Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeWo77 spermiarz alert
0
@Dieselzor idź tam pod mikrofon, chciałbym to zobaczyć razem z @draxidox jak recytujecie Szekspira w oryginale
0
@kaamil1910 w sumie też się dziwie, że na gali nie ma Nielsa Frederiksa
0
praktyczne są te nagrody kobiece, można spokojnie iść się odlać jak na reklamach których nie ma, oh wait
0
@Filipem oglądaj mniej pornosów, a więcej skup się na logice treści (składnia, gramatyka, szyk zdania), które chcesz komuś przekazać.
1
@Filipem dziewczyna to nie rodzina. siostra to rodzina.
0
@PJ777 wyjątki nie potwierdzają reguły tylko jej przeczą
0
@VamoSBarca88 a jakiś polski yutobuer robi już teraz live? poza kanał sportowy
2
algorytm yt jest niesamowity. byłem w niej zakochany 30 lat temu
0
@VamoSBarca88 ja tam widzę jakiś mecz polskiej ligi
0
@Derean dlaczego akurat 20?
0
@Faro Na Ballon d'Or głosują tylko dziennikarze
0
@arasz1819 a weź to napisz jeszcze raz, tak na spokojnie
1
@arasz1819 ale ty tak naprawdę nie znałeś tego konfliktu czy to jakaś głębsza ironia której nie wyłapałem?
0
@Laminedependencia czyli pozyskaliśmy zawodnika, który więcej ogarnia niż Nico. W sumie git.
0
nie miałem wyrobionego zdania, nie byłem ani super fanem ani super przeciwnikiem przyjścia Nico. zapytam - czy Nico strzelił już kiedyś gola z główki, czy Nico asystował już kiedyś grając na prawym skrzydle?
1
@esem91 Ville większość traktuje u nas jako jednego z najlepszych napastników, a Ferran już chyba ma blisko do niego w bramkach.
1
@FcPortoFan1999 opuściłem to moje zadupie 20 lat temu, ale to nadal moje zadupie i odwiedzam regularnie raz w roku. macie więcej samochodów niż w Mumbaju
1
oglądam teraz reportaż na tvn24 o oskarżonym w słynnej sławie "skóry" Janczewskiego. masakra co możesz przeżyć, jak cię prokurator karierowicz i cały system policyjno sądowy wytypuje na sprawcę
0
@FcPortoFan1999 a co teraz robisz?
0
@FcPortoFan1999 kiedy się wybierasz na stadion? Może na Grodzisk albo ŁKS?
1
@BORO_12 zostanie przy 10 mln brutto z rocznym kontraktem? powiedział tak, to wtedy git, niech zostanie na rok.
1
@blakkudium nie wiem co miałeś dokładnie na myśli jako "grosze", ale według mnie grosze to jest poziom 10 mln brutto kontrakt na rok, które Barca jeszcze może (a nawet max powinna) mu zaproponować. Wydaje mi się, że nie będzie chciał zostać za takie "grosze".
0
@Walker ale to rozumiem, że ty nie piszesz tych komentarzy do wrzutek muzycznych na bieżąco, tylko jakaś sekretarka ci to zrobiła rok temu? :)
0
@FcPortoFan1999 jaka atmosfera na stadionie?
1
@blakkudium Nie widzę żadnych podstaw, żeby Lewy chciał grać za grosze.
1
@Walker raczej się przeprosił się ze Spotify, bo wszystkie jego płyty są tam dostępne i ta piosenka też
https://ibb.co/v0T91PG
0
@Konradowskyy Angolę żyją we własnej bańce i oglądają tylko mecze swoich. a Pedri ostatni raz z angielskim klubem grał oficjalnie chyba z Man UTD lidze europy
1
@Marusek Pedri pełen chill
0
@karci0 mogłeś zapytać czy mówi po angielsku