1

@LeoMessiiBarcaPepa 10 metrów? on strzelał z linii bramkowej

1

@MesQueUnClub_87 porównać do naszej ośmiornicy, która jednym balansem robiła dwóch przeciwników i zaraz szybkie podanie do przodu. łezka się w oku kręci.

0

Kawior w FC Porto będzie grał na środku obrony z Bednarkiem czy na lewej?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@nexxo a uprzejmiej się nie dało?

5

@PIOTR76BARCA będzie niepocieszony

2

@ShawnC a no to potwierdzone info skoro było to na sportowym portalu xD

1

@Roobo nadprądowy im wywalało

0

@ShawnC chyba w chatgpt wygenerował to Ferrari xD

0

@kamiVeB o punkty

0

@PatrykBarca @D10SLEO no i wprowadziliście mnie w błąd :/

1

@Roobo potwierdzam

1

@fart a skończy w schowku na miotły :)

0

@LambiPL to jest normalna ryba

0

@pluszek ktoś wie co to za gaśnice z farbą? Mam do pomalowania dwa blaszane garaże, może wyjdzie taniej niż puszki spray

1

@Gaucho tam chyba kiedyś jakaś jej rywalka też się wypowiadała, że ona jest fałszywa

0

Ciekawe jakie ma relacje z naszym kapitanem

0

Gdy użytkownik którego komentarz zgłosiliście, został zbanowany to czujecie wyłącznie satysfakcję czy czasem wyrzuty sumienia?

1

Jeśli zgłaszasz komentarz do moderacji to
1. sprawdzasz pózniej czy komentarz został usunięty?
2. sprawdzasz czy użytkownik został zbanowany?

0

@jacobFCB ten wypadek to był chyba jego błąd z tego co media piszą

0

taki pytanko - często zgłaszacie komentarze do moderacji?

2

@Bzyczekk widać napracowanko we wpisie

0

@MirusAmisz chyba chatgpt ci pisał ten komentarz xd

0

@LeszekFCB a wystarczyło wybrać Trzaskowskiego

1

@kamiVeB mam info ze sprawdzonego źródła, że zrobili to na tylnym siedzeniu tego ferrari co jej Yamal podarował

2

@LeszekFCB ale padły te słowa czy nie?

7

@Roobo który jest z jakiej drużyny? bo nie siedzę w tym uniwersum i nie wiem komu kibicować

3

@kubix05 jeszcze "Był sobie człowiek" i "Był sobie kosmos". było oglądane.

0

@Erykulus uporzqdkuję: W Laliga (w innych europejskich ligach jest podobnie, ale nie znam wszystkich zasad)
- możesz rejestrować tylko w okienku
- poza okienkiem możesz rejestrować tylko zawodnika bez kontraktu i tylko jeśli twój zawodnik wypadnie na dłuższą kontuzję
- FFP też oczywiście jest brane pod uwagę
- nie możesz rejestrować za bramkarza zawodnika z pola i odwrotnie (nowy przepis z tego roku)
- nie możesz już zarejestrować poza okienkiem w miejsce kontuzjowanego zawodnika innego wykupionego za klauzulę (przepis wszedł właśnie po casusie Braithwaita, kiedy to osłabliśmy Leganes w lutym a oni już nie mogli zareagować i kupić kogoś w jego miejsce)

0

@Erykulus możesz zarejestrować poza okienkiem ale tylko jeśli wypadnie ci jakiś zawodnik na dłużej, tak jak Szczęsny za ter Stegena

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?