Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker a wydał już to oświadczenie i wydał wcześniej oświadczenie że wyda oświadczenie?
3
@Jamiro to było dobre, lubię taki content
0
@slayer za Bartomeu to było, zajebista makieta nowego Camp Nou była w muzeum, zdjęcia sobie ludzie robili, działo się
1
@blakkudium czy nadal najdroższym transferem w historii Betisu jest magik Denilson?
0
@Gall tak jak myślałem, gościu
0
@kondibar nie mam pojęcia. wiem tyle co ty. czekamy.
0
@Szklaner nie wolno zapomnieć o Nataschy Kampusch, też Austria
7
@th@les on nie okłamuje kibiców tylko Tebasa, a kibice dostają rykoszetem.
2
@ManiekSzwecja według Barcy jest zarejestrowany normalnie, według Tebasa tylko do 31 grudnia 2024. sprawa w sądzie. jak sąd po 31 sierpnia przyzna rację Laporcie to luz, a jak przyzna rację Tebasowi to Olmo idzie na przymusowe wakacje minimum do 1 stycznia 2026.
1
@Gall kadra to żart? mocne słowa o drużynie, która dopiero co otarła się o finał LM i zdobyła mistrzostwo kraju. co wy ćpiecie to ja nie wiem
1
@ShawnC niesamowici z was kibice, takich potrzebuje Barca, żartowałem.
2
@SirChuck widać, że dużo treści a mało pojęcia o realiach. ale plus bo dużo napisałeś
0
@Greenalley obawiam się, że mylisz limit płac z ogólnym ffp. to są dwie różne rzeczy.
1
@Pablo2000 ten mecz może się odbyć w piątek albo w poniedziałek. ale zazwyczaj sobota albo niedziela. konkretni dzień i godzina będzie podana krótko przed meczem, dwa tygodnie przed.
1
@Cule1234 i potężny Bayern nie taki potężny
1
@Laminedependencia teraz jeszcze bardziej opłaca się cisnąć we wszystkim meczach nawet ze słabszymi, bo przewaga swojego stadionu w rewanżu do tego zachęca
0
@Vurt już dawno wiadomo że Montjuic, ale pierwszy mecz Uefa nam pozwoliła zagrać na wyjeździe
0
@Filipem całe szczęście że doleciał. Ale Laporta nawet nie był chyba planowany tam lecieć.
1
@blakkudium on już dawno odjechał. dziwny facet, sterował (bo już chyba nie) z tylnego krzesełka w Bayernie i trzymał tam swoich ziomków jak Halisamihidzić. wydaje mi się, że teraz już ma tam niewiele do powiedzenia, powoli idzie w stronę Janka Tomaszewskiego
0
@Czarny_ck nie wlicza się do płac, ale w całości wlicza się do FFP bo jest kosztem. jak masz jakieś inne info to podziel się, chętnie uzupełnię swoją wiedzę.
1
to powinni być odwrotnie - najpierw naciska guzik i losuje 8 drużyn, a wtedy zlatan losuje kulkę dla kogo
0
@Filipem Laporte tam nie ma. nikogo od nas tam nie ma, chyba tylko Sarah
0
jest Giorgio, jedyny, który ogarnia to losowanie
2
@blakkudium a Uli Hoeness mówił, ze jak nie w tym roku to w następnym już na bank będzie u nich
0
@Salchent w dupie mam budżet, skoro te szwagry każdą gotówkę potrafią przepalić na dziwne transfery albo inne wałki, studnia bez dna. piłkarze, których lubię i widać że mają potencjał mają zostać i grać, bo po to oglądam Barcę. nie ma takich pieniędzy, których Deco nie przepali i nie ma takich pieniędzy, które wyciągną nas z dna ffp.
6
@VamosRakieta poczekaj chwilę, założę garnitur
0
czy mecz dom wyjazd jest też podzielony na koszyki?
czy można dostać dwie drużyny z jednego kraju z jednego koszyka?
2
@prodigy Tenas zarabiał w PSG 1,2 mln a Penia u nas 3,2 mln, to są te detale. to jest chore jaką my kasę przepalamy na pensje, szczególnie dla ogórków zmienników
0
nic się nie klei w tym newsie - jak odejście Oriola ma ułatwić rejestrację, skoro raczej nie zrezygnował z kasy więc budżet dalej obciążony i z ffp niż nie zeszło. No i po co wspominać o Roonym i rejestracji w drugiej drużynie, skoro to nie ma znaczenia dla ffp gdzie go zarejestrują.
0
@natanvip tylko, że znając realia to kwota będzie dużo niższa niż obecnie piszą i wtedy podwójnie nie będzie się z czego cieszyć