1

@July_6_BcN zgadza się, teściowa dalej pozostanie teściową. Ale "kolekcjonowanie" teściowych to jednak coś innego niż "kolekcjonowanie" matek. Więc ja bym był ostrożny. mamy w sumie bardzo tradycyjne polskie pan, pani. Ewentualnie na ty, jeśli z relacji jakoś tak wyjdzie.

0

@July_6_BcN zdecydowanie nie, to nawet nie ma logiki. Ludzie się żenią i rozwodzą, i co wtedy z teściami? Załóżmy, że masz z nimi dalej kontakt - mówić do nich dalej mamo, tato?

1

@blakkudium w city zarabia dwa razy tyle?

0

@Herato i pomógł?

0

@tbas w B jest już zarejestrowany

0

@Pawlak1992 mniej więcej jak kolega wyżej pisze - doświadczeni gracze szybko zauważyli, że nowy trener nie ogarnia na wielu płaszczyznach. Jest dosyć obszerny artykuł na kicker.

https://www.kicker.de/elfmeter-streit-kein-team-not-gegen-elend-andrichs-boese-flashbacks-1142431/artikel


Dodam, że remis z przeciętnym Werderem prowadząc dwoma bramkami to w sumie jak porażka. No i jeszcze ta kłótnia na boisku kto ma strzelać karnego.

0

@Pawlak1992 widać nie siedzisz w temacie

1

@HarveySpecter przecież to jest cienki trener. Może miał ładne cv i Leverkusen się nabrało, ale szybko się zreflektowali jak zobaczyli łysego na żywo.

0

@Blue9 sklep na Cam Nou działa nieprzerwanie podczas budowy. Nic tam nie jest wykańczane.

0

@Who_you_mam turyści zazwyczaj idą na poważne zakupy po przylocie a nie w dzień meczowy. Poza tym oprócz Megastore są też wystawione sklepy mobilne przed Camp Nou i tak samo na Montjuic

0

@HarveySpecter Nie podobała mu się kadra, chciał ściągnąć swoich ziomków oraz...

"To oraz fakt, że ten Hag pod względem przemówień, przygotowania do gry przeciwko rywalowi, prowadzenia zespołu w trakcie meczu i treści taktycznych nie był w stanie choćby w przybliżeniu dorównać swojemu poprzednikowi i trenerowi sukcesu, Xabiemu Alonso, lecz stanowił raczej szok kulturowy, sprawiły, że z punktu widzenia klubu dalsza współpraca – wobec braku perspektyw na sukces – stała się niemożliwa."

0

@arasz1819 nawet kapitan po meczu się wypowiedział, że ETH nie ogarnia podstaw.

3

@Roobo Na niemieckich stronach można poczytać więcej. Tam nic nie funkcjonowało na boisku. Z wypowiedzi np. kapitana po remisie z Wederem można wywnioskować, że ETH nie za bardzo ogarniał. Oni się tam nawet kłócili na boisku, kto ma karnego strzelać.

"Do tego momentu wywiadu Andrich krytykował właściwie wyłącznie drużynę, później jednak włączył do tego także trenera. Na pytanie, czy to piłkarze nie realizują założeń, czy też nie wiedzą, co mają robić, odpowiedział: „To jest mieszanka jednego i drugiego.”"


2

@paulbruno wszystkie sekcje wliczają się do ffp dlatego nie ma znaczenia gdzie go rejestrujesz. Ale limit płac jest z podziałem na sekcje.

1

@Technik akurat środkowej pary Cubarsi Inigo to Flick praktycznie nie zmieniał, a jeśli już to przy wysokim prowadzeniu. Najczęściej nie szło z Araujo ale to wiadomo. A.co do rozgrywania to Garcia jest w tym elemencie najlepszy z naszych obrońców.

3

@pep71 możliwe, że nie chodziło o ogólne ffp tylko o limit płac

2

@D10SLEO pamiętam jak na urlopie zapłacił kolesiowi żeby wskoczył skuterem do wody z molo

3

@Technik Cubarsi to chyba ostatni w drużynie, któremu mogłaby uderzyć sodówka. Grał słabiej, trener rotuje, sprawdza inne warianty i tyle. Po co jakieś teorie z duoy?

1

I znowu poszedł na odpoczynek, on to chyba lubi

3

Kolejny artykuł powielający plotki

2

@JohnKennedy rok temu nie był potrajany

2

@fart ogólnie się zgadzam, ale z tymi 4-5 meczów z rzędu to trochę odpłynąłeś. Mieliśmy tylko max dwa mecze w serii bez zwycięstwa. Raz w listopadzie i raz w grudniu ;)
A jak patrzeć tylko na Laliga to trzy mecze bez zwycięstwa w listopadzie

1

Ale by te skrzydła z Nico i Yamalkiem chodziły.

0

@insp1re chłopie ogarnij się

1

@John_Doe chłopie jak dwa dni byłeś na rybach to odpuść sobie

0

@Barceloniarz987 zredaguj swój komenatarz, bo na chwile obecną jest inwalidą

0

Dobry mecz, ważny jeden punkt

1

@norbi77 ale nazwę dali sobie ładną i niektórzy myślą, że to jest jakiś organ powołany przez FIFA XD

2

ludzie spokojnie, rok temu 2:1 po tak samo ciężkim meczu i golu Olmo na 2:1 w końcówce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?