0

@D10SLEO łysy zaczyna myśleć o Bieszczadach


1

@norbi77 agenci chyba są właśnie tym magicznym otoczeniem piłkarza

0

@shinthps to raczej jeszcze nie wątek dla ciebie

0

@shinthps ja nie muszę dzwonić, żeby powiedzieć komuś jedno zdanie. po to wymyślili wiadomości tekstowe.

0

@tbas @MadafakinGuy przecież to jakiś troll pisze na go Work i aż dziwne, że ktoś to jeszcze łyka
@PatrykBarca ciężko nie zidentyfikować szybko kolesia, który jest sponsorem polskiego związku tenisowego

0

@Karol145 a ten Isak dalej strajkuje czy jak?

1

@Aragorn33 ciekawe jakiego by mieli zonka, jakby po Kurowem odkryli nowe pokłady węgla

2

Wiele osób ma na stałe wyciszone telefony. Ja tak nie mogę z różnych powodów i mam takich ancumobów w kontakcie, którzy nie umieją napisać jednej wiadomości, tylko wysyłają po pół zdania co sekundę i spokojnie nie można fajka zapalić bo pika i pika. jak mnie to wk..rza grr
Ja> jutro o 6 rano, weź narzędzia, które są u ciebie. nie zapomnij butów na zmianę.
Kolega> ok
Kolega> będę gotowy
Kolega> ale łopata chyba została w aucie?
Kolega> jest u mnie?
Kolega> jest u mnie xD
Kolega> nie zapomnę. A Monika
Kolega> o której ona jedzie do pracy
Kolega> bo Michał pisał że mają nowy grafik
Kolega> od wczoraj


0

@barteq wszyscy tego od niego oczekują - trener, koledzy z drużyny (wypowiedzi Flicka, Pedriego), tylko oczywiście kibice zawsze muszą wiedzieć lepiej.

1

@4drian0 z wielu historii, które nigdy się nie wydarzyły, ta nie wydarzyła się najbardziej

0

@barteq za co pstryczek Yamalowi? Coś zrobił nie tak?

1

@Laminedependencia
"Tradycyjnie można lecieć większości polskich miast i Berlina, są trzy opcje noclegowe (apartament dla większych grup, hotel ***, hotel **** ze śniadaniami), kilka kategorii biletów na mecz (za bramką, narożnik, prosta), a weekendowy wyjazd kosztować będzie ok.2500-3500zł od osoby w zależności od standardu"

0

@barteq są polscy organizatorzy takich wyjazdów, nawet dostałem maila jakie ceny na mecze ligowe. Na LM też pewnie niedługo przyślą.

0

@mekston najważniejsze to nie grać tych dodatkowych dwóch meczów w lutym, więc pierwsza ósemka jest bardzo ważna. Nie ma co patrzeć na casus PSG bo oni w lidze byli już w lutym praktycznie mistrzami Francji

0

@Mezocyklon87 masz przewagę swojego stadionu, nie grasz dodatkowej rundy w lutym.

0

@marcin62 Julki teraz zbojkotują jego firmę, przestaną kupować u niego kostkę brukową i chłop zbankrutuje.

0

@messi33 podobno wyłapał od swojego rówieśnika

0

@gumaz ten nastolatek miał zapasową koszulkę?

0

Jak myślicie, kto na labambie jest teraz blisko szarego?
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_bmpLRpVhiAU1VlzbzxiP2Kz058RDa71i,w800.jpg

0

@Comentateiro zapomniałeś dopisać wszystkiego w krajowych rozgrywkach

0

@partymaker a wydał już to oświadczenie i wydał wcześniej oświadczenie że wyda oświadczenie?

3

@Jamiro to było dobre, lubię taki content

0

@slayer za Bartomeu to było, zajebista makieta nowego Camp Nou była w muzeum, zdjęcia sobie ludzie robili, działo się

1

@blakkudium czy nadal najdroższym transferem w historii Betisu jest magik Denilson?

0

@Gall tak jak myślałem, gościu

0

@kondibar nie mam pojęcia. wiem tyle co ty. czekamy.

0

@Szklaner nie wolno zapomnieć o Nataschy Kampusch, też Austria

7

@th@les on nie okłamuje kibiców tylko Tebasa, a kibice dostają rykoszetem.

2

@ManiekSzwecja według Barcy jest zarejestrowany normalnie, według Tebasa tylko do 31 grudnia 2024. sprawa w sądzie. jak sąd po 31 sierpnia przyzna rację Laporcie to luz, a jak przyzna rację Tebasowi to Olmo idzie na przymusowe wakacje minimum do 1 stycznia 2026.

1

@Gall kadra to żart? mocne słowa o drużynie, która dopiero co otarła się o finał LM i zdobyła mistrzostwo kraju. co wy ćpiecie to ja nie wiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?