Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ACMaldini3 ale co znaczy groził? przyjąłeś mandat? 5k to jakby akurat przyjechała straż pożarna a ty byś nie chciał usunąć auto. pomylił się o jedno zero.
1
@John_Doe skupię się tylko na kwestii przeszkolenia wojskowego - na papierze tak, zgadzam się. ale znając realia w Polsce i jak to się później odbywa to lepiej się pod tym nie podpisywać. Tusk czy inny Morawiecki ogłosi coś w tv, wielka dyskusja trzy dni, wielkie telebimy, wielkie prezentacje w power point, a później jedziesz na wyznaczoną jednostkę i oni nie wiedzą co z tobą tam robić, nie ma personelu do obsługi tego, nie ma kasy, nie ma pomysłów jak skutecznie wykorzystać te kilka dni, żeby cokolwiek przekazać anonowi. wracasz jeszcze bardziej wku%rwiony
1
UPDATE po miesięcznym używaniu zmywarki u singla: pozdrawiam użytkownika, który mi wtedy napisał, ze idealnie mieć dwie zmywarki i przekładać z jednej do drugiej, to rzeczywiście byłby game changer.
7
@Hawajczyk na niego leci hejt, a na takiego Forta praktycznie hejtu nie ma, cisza. Tak to jest z kibicami, idą za tłumem jak owce i beczą tak jak ten najgłośniejszy baran.
0
@macio_944 a ty dalej z tymi wyjątkami potwierdzającymi regułę :)
1
@JanZagloba ustawka
0
@LambiPL miałbym wywalone w ten rower
0
@Faro skoro na stronie nike są już do kupienia spodenki to raczej byli już wcześniej przygotowani
0
@StanBarcyFan ale one są łososiowe a nie pomarańczowe. Tutaj jest dziwne oświetlenie.
4
@pluszek kto ma reagować jak to pewnie jego konkurencja nagrywała
1
@fcbarcafan19 tak wiem, że polski. O to mi chodzilo, że piszą tylko european a nie napisali że z Polski.
2
@fcbarcafan19 nigdzie w tekście nie wspomnieli, że to polska firma
0
@Lisek dzięki. W sumie z białymi getrami będzie to dobrze współgrać
2
@Gaucho oddanie go przed przedłużeniem Holendra to by była podwójna głupota
0
@JohnKennedy pewnie średnia skoro produkują dopiero od roku :)
Najpoważniejszy incydent miał miejsce w marcu 2025 roku — SU7 włączył funkcję jazdy asystowanej (ADAS), a gdy auto zderzyło się z barierą, doszło do pożaru. Zginęły trzy studentki. Po tym wypadku chińskie władze ostrzegły producentów EV, by ostrożniej prezentowali swoje technologie autonomiczne.
0
Jak to jest z tym trzecim strojem? W sklepie stacjonarnym sprzedają z granatowym numerem i pomarańczowe nazwiska a w sklepie nike z białym numerem i białym nazwiskiem.
0
@AlexDark00 czekam z niecierpliwością na pierwszy wywiad dla Fox News
2
@betonito skąd w tobie tyle jadu?
0
Co zobaczymy pierwsze: Rushford udzielający wywiadu po hiszpańsku czy doktor Batyr po angielsku?
0
@ini_barca coś mi się pojebało. Jeden i drugi byli bardzo dobrzy w prime.
0
@patrykppp17 są już na stronie nike pomarańczowe spodenki więc na szybko to nie było ogarniane
0
@ini_barca coś chyba nie dojechałeś z komentarzem XD
3
@LukaszFan kiedyś zrozumiesz
4
A pamiętacie jak w 2022 ustalili plan odbudowy Ukrainy i Polsce dali Donbas? XD
https://miro.medium.com/v2/resize:fit:1024/1*1jHRKyx-sqfE9ULYN_zCug.png
1
@Kgorecki2500 Mucha tylko na El Clasico
0
@macio_944 wyjątki nie potwierdzają reguły tylko jej przeczą ;)
0
@Commando "Przegrała niedawno wybory z Trumpem. Co ona ma powiedzieć. Zwykła frustracja"
co ty nie powiesz ekspercie od geopolityki XD ona to powiedziała rok temu w kampanii prezydenckiej, dokładniej mówiąc w debacie z Trumpem.
0
@Tatazolwinia a dobrze pamiętasz że to był sezon Xaviego?
1
@zabibarca no i? przecież o tym tu piszemy.
0
@DonCarletto 29 goli, prawie Raphinie dogonił