0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@panczo nigdy się nie dowiemy, jak rozwinęłaby się kariera Moriby gdyby nie odszedł.

0

@Danny Gaucho to drugie zdjęcie to też AI

9

A prawda jest taka, że robią to pod rynek azjatycki.

1

@Kgorecki2500 odmawiam podpisania ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o zmianie ustawy
o srodkach ochrony roslin.

0

Uzasadnienie prezydenta do zawetowania ustawy xD
"Najbardziej widoczne jest ryzyko wykluczenia cyfrowego. W wielu regionach wiejskich w Polsce dostęp do stabilnego Internetu pozostaje ograniczony, a część rolników – w szczególności osoby starsze prowadzące małe gospodarstwa rodzinne – nie dysponuje odpowiednimi kompetencjami cyfrowymi, aby samodzielnie obsługiwać systemy teleinformatyczne"

0

@Murazor noi co z tego?

0

@Kgorecki2500 koherencji zaczynają uczyć już od pierwszych klas szkoły podstawowej, ale widocznie orłem nie byłeś bo zakładam z góry, że już przynajmniej te sześć klas skończyłeś.

"Bo zarówno pochodzenie swastyki jak i tej "flagi" może być nawet i pozytywne ale przez wąską grupę osób obecnie nie jest."

to zdanie sugeruje spore braki

1

0

@Stagiryta użyj funkcji "szukaj" słowo kluczowe "koszulka". nie dziękuj, korzystaj.

0

@Roobo "Tak,już starożytności.
Oznaczała "szczęście" lub "dobrze być""
a nie to cofam swoje pytanie. żartowałem XD

0

@Kgorecki2500 no to dobrze, że napisałeś, że należysz do wąskiej grupy, której się to nie podoba. minister mon wypowiada się w imieniu większości.

0

@Walker kariery nie zrobiła, ale dzięki temu hitowi poznała swojego przyszłego męża Paula Simona, z którym jest do dzisiaj (różnica wieku 25 lat na jej korzyść)


0

@Kgorecki2500 a swastyka była wcześniej obecna w niemieckiej kulturze przed hitlerem?

2

@Bernard777 on ma nie za bardzo poukładane pod beretem. w Werderze to częściej można go była spotkać na dyskotekach niż na treningu

0

@Szymonef2006 no nie tylko trenowali, zagrali też razem

0

@GucioH oczywiście może tak być ze zszedł tylko o 20-30%. Ale tu chodzi o na już i teraz - jest szyte nie bieżąco. wypożyczenie i opłacanie 80% jego pensji nic by nie zwolniło w ffp czyli nic by nie pomogło w aktualnych rejestracjach.

2

@Lisek skoro tak długo zwlekał, to znaczy że raczej się nie ugiął i trzeba mu będzie zapłacić większość pensji. Czyli w ffp nic nie zwolni praktycznie

8

Laporta znów zamknął gęby, psy szczekają, karawana jedzie dalej

2

@Greenalley może być tez dopisek, że za 500 tys mogą odkupić te 50% udziałów

0

@tomek1656 dopisz że oprócz oddać za darmo to zapłacić mu pensję. w ten sposób nic by nie zwolnił w ffp

0

@GucioH jest jednym z najlepiej opłacanych bramkarzy w LaLiga. Żaden klub nie chciał pokryć jego pensji co oczywiste. Dlaczego przedłużyli aż o 3 lata to można tylko spekulować - trzeba wierzyć, że zgodził się na obniżkę pensji do poziomu realnego dla innych klubów i odroczył swoją pensje z tego sezonu na kolejne lata.

0

@clyde mam inne fetysze

3

@Aragorn33 nie dość, że sami wrzucają ten pro pisowski chłam to teraz jeszcze pytają się dlaczego inni tego nie robią. Niezła odklejka xD

1

Ukraińskie Julki łączą się w pary z zagranicznymi mężczyznami a to powoduje, że jest nikła szansa na ich powrót do ojczyzny.

1

@Gary przekładanie ze zmywarki do zmywarki to idealne rozwiązanie. I wbrew pozorom nie jakieś bardzo drogie bo oszczędzasz jedną szafkę, która w zabudowie kosztuje niewiele mniej co zmywarka ze średniej półki :)

0

@marcin62 powinni pisać wynajmij zamiast kup

0

@aspr1me pojebany sport, nawet jak komar lata to im przeszkadza. Tenisisci to psychole, wczoraj ten jeden co rakietę połamał też to potwierdził

1

@Bocheno1 dlaczego tylko pensje? A krzesełka VIP to pensja?

0

@Lanosss napisz to znowu za 7 godzin ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?