Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@panczo nigdy się nie dowiemy, jak rozwinęłaby się kariera Moriby gdyby nie odszedł.
0
@Danny Gaucho to drugie zdjęcie to też AI
9
A prawda jest taka, że robią to pod rynek azjatycki.
1
@Kgorecki2500 odmawiam podpisania ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o zmianie ustawy
o srodkach ochrony roslin.
0
Uzasadnienie prezydenta do zawetowania ustawy xD
"Najbardziej widoczne jest ryzyko wykluczenia cyfrowego. W wielu regionach wiejskich w Polsce dostęp do stabilnego Internetu pozostaje ograniczony, a część rolników – w szczególności osoby starsze prowadzące małe gospodarstwa rodzinne – nie dysponuje odpowiednimi kompetencjami cyfrowymi, aby samodzielnie obsługiwać systemy teleinformatyczne"
0
@Murazor noi co z tego?
0
@Kgorecki2500 koherencji zaczynają uczyć już od pierwszych klas szkoły podstawowej, ale widocznie orłem nie byłeś bo zakładam z góry, że już przynajmniej te sześć klas skończyłeś.
"Bo zarówno pochodzenie swastyki jak i tej "flagi" może być nawet i pozytywne ale przez wąską grupę osób obecnie nie jest."
to zdanie sugeruje spore braki
1
@Stagiryta https://www.fcbarca.com/tag/koszulka
strona działa jak ten klub
0
@Stagiryta użyj funkcji "szukaj" słowo kluczowe "koszulka". nie dziękuj, korzystaj.
0
@Roobo "Tak,już starożytności.
Oznaczała "szczęście" lub "dobrze być""
a nie to cofam swoje pytanie. żartowałem XD
0
@Kgorecki2500 no to dobrze, że napisałeś, że należysz do wąskiej grupy, której się to nie podoba. minister mon wypowiada się w imieniu większości.
0
@Walker kariery nie zrobiła, ale dzięki temu hitowi poznała swojego przyszłego męża Paula Simona, z którym jest do dzisiaj (różnica wieku 25 lat na jej korzyść)
0
@Kgorecki2500 a swastyka była wcześniej obecna w niemieckiej kulturze przed hitlerem?
2
@Bernard777 on ma nie za bardzo poukładane pod beretem. w Werderze to częściej można go była spotkać na dyskotekach niż na treningu
0
@Szymonef2006 no nie tylko trenowali, zagrali też razem
0
@GucioH oczywiście może tak być ze zszedł tylko o 20-30%. Ale tu chodzi o na już i teraz - jest szyte nie bieżąco. wypożyczenie i opłacanie 80% jego pensji nic by nie zwolniło w ffp czyli nic by nie pomogło w aktualnych rejestracjach.
2
@Lisek skoro tak długo zwlekał, to znaczy że raczej się nie ugiął i trzeba mu będzie zapłacić większość pensji. Czyli w ffp nic nie zwolni praktycznie
8
Laporta znów zamknął gęby, psy szczekają, karawana jedzie dalej
2
@Greenalley może być tez dopisek, że za 500 tys mogą odkupić te 50% udziałów
0
@tomek1656 dopisz że oprócz oddać za darmo to zapłacić mu pensję. w ten sposób nic by nie zwolnił w ffp
0
@GucioH jest jednym z najlepiej opłacanych bramkarzy w LaLiga. Żaden klub nie chciał pokryć jego pensji co oczywiste. Dlaczego przedłużyli aż o 3 lata to można tylko spekulować - trzeba wierzyć, że zgodził się na obniżkę pensji do poziomu realnego dla innych klubów i odroczył swoją pensje z tego sezonu na kolejne lata.
0
@clyde mam inne fetysze
3
@Aragorn33 nie dość, że sami wrzucają ten pro pisowski chłam to teraz jeszcze pytają się dlaczego inni tego nie robią. Niezła odklejka xD
1
Ukraińskie Julki łączą się w pary z zagranicznymi mężczyznami a to powoduje, że jest nikła szansa na ich powrót do ojczyzny.
1
@Gary przekładanie ze zmywarki do zmywarki to idealne rozwiązanie. I wbrew pozorom nie jakieś bardzo drogie bo oszczędzasz jedną szafkę, która w zabudowie kosztuje niewiele mniej co zmywarka ze średniej półki :)
0
@marcin62 powinni pisać wynajmij zamiast kup
0
@aspr1me pojebany sport, nawet jak komar lata to im przeszkadza. Tenisisci to psychole, wczoraj ten jeden co rakietę połamał też to potwierdził
1
@Bocheno1 dlaczego tylko pensje? A krzesełka VIP to pensja?
0
@Lanosss napisz to znowu za 7 godzin ;)