1

@Roobo potwierdzam

1

@fart a skończy w schowku na miotły :)

0

@LambiPL to jest normalna ryba

0

@pluszek ktoś wie co to za gaśnice z farbą? Mam do pomalowania dwa blaszane garaże, może wyjdzie taniej niż puszki spray

1

@Gaucho tam chyba kiedyś jakaś jej rywalka też się wypowiadała, że ona jest fałszywa

0

Ciekawe jakie ma relacje z naszym kapitanem

0

Gdy użytkownik którego komentarz zgłosiliście, został zbanowany to czujecie wyłącznie satysfakcję czy czasem wyrzuty sumienia?

1

Jeśli zgłaszasz komentarz do moderacji to
1. sprawdzasz pózniej czy komentarz został usunięty?
2. sprawdzasz czy użytkownik został zbanowany?

0

@jacobFCB ten wypadek to był chyba jego błąd z tego co media piszą

0

taki pytanko - często zgłaszacie komentarze do moderacji?

2

@Bzyczekk widać napracowanko we wpisie

0

@MirusAmisz chyba chatgpt ci pisał ten komentarz xd

0

@LeszekFCB a wystarczyło wybrać Trzaskowskiego

1

@kamiVeB mam info ze sprawdzonego źródła, że zrobili to na tylnym siedzeniu tego ferrari co jej Yamal podarował

2

@LeszekFCB ale padły te słowa czy nie?

7

@Roobo który jest z jakiej drużyny? bo nie siedzę w tym uniwersum i nie wiem komu kibicować

3

@kubix05 jeszcze "Był sobie człowiek" i "Był sobie kosmos". było oglądane.

0

@Erykulus uporzqdkuję: W Laliga (w innych europejskich ligach jest podobnie, ale nie znam wszystkich zasad)
- możesz rejestrować tylko w okienku
- poza okienkiem możesz rejestrować tylko zawodnika bez kontraktu i tylko jeśli twój zawodnik wypadnie na dłuższą kontuzję
- FFP też oczywiście jest brane pod uwagę
- nie możesz rejestrować za bramkarza zawodnika z pola i odwrotnie (nowy przepis z tego roku)
- nie możesz już zarejestrować poza okienkiem w miejsce kontuzjowanego zawodnika innego wykupionego za klauzulę (przepis wszedł właśnie po casusie Braithwaita, kiedy to osłabliśmy Leganes w lutym a oni już nie mogli zareagować i kupić kogoś w jego miejsce)

0

@Erykulus możesz zarejestrować poza okienkiem ale tylko jeśli wypadnie ci jakiś zawodnik na dłużej, tak jak Szczęsny za ter Stegena

6

@pride1899 może mu się miejsce w chmurze kończy

0

@BORO_12 Ja jestem raczej jednym z ostatnich, którzy krytykują zawodników, no ale jakoś mam złe przeczucie co do niego. Oby mi zamknął mordę jak najszybciej.

1

"Pomocnik rzekomo ma mieć kilka propozycji z LaLigi"
Czyli ma teraz czas do stycznia, żeby to dobrze przemyśleć, to trzeba na spokojnie.

2

@BORO_12 Flick chciał skrzydłowego a dostał Rashforda

0

@BORO_12 zarejestrowałbym go za Rashforda

2

@pride1899 3 tygodnie więc pewnie 5 tygodni

0

@JohnKennedy co ma Izrael z Krajem Basków?

1

@PatrykBarca jest wewnętrzny kodeks klubu i za jego złamanie są różne kary. Widocznie złamał punkt regulaminu, który przewiduje karę pieniężną

0

@Terroriser "Baltazar i Blimunda", "Miasto białych kart" - obydwie José Saramago

0

@Bogan okno się kończy o północy i nie ma zmiłuj

1

@Eto'o9 R10 rok temu to on nam wygrał tam mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?