Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO łysy zaczyna myśleć o Bieszczadach
1
@norbi77 agenci chyba są właśnie tym magicznym otoczeniem piłkarza
0
@shinthps to raczej jeszcze nie wątek dla ciebie
0
@shinthps ja nie muszę dzwonić, żeby powiedzieć komuś jedno zdanie. po to wymyślili wiadomości tekstowe.
0
@tbas @MadafakinGuy przecież to jakiś troll pisze na go Work i aż dziwne, że ktoś to jeszcze łyka
@PatrykBarca ciężko nie zidentyfikować szybko kolesia, który jest sponsorem polskiego związku tenisowego
0
@Karol145 a ten Isak dalej strajkuje czy jak?
1
@Aragorn33 ciekawe jakiego by mieli zonka, jakby po Kurowem odkryli nowe pokłady węgla
2
Wiele osób ma na stałe wyciszone telefony. Ja tak nie mogę z różnych powodów i mam takich ancumobów w kontakcie, którzy nie umieją napisać jednej wiadomości, tylko wysyłają po pół zdania co sekundę i spokojnie nie można fajka zapalić bo pika i pika. jak mnie to wk..rza grr
Ja> jutro o 6 rano, weź narzędzia, które są u ciebie. nie zapomnij butów na zmianę.
Kolega> ok
Kolega> będę gotowy
Kolega> ale łopata chyba została w aucie?
Kolega> jest u mnie?
Kolega> jest u mnie xD
Kolega> nie zapomnę. A Monika
Kolega> o której ona jedzie do pracy
Kolega> bo Michał pisał że mają nowy grafik
Kolega> od wczoraj
0
@barteq wszyscy tego od niego oczekują - trener, koledzy z drużyny (wypowiedzi Flicka, Pedriego), tylko oczywiście kibice zawsze muszą wiedzieć lepiej.
1
@4drian0 z wielu historii, które nigdy się nie wydarzyły, ta nie wydarzyła się najbardziej
0
@barteq za co pstryczek Yamalowi? Coś zrobił nie tak?
1
@Laminedependencia
"Tradycyjnie można lecieć większości polskich miast i Berlina, są trzy opcje noclegowe (apartament dla większych grup, hotel ***, hotel **** ze śniadaniami), kilka kategorii biletów na mecz (za bramką, narożnik, prosta), a weekendowy wyjazd kosztować będzie ok.2500-3500zł od osoby w zależności od standardu"
0
@barteq są polscy organizatorzy takich wyjazdów, nawet dostałem maila jakie ceny na mecze ligowe. Na LM też pewnie niedługo przyślą.
0
@mekston najważniejsze to nie grać tych dodatkowych dwóch meczów w lutym, więc pierwsza ósemka jest bardzo ważna. Nie ma co patrzeć na casus PSG bo oni w lidze byli już w lutym praktycznie mistrzami Francji
0
@Mezocyklon87 masz przewagę swojego stadionu, nie grasz dodatkowej rundy w lutym.
0
@marcin62 Julki teraz zbojkotują jego firmę, przestaną kupować u niego kostkę brukową i chłop zbankrutuje.
0
@messi33 podobno wyłapał od swojego rówieśnika
0
@gumaz ten nastolatek miał zapasową koszulkę?
0
Jak myślicie, kto na labambie jest teraz blisko szarego?
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_bmpLRpVhiAU1VlzbzxiP2Kz058RDa71i,w800.jpg
0
@Comentateiro zapomniałeś dopisać wszystkiego w krajowych rozgrywkach
0
@partymaker a wydał już to oświadczenie i wydał wcześniej oświadczenie że wyda oświadczenie?
3
@Jamiro to było dobre, lubię taki content
0
@slayer za Bartomeu to było, zajebista makieta nowego Camp Nou była w muzeum, zdjęcia sobie ludzie robili, działo się
1
@blakkudium czy nadal najdroższym transferem w historii Betisu jest magik Denilson?
0
@Gall tak jak myślałem, gościu
0
@kondibar nie mam pojęcia. wiem tyle co ty. czekamy.
0
@Szklaner nie wolno zapomnieć o Nataschy Kampusch, też Austria
7
@th@les on nie okłamuje kibiców tylko Tebasa, a kibice dostają rykoszetem.
2
@ManiekSzwecja według Barcy jest zarejestrowany normalnie, według Tebasa tylko do 31 grudnia 2024. sprawa w sądzie. jak sąd po 31 sierpnia przyzna rację Laporcie to luz, a jak przyzna rację Tebasowi to Olmo idzie na przymusowe wakacje minimum do 1 stycznia 2026.
1
@Gall kadra to żart? mocne słowa o drużynie, która dopiero co otarła się o finał LM i zdobyła mistrzostwo kraju. co wy ćpiecie to ja nie wiem