1

0

@Kgorecki2500 obserwujemy do czego doprowadził ludzi lewicowy rząd

0

@Hosh jeden ch..j xD

1

@michaleu Szwajcaria
@Eklerek wyjątki przeczą regule. Kiedyś trzeba się w końcu zaznajomić z tym powiedzeniem

1

@blakkudium tylko dla klubu to nie ma znaczenia, kasa ląduje w innej kieszeniv

1

@mordini123 Malezja piękny kraj i mocna liga

3



Co trzyma w ręce ta leżąca osoba na tym najnowszym obrazie Banksy?

1

@Kgorecki2500 to jest dobre


0

@Eklerek jakby taką rabone zrobił Yamalek to zaraz by cała Laliga się spłakała, że brak szacunku

5

Ciekawe z jakiego paragrafu chcą wystawiać karę finansową za bycie pod wpływem.

3

@Walpiano czyli już niedługo podniesie Jowitę

0

@Prorokk ale nie wiem jak ktoś powiązał ta dramę z koncesjami. Tusk jeśli będzie miał większość w KRRiTV to koncesji Stanowskiemu nie da, jeśli tak będzie chciał, nie musi robić szopki.

0

@RichardWinters op pytał o lornetkę, to wiadomo że nie napisze, ze chce na lornetkę przeznaczyć 2k.

0

@Barcanajlepszyteam nie bardzo potrafię sobie jako laik wyobrazić, jak można utrzymać pas ziemi o szerokości 30 km gdzie od dwóch stron masz wroga, który raczej nie pozwoli ci na budowanie bunkrów i okopów pod Suwałkami.

1

@draxidox i jak to blokuje? Stanowski dostanie dożywocie?

0

@katalonczyk987 nie znam się, ale nie lepiej jakiś aparat bezlusterkowiec z dobrym zoomem?

0

@Konradowskyy bez kontaktu na codzień z językiem, szczególnie takim jak polski, to zapomnij że się cokolwiek nauczysz.

5

@ini_barca sytuacja Bayernu różni się od Barcy tym, że na arenie krajowej nie ma praktycznie przeciwnika, więc nawet jeśli czasem odpuści poważne wzmocnienia, to może sobie i tak praktycznie doliczyć mistrzostwo i ewentualnie puchar Niemiec, po czym uznać sezon za w miarę udany - zarząd zadowolony, udziałowcy zadowoleni, kibice też.

0

@FcPortoFan1999 Donald będzie na meczu z Finlandią?

0

@Kgorecki2500 oby go dojechali za to.

0

@Walker dodam, że Kylie Minogue to też Australijka i jest rówieśniczką Donovana - 1968 r. jest od niego trzy dni starsza.

1

@ViscaelBarca2007 jakby mnie w środku nocy obudzili i zadali pytanie o najlepszego strzelca Oranje to bym pewnie powiedział van Basten albo Gullit, a oni chyba nawet do 20-30 ledwo dobijają xD

0

@gumaz ani trochę, w pracy aktywnie, dużo ruchu, ale wiem do czego zmierzasz - po robocie książka, tv albo larambla na leżąco czyli broda przyklejona do klatki piersiowej - staram się to wyeliminować.

6

@CLS63AMG oglądam to już 4 raz w pętli i zaraz chyba jej uwierzę

0

jest jakiś szaman na pokładzie albo ktoś tak miał i coś mu pomogło? Od miesięcy sztywne napięte plecy i szyja plus promieniowanie do głowy i do lewej ręki. Masaże, chiropraktyka może coś dają ale na chwilę. Pierdolca idzie dostać.

0

@MateuszDoniec tak tylko z ciekawości - opierałeś się bardziej na artykule ze Sportu czy na wywiadzie w Telefoot? ciekawy jestem co rzeczywiście powiedział w oryginale po francusku i czy Hiszpanie nie "zmodyfikowali" tej wypowiedzi.

1

Widzę że na chatgpt dodali projekty. A może było już dawno tylko nie widziałem. Brakowało mi tej funkcji, teraz pamięta dane z różnych chatow w ramach jednego projektu.

3

@Pablozeusz to trzeba na spokojnie, na gwiazdkę nie potrzeba bo lecimy do Miami. Dopiero na trzech króli

0

Kupił kapelusz magika na temu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?