Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Filarrr11 było pite, ale nie dziwię się xD
0
@Marusek ja w całym poprzednim sezonie nie widziałem w grze Yamala samolubstwa. Żarło mu to grał. Takie rzeczy inni zawodnicy na boisku czują, trener też to wie i pozwala na to. Przypomnę, że gdyby nie słupek z Interem, to dzisiaj może Yamal miałby złotą piłkę i gralibyśmy przynajmniej w finale LM.
0
@Marusek dzisiaj dostaliśmy też dowód, że jak zawodnik jest w gazie to się na niego gra, bo jest w stanie zmienić wynik jak nie idzie - Alvarez.
0
nie oglądałem meczu. o co chodzi w tym zdaniu "a Sorloth nie powinien ujrzeć drugiej żółtej kartki za celebrację przy trybunie."?
Dostał drugą żółtą i cofnęli?
0
@wyrek ogólnie jakieś bzdury marketingowe, ale i tak jestem już teraz dumny z naszego stadionu, który będzie znowu najpięknieszy na świecie.
0
@kanver_ zdziwisz się, Werderu nie wolno lekceważyć
0
dzisiaj cofałem na parkingu zamyślony nad kontuzjami u nas i auto, które stało za mną zatrąbiło. zahamowałem ale było blisko kolizji nie powiem. spojrzałem w lusterko, i to było jakieś wypasione auto suv mercedes. problem w tym, że nikogo nie było w środku. są już samochody, które same trąbią?
1
@AxelF problem może tkwić w tym, że Pedri nadrabia bieganiem, a jak wiemy bieganie bardziej obciąża organizm niż "mądre stanie" a taki właśnie był Busquets. Fajnie jest dużo biegać jak masz 25 lat, ale czy dalej będzie tak biegał jak będzie miał 30 lat i przybędzie mu w nogach tysiące dodatkowych kilometrów?
1
@Darek_Maruszczak nie jestem ekspertem, pewnie bardziej się w to zagłębiałeś - ale czy to takie proste pogodzić włączanie młodszych graczy z ich ogólnym rozwojem, czyli żeby grali jak najczęściej? przecież przed meczem nie wiesz, czy będziesz mógł wprowadzić młodego bo wynik też się liczy i nie zawsze prowadzisz w 70 minucie bezpiecznie. a i są też kontuzje zawodników z pola na innych pozycjach itd. i teraz takie powołanie może spowodować, że przesiedzi cały mecz na ławce a w rezerwach już nie zagra czyli tydzień mu przepadł. myślę, że wprowadzanie młodych to bardziej skomplikowana rzecz niż się może wydawać.
0
@Spacedragon 65 mln to nie jest jakaś cena zaporowa.
2
@ViscaelBarca2007 koledze chyba chodziło o możliwość rozmowy w sensie głosowo a nie pisania
0
@FcPortoFan1999 jak łysy z Fifa chce żeby go znowu wybrali, to musi dopieszczać takie małe federacje. ich głos tak samo się liczy jak głos dużych, ale tych małych łatwiej przekupi... przekonać
0
@VeB 1899 i kto za niego?
1
@JimMorrisonFCB możesz podpinać chaty
4
Mi trochę brakuje, żeby ktoś z zarządu, niekoniecznie Laporta trochę zripostował te wypowiedzi i wypowiedział się oficjalnie w imieniu klubu, albo nawet pół oficjalnie za pomocą X. Bo ewidentnie trzeba łysego ustawić do pionu. a teraz wychodzi, że tylko Hansi jest znowu rzecznikiem klubu, tak jak było wcześniej gdzie wszystko zrzucali na Koemana albo Xaviego.
1
Harry Kane go zjada we wszystkim
0
@batoon Poinformuj się zanim napiszesz. Harry Kane ma kontrakt z Bayernem Monachium ważny do lata 2027 roku. W umowie znajduje się klauzula wykupu, która pozwala mu odejść już po sezonie 2025/26 za ustaloną kwotę 65 milionów euro, pod warunkiem, że do końca roku 2025 poinformuje klub o chęci odejścia. Zakładając, że gra głową i dwoma nogami, to za 50 baniek możesz mieć spokojnie dwie nogi a jak dorzucisz 15 mln to masz też głowę
4
@Rupert_Haubica zawodnika musi zbadać lekarz reprezentacji jeśli raport klubu mówi "tylko" o bólu. no i go zbadali, dali mu blokadę, żeby nie bolało w trakcie meczu , zagrał prawie dwa pełne, a, że przez to kontuzja pogłębiła się po zgrupowaniu to już łysego nie interesuje.
3
Kiedyś mi tu jakiś użytkownik wmawiał, że Nawrocki bardzo dobrze umie w angielski. To mu powiedziałem, że czekam na pierwszy wywiad z fox tv, no i był wreszcie ten wywiad! Nawrocki mówił… po polsku XD
1
@Jakchcesz bo sprzedaż otwarta (czyli dla niekarneciarzy) jeszcze się nie zaczęła - poluj jutro od 12:00, taki termin podał klub
3
@takisobiektos żaden urzędnik nie sprawdza z własnej inicjatywy czy mąż bije żonę, ale to nie znaczy, że zakaz jest niepotrzebny
1
@Jakchcesz ma ten stadion kupisz bilet bez problemu na większość meczów
4
@Redakcja literowka w tytule
3
0
1
głosujemy co według la rambla lepsze?
0
@Stinger_ nie skreślałbym Ferrana, bo gdyby był w każdym meczu pierwszym wyborem (tak jak jest Mbappe) to myślę, że nie jest niemożliwe, nazbierać te 30 bramek w LaLiga nie licząc karnych - piłka go szuka, on szuka piłki. Ale to się nie stanie, bo minutami będzie się dzielił z Lewym.
3
ogólnie to smutne, ale stadion wcześniej czy później będzie piękny i będziemy z niego dumni.
a co do "ekspertów" to powiem tyle: kto przeżył odbiory strażaków, ten się w cyrku nie śmieje - montujesz balustradę na schodach, szerokość drogi ewakuacyjnej się zgadza - przychodzi strażak i zauważa, że wprawdzie wymiar przy podstawie się zgadza, ale poręcz jest 2 centymetry szersza i tu już się nie zgadza i wszystko do wymiany.
0
@Gall gdzie wypadł? Gdzie czarował? Fifa Best Player przyznawana jest za sezon
0
@Filipem @Sulimo ale żeście ekipę zmontowali xD a ten pierwszy stalkuje bo mu ktoś pojechał pod innym komentarzem. znajdź sobie dziewczynę.