1

@Szalik spoko, ale w sumie smutne, że mają taki znaczek, nie wiem czy to czeski czy z jakiegoś innego kraju, a nie mają polskiego

0

@wpwelement prokurator nikogo nie wsadza tylko sędzia ;)

0

@Szalik nie mają polskiego Ś czy tak chciałeś?

0

@Azazel_Pazuzu na 16 pro max 512 gb black titanium nie muli.

1

@sergio5 przecież nikt nie da takiego meczu Polaków w prime time.

0

@Criss18Barca kiedyś Beckham kosztował 30 mln. Inflacja i napływ kasy od szejków. Nic w tym dziwnego.

0

@partymaker klawiatury używam SwiftKey od dawna i raczej nie planuje wrócić do applowej

1

@OBSERWATOR2021 ale się rozpisałeś

1

@MesQueUnClub_87 z poduszek to moje ostatnie odkrycie to poduszka z wypełnieniem z łusek gryki. Pierwsza myśl to była - spanie jak w średniowieczu na sienniku wtf, a teraz to nie zamieniłbym na nic innego.

1

@partymaker odczekaj kilka godzin i powinno być lepiej. Ale i tak na zwykłej 13 nie będzie to chodzić tak płynnie jak na np 15 pro. Używam równocześnie 13 pro i 15 pro i na 13 lagował zaraz po instalacji a 15 od razu płynna.

Tak na marginesie to mi się tylko duży zegar podoba xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@szymonm97 kiedyś się przymierzałem, ale wyjazd nie wypalił. oficjalny sprzedawca biletów to biletwise

https://www.biletwise.com/en/galatasaray-tickets

0

@Hasszz polecam sequel Jeźdźca bez głowy. łap trailer


2

@blakkudium co by nie mówić, to akurat hiszpańska policja, szczególnie ta rządowa w tańcu się nie p...doli

1

@Firestone kompromitacja to są takie komentarze jak twój. Z innym Prezydentem zobaczyłbyś nowe Camp Nou jak świnia niebo.

0

@kejdzi tam nie ma murawy

0

@esem91 a później wreszcie upragniony powrót na Estadi Johann Cruyff

0

@Herato czyli dzisiaj powrót na jet lagu z Miami a jutro wylot do Newcastle? W sumie to mogliby od razu z Miami lecieć na wyspy.

0

@ranger3120 scenarzysta pomysłowy

2

@blondasek tam jest pewnie jedno kliknięcie dziennie, dzisiaj dwa bo ty i ja

1

@partymaker ktoś niżej napisał, że nie chodzi o liczbę miejsc tylko, żeby obydwie trybuny za bramkami miały kibiców - że względu na reklamy czy coś. Dziennikarze jak zwykle strzelają, w sumie to nikt nic nie wie.

0

@pluszek są plusy dodatnie i są plusy ujemne

0

@Destroyer_of_Worlds raczej będzie w Paryżu bo tam mieszka

1

@blakkudium Czyli Werder zwolnił już drugiego trenera, najpierw ten Hag a teraz ten, nieźle xD

0

@kubix05 czyli akcja dzieje się w 1969 roku

1

@AxelF dlatego zapytałem, bo właśnie kilka dni temu wziąłem w tej promce na rok, ale też już masz. Ciekawe czy bezpośrednio chatgpt zrobi kiedyś taką promocję - chętnie bym skorzystał ;)

0

@AxelF używasz perplexity w pro?

0

@Ignareks dalej z łączeniem faktów masz problemy - w sobotę koncert Dua Lipa 30 tys ludzi na murawie plus scena, a w środę mecz LM xD Masz łeb do logistyki.

0

@Kgorecki2500 nic im to nie da

0

@JohnKennedy nikt tego nie ogląda to i kasy nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?