Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szalik spoko, ale w sumie smutne, że mają taki znaczek, nie wiem czy to czeski czy z jakiegoś innego kraju, a nie mają polskiego
0
@wpwelement prokurator nikogo nie wsadza tylko sędzia ;)
0
@Szalik nie mają polskiego Ś czy tak chciałeś?
0
@Azazel_Pazuzu na 16 pro max 512 gb black titanium nie muli.
1
@sergio5 przecież nikt nie da takiego meczu Polaków w prime time.
0
@Criss18Barca kiedyś Beckham kosztował 30 mln. Inflacja i napływ kasy od szejków. Nic w tym dziwnego.
0
@partymaker klawiatury używam SwiftKey od dawna i raczej nie planuje wrócić do applowej
1
@OBSERWATOR2021 ale się rozpisałeś
1
@MesQueUnClub_87 z poduszek to moje ostatnie odkrycie to poduszka z wypełnieniem z łusek gryki. Pierwsza myśl to była - spanie jak w średniowieczu na sienniku wtf, a teraz to nie zamieniłbym na nic innego.
1
@partymaker odczekaj kilka godzin i powinno być lepiej. Ale i tak na zwykłej 13 nie będzie to chodzić tak płynnie jak na np 15 pro. Używam równocześnie 13 pro i 15 pro i na 13 lagował zaraz po instalacji a 15 od razu płynna.
Tak na marginesie to mi się tylko duży zegar podoba xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@szymonm97 kiedyś się przymierzałem, ale wyjazd nie wypalił. oficjalny sprzedawca biletów to biletwise
https://www.biletwise.com/en/galatasaray-tickets
0
@Hasszz polecam sequel Jeźdźca bez głowy. łap trailer
2
@blakkudium co by nie mówić, to akurat hiszpańska policja, szczególnie ta rządowa w tańcu się nie p...doli
1
@Firestone kompromitacja to są takie komentarze jak twój. Z innym Prezydentem zobaczyłbyś nowe Camp Nou jak świnia niebo.
0
@kejdzi tam nie ma murawy
0
@esem91 a później wreszcie upragniony powrót na Estadi Johann Cruyff
0
@Herato czyli dzisiaj powrót na jet lagu z Miami a jutro wylot do Newcastle? W sumie to mogliby od razu z Miami lecieć na wyspy.
0
@ranger3120 scenarzysta pomysłowy
2
@blondasek tam jest pewnie jedno kliknięcie dziennie, dzisiaj dwa bo ty i ja
1
@partymaker ktoś niżej napisał, że nie chodzi o liczbę miejsc tylko, żeby obydwie trybuny za bramkami miały kibiców - że względu na reklamy czy coś. Dziennikarze jak zwykle strzelają, w sumie to nikt nic nie wie.
0
@pluszek są plusy dodatnie i są plusy ujemne
0
@Destroyer_of_Worlds raczej będzie w Paryżu bo tam mieszka
1
@blakkudium Czyli Werder zwolnił już drugiego trenera, najpierw ten Hag a teraz ten, nieźle xD
0
@kubix05 czyli akcja dzieje się w 1969 roku
1
@AxelF dlatego zapytałem, bo właśnie kilka dni temu wziąłem w tej promce na rok, ale też już masz. Ciekawe czy bezpośrednio chatgpt zrobi kiedyś taką promocję - chętnie bym skorzystał ;)
0
@AxelF używasz perplexity w pro?
0
@Ignareks dalej z łączeniem faktów masz problemy - w sobotę koncert Dua Lipa 30 tys ludzi na murawie plus scena, a w środę mecz LM xD Masz łeb do logistyki.
0
@Kgorecki2500 nic im to nie da
0
@JohnKennedy nikt tego nie ogląda to i kasy nie ma