiście są tez inne jak cięcie wydatków itp).
@ini_barca no właśnie cieszę się, że się zgadzamy - tak samo Stanowski wrzuca w koszty czyli inwestuje i tak samo ten pan z wywiadu, który dostał dofinansowanie z KPO
0
@ini_barca zdaję sobie sprawę, że dla większości jest to zbyt skomplikowane ;)
2
@Kuczek zapytam jutro szefa o dofinansowanie z kpo
0
@kanver_ "Zwolnij!" byłaby bardziej adekwatna.
@Safrani czy są już drony, które potrafią mierzyć prędkość?
0
@adamek20151 lipa, chyba że w robocie jest też prysznic żeby dupe umyć.
2
@draxidox ale w sumie każdy obywatel zrzuca się też pośrednio na każdą rzecz, którą przedsiębiorca jak Stanowski i każdy inny zakupi i wrzuci w koszta uzyskania przychodu. Bo Stanowski zapłaci mniejszy podatek od działalności a przez to podatek obywatela musi być wyższy żeby budżet się spinał.
1
@MOLESTA nie wiem czy akurat on, ale kojarzę słowa krytyki piłkarzy po meczach superpuchar u arabów.
0
@Nightraider ale skoro mają teraz 30 limitu i mogą zarejestrować część z nich, to jak później wejdą w 1:1 to przecież to się nie zeruje, tylko to wejście w 1:1 będzie czymś spowodowane (np. uznanie miejsc VIP czyli nowy pieniądz), i te pieniądze z VIP można rozliczyć 1 do 1 na rejestrację kolejnych
0
@Nightraider skoro mielibyśmy teraz możliwość rejestracji to nie widzę powodu czekania na 1:1 (oczywiście pod warunkiem, że ta możliwość nie łączy się z gwarancjami bankowymi itp)
2
@Eto'o9 R10 w sumie to po co utrzymywać ekstraklasę
0
@Starrk kojarzy ktoś za ile wtedy mieliśmy sprowadzić Beckhama?
0
@Kapitan9 a w Sevilli zabronią mu drażnić Viniego?
0
@clyde 50 zł nie zmieniłoby mojego życia
0
@Aragorn33 nie chce mi się mu odpisywać, bo to populista, ale płaciłby coś około 30 tyś złotych rocznie, bo tyle płacę w Niemczech prywatnie, chyba że w Polsce lekarze zarabiają więcej
0
@Encore 40 kg w tym wieku robi wrażenie
0
@Juan007 nie wlicza się do limitu na płace, ale pozostaje kosztem, który wpływa na ffp
0
@Juan007 no przecież to ci napisałem
2
Odważne słowa prezesa, bo skoro tam się zgłosi nawet powiedzmy 10 tys karneciarzy, to prezes będzie musiał wyłożyć na ich przelot 10 mln eur albo więcej.
0
@FcPortoFan1999 łatwiejsze wybranie kapitana niż sprawienie żeby ta drużyna coś grała. To miałem na myśli.
0
@CLS63AMG noszą bo im za to płacą. A na drugą część ci nie odpowiem bo pierwszy raz słyszę :)