1

@Filarrr11 było pite, ale nie dziwię się xD

0

@Marusek ja w całym poprzednim sezonie nie widziałem w grze Yamala samolubstwa. Żarło mu to grał. Takie rzeczy inni zawodnicy na boisku czują, trener też to wie i pozwala na to. Przypomnę, że gdyby nie słupek z Interem, to dzisiaj może Yamal miałby złotą piłkę i gralibyśmy przynajmniej w finale LM.

0

@Marusek dzisiaj dostaliśmy też dowód, że jak zawodnik jest w gazie to się na niego gra, bo jest w stanie zmienić wynik jak nie idzie - Alvarez.

0

nie oglądałem meczu. o co chodzi w tym zdaniu "a Sorloth nie powinien ujrzeć drugiej żółtej kartki za celebrację przy trybunie."?

Dostał drugą żółtą i cofnęli?

0

@wyrek ogólnie jakieś bzdury marketingowe, ale i tak jestem już teraz dumny z naszego stadionu, który będzie znowu najpięknieszy na świecie.

0

@kanver_ zdziwisz się, Werderu nie wolno lekceważyć

0

dzisiaj cofałem na parkingu zamyślony nad kontuzjami u nas i auto, które stało za mną zatrąbiło. zahamowałem ale było blisko kolizji nie powiem. spojrzałem w lusterko, i to było jakieś wypasione auto suv mercedes. problem w tym, że nikogo nie było w środku. są już samochody, które same trąbią?

1

@AxelF problem może tkwić w tym, że Pedri nadrabia bieganiem, a jak wiemy bieganie bardziej obciąża organizm niż "mądre stanie" a taki właśnie był Busquets. Fajnie jest dużo biegać jak masz 25 lat, ale czy dalej będzie tak biegał jak będzie miał 30 lat i przybędzie mu w nogach tysiące dodatkowych kilometrów?

1

@Darek_Maruszczak nie jestem ekspertem, pewnie bardziej się w to zagłębiałeś - ale czy to takie proste pogodzić włączanie młodszych graczy z ich ogólnym rozwojem, czyli żeby grali jak najczęściej? przecież przed meczem nie wiesz, czy będziesz mógł wprowadzić młodego bo wynik też się liczy i nie zawsze prowadzisz w 70 minucie bezpiecznie. a i są też kontuzje zawodników z pola na innych pozycjach itd. i teraz takie powołanie może spowodować, że przesiedzi cały mecz na ławce a w rezerwach już nie zagra czyli tydzień mu przepadł. myślę, że wprowadzanie młodych to bardziej skomplikowana rzecz niż się może wydawać.

0

@Spacedragon 65 mln to nie jest jakaś cena zaporowa.

2

@ViscaelBarca2007 koledze chyba chodziło o możliwość rozmowy w sensie głosowo a nie pisania

0

@FcPortoFan1999 jak łysy z Fifa chce żeby go znowu wybrali, to musi dopieszczać takie małe federacje. ich głos tak samo się liczy jak głos dużych, ale tych małych łatwiej przekupi... przekonać

0

@VeB 1899 i kto za niego?

1

@JimMorrisonFCB możesz podpinać chaty

4

Mi trochę brakuje, żeby ktoś z zarządu, niekoniecznie Laporta trochę zripostował te wypowiedzi i wypowiedział się oficjalnie w imieniu klubu, albo nawet pół oficjalnie za pomocą X. Bo ewidentnie trzeba łysego ustawić do pionu. a teraz wychodzi, że tylko Hansi jest znowu rzecznikiem klubu, tak jak było wcześniej gdzie wszystko zrzucali na Koemana albo Xaviego.

1

Harry Kane go zjada we wszystkim

0

@batoon Poinformuj się zanim napiszesz. Harry Kane ma kontrakt z Bayernem Monachium ważny do lata 2027 roku. W umowie znajduje się klauzula wykupu, która pozwala mu odejść już po sezonie 2025/26 za ustaloną kwotę 65 milionów euro, pod warunkiem, że do końca roku 2025 poinformuje klub o chęci odejścia. Zakładając, że gra głową i dwoma nogami, to za 50 baniek możesz mieć spokojnie dwie nogi a jak dorzucisz 15 mln to masz też głowę

4

@Rupert_Haubica zawodnika musi zbadać lekarz reprezentacji jeśli raport klubu mówi "tylko" o bólu. no i go zbadali, dali mu blokadę, żeby nie bolało w trakcie meczu , zagrał prawie dwa pełne, a, że przez to kontuzja pogłębiła się po zgrupowaniu to już łysego nie interesuje.

3

Kiedyś mi tu jakiś użytkownik wmawiał, że Nawrocki bardzo dobrze umie w angielski. To mu powiedziałem, że czekam na pierwszy wywiad z fox tv, no i był wreszcie ten wywiad! Nawrocki mówił… po polsku XD

1

@Jakchcesz bo sprzedaż otwarta (czyli dla niekarneciarzy) jeszcze się nie zaczęła - poluj jutro od 12:00, taki termin podał klub

3

@takisobiektos żaden urzędnik nie sprawdza z własnej inicjatywy czy mąż bije żonę, ale to nie znaczy, że zakaz jest niepotrzebny

1

@Jakchcesz ma ten stadion kupisz bilet bez problemu na większość meczów

4

@Redakcja literowka w tytule

3

0


1

głosujemy co według la rambla lepsze?

0

@Stinger_ nie skreślałbym Ferrana, bo gdyby był w każdym meczu pierwszym wyborem (tak jak jest Mbappe) to myślę, że nie jest niemożliwe, nazbierać te 30 bramek w LaLiga nie licząc karnych - piłka go szuka, on szuka piłki. Ale to się nie stanie, bo minutami będzie się dzielił z Lewym.

3

ogólnie to smutne, ale stadion wcześniej czy później będzie piękny i będziemy z niego dumni.
a co do "ekspertów" to powiem tyle: kto przeżył odbiory strażaków, ten się w cyrku nie śmieje - montujesz balustradę na schodach, szerokość drogi ewakuacyjnej się zgadza - przychodzi strażak i zauważa, że wprawdzie wymiar przy podstawie się zgadza, ale poręcz jest 2 centymetry szersza i tu już się nie zgadza i wszystko do wymiany.

0

@Gall gdzie wypadł? Gdzie czarował? Fifa Best Player przyznawana jest za sezon

0

@Filipem @Sulimo ale żeście ekipę zmontowali xD a ten pierwszy stalkuje bo mu ktoś pojechał pod innym komentarzem. znajdź sobie dziewczynę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?