Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Roobo potwierdzam
1
@fart a skończy w schowku na miotły :)
0
@LambiPL to jest normalna ryba
0
@pluszek ktoś wie co to za gaśnice z farbą? Mam do pomalowania dwa blaszane garaże, może wyjdzie taniej niż puszki spray
1
@Gaucho tam chyba kiedyś jakaś jej rywalka też się wypowiadała, że ona jest fałszywa
0
Ciekawe jakie ma relacje z naszym kapitanem
0
Gdy użytkownik którego komentarz zgłosiliście, został zbanowany to czujecie wyłącznie satysfakcję czy czasem wyrzuty sumienia?
1
Jeśli zgłaszasz komentarz do moderacji to
1. sprawdzasz pózniej czy komentarz został usunięty?
2. sprawdzasz czy użytkownik został zbanowany?
0
@jacobFCB ten wypadek to był chyba jego błąd z tego co media piszą
0
taki pytanko - często zgłaszacie komentarze do moderacji?
2
@Bzyczekk widać napracowanko we wpisie
0
@MirusAmisz chyba chatgpt ci pisał ten komentarz xd
0
@LeszekFCB a wystarczyło wybrać Trzaskowskiego
1
@kamiVeB mam info ze sprawdzonego źródła, że zrobili to na tylnym siedzeniu tego ferrari co jej Yamal podarował
2
@LeszekFCB ale padły te słowa czy nie?
7
@Roobo który jest z jakiej drużyny? bo nie siedzę w tym uniwersum i nie wiem komu kibicować
3
@kubix05 jeszcze "Był sobie człowiek" i "Był sobie kosmos". było oglądane.
0
@Erykulus uporzqdkuję: W Laliga (w innych europejskich ligach jest podobnie, ale nie znam wszystkich zasad)
- możesz rejestrować tylko w okienku
- poza okienkiem możesz rejestrować tylko zawodnika bez kontraktu i tylko jeśli twój zawodnik wypadnie na dłuższą kontuzję
- FFP też oczywiście jest brane pod uwagę
- nie możesz rejestrować za bramkarza zawodnika z pola i odwrotnie (nowy przepis z tego roku)
- nie możesz już zarejestrować poza okienkiem w miejsce kontuzjowanego zawodnika innego wykupionego za klauzulę (przepis wszedł właśnie po casusie Braithwaita, kiedy to osłabliśmy Leganes w lutym a oni już nie mogli zareagować i kupić kogoś w jego miejsce)
0
@Erykulus możesz zarejestrować poza okienkiem ale tylko jeśli wypadnie ci jakiś zawodnik na dłużej, tak jak Szczęsny za ter Stegena
6
@pride1899 może mu się miejsce w chmurze kończy
0
@BORO_12 Ja jestem raczej jednym z ostatnich, którzy krytykują zawodników, no ale jakoś mam złe przeczucie co do niego. Oby mi zamknął mordę jak najszybciej.
1
"Pomocnik rzekomo ma mieć kilka propozycji z LaLigi"
Czyli ma teraz czas do stycznia, żeby to dobrze przemyśleć, to trzeba na spokojnie.
2
@BORO_12 Flick chciał skrzydłowego a dostał Rashforda
0
@BORO_12 zarejestrowałbym go za Rashforda
2
@pride1899 3 tygodnie więc pewnie 5 tygodni
0
@JohnKennedy co ma Izrael z Krajem Basków?
1
@PatrykBarca jest wewnętrzny kodeks klubu i za jego złamanie są różne kary. Widocznie złamał punkt regulaminu, który przewiduje karę pieniężną
0
@Terroriser "Baltazar i Blimunda", "Miasto białych kart" - obydwie José Saramago
0
@Bogan okno się kończy o północy i nie ma zmiłuj
1
@Eto'o9 R10 rok temu to on nam wygrał tam mecz.