2

Świetny wywiad, czuć dojrzałość i pewność siebie. Tego oczekuję od liderów.

4

@JohnKennedy chciałbym mieć znowu 12 lat żeby mi się to podobało

6

@fart ale w sumie odnosząc się do treści wpisu na X, to gdzie tu jest dyplomacja w jego wypowiedzi?

0

@Pnog37 nie bardzo rozumiesz jak to działa. Wiadomo że nie masz 100 mln wolnych w szufladzie - albo negocjujesz z klubem rozłożenie na raty, albo negocjujesz z bankiem kredyt. to żaden nowy wynalazek, zawsze tak się działo. no chyba z pominięciem nagłego strzału 200+ mln za Neymara.

0

@Pnog37 ile to juz razy było wałkowane - 60 milionów rozkłada się w ffp na 5 lat, czyli musieliby wygenerować dodatkowe 12 mln (bo pensja zbliżona do Rashforda).

0

@Reviven Po pierwsze, nie odkrywaj kart, że wiesz ile zarabia nowy, najlepiej nic o nim nie wspominaj - nie da ci to żadnej przewagi w negocjacjach, w wręcz przeciwnie. Poza tym nie idź też w rolę poszkodowanego, obrażonego czy smutnego. Mówisz pewnie, że jesteś blisko decyzji o zmianie pracy, bo są inne firmy i oferują ci lepsze warunki. Nie mów, że już się zdecydowałeś, nie mów że chcesz złożyć wypowiedzenie (Janusz jak jest mało profesjonalny ujmie się honorem i powie to idź), powiedz tylko "rozpatruję aktualnie oferty innych firm, i jestem blisko decyzji o zmianie pracy Z POWODÓW FINANSOWYCH, reszta mi odpowiada, klimat bla bla (jeśli tak rzeczywiście jest, chodzi o to, żeby zmiękczyć Janusza i nie przypierać go do muru, bo patrz wyżej)". Jeśli padnie pytanie ile ci oferują inni, albo ile chcesz zarabiać, to nie odpowiadaj, daj sobie i szefowi czas - poproś, żeby i on przemyślał sprawę na spokojnie i zdecydował, czy może ci zaoferować lepsze warunki i umów się na kolejne spotkanie w niedługim czasie.

Przed kolejnym spotkaniem będziesz trochę mądrzejszy i rozpiszesz sobie kilka scenariuszy w zależności, co ci szef może odpowiedzieć.

6

@slayer dokładnie. Uefie w przeciwieństwie do Laliga zależy na jak najlepszym widowisku i jeśli jest szansa pokazać mecz na nowym Camp Nou to są przychylni, a Laliga nie widzi problemu ze trzeba grać na pastwiskach bez Var gdzie sztab trenerski musi siedzieć na taboretach

0

Boniface w Werderze. Albo będzie top albo flop.

0

Mówili, że Pedri wychodził? XD Chyba na grzyby.

0

@Aragorn33 zgadza się, to właśnie napisałem - trzeba kogoś sprzedać żeby kupić np. tego Grimaldo. Czyli bycie na granicy 1:1 to połowa sukcesu. Pełen sukces to bycie dużo powyżej 1:1 tak jak real czy Atletico

0

@D10SLEO oficjalki nie było

0

@Aragorn33 1:1 to dopiero połowa sukcesu bo trzeba zrobić plus żeby tyle samo wydać.

0

@D10SLEO czyli taki Romeu jeśli rozwiązali z nim kontrakt to albo minimum pół roku wakacji, albo jakaś egzotyczna Liga?

0

@D10SLEO w każdej lidze tak jest?

0

@PioteK do czego zmierzam - zawodnik może np. w Hiszpanii "sam" wykupić swoją kartę. Może to zrobić tylko w okienku czy w każdym momencie?

0

Zawodnik bez klubu z kartą na ręku może podpisać z nowym klubem poza okienkiem?

0

@KaammiilM1206 przynajmniej za pierwsze pół roku musi zapłacić podatek w Hiszpanii bo ma tam rezydencje

3

@Inmessionate10 Bernala musieli tak czy tak przenieść do pierwszej drużyny, bo niedługo muszą z nim przedłużyć kontrakt + podwyżka. Czyli muszą zrobić miejsce w limicie płacowym.

1

@ranger3120 naprawdę uznałeś, że chcesz się podzielić ze społecznością larambla właśnie tym?

0

Ale czy Naomi wplecie teraz koraliki?

1

@JanZagloba Im Jakub Kawior. Im ready to fight for the Dragons.

0

@mkl87 to dziwi mnie, że się dziwisz, że go zwolnili. sparingi też się wliczają, bo to był okres przygotowawczy, kiedy też można wyciągać wnioski. a z tego co mówią (pół)oficjalnie piłkarze, to on nie ogarniał podstaw i od Xabiego dzielą go lata świetlne

0

@BorzyKrzys "niewyszlifowane drewno" to celowa kontaminacja frazeologizmów? bo pasuje idealnie. Film dodałem do listy.

0

@mkl87 to jest trener wydmuszka, jedzie od lat na jednym dobrym sezonie w Ajaxie i kolejne kluby się nabierają. Tylko że Niemcy trochę szybciej się ogarnęli niż Anglicy.

0

@Redakcja korekta - Marco Rose

1

@blakkudium no to by mu się niewiele zmieniło. Turcy są znani z tego, że są bardzo związani ze swoim krajem i pewnie na końcu kariery u arabów już mu nie zależy

2

@July_6_BcN pan pani zmiękczone imieniem nie jest takie złe. Panie Wojtku, pani Zosiu. Mam też kumpla, który nie chciał teściów nazywać mama tata i wybrnął tak, że nazywa ich mamuś i tatko dla odróżnienia od swoich rodziców

1

@July_6_BcN zgadza się, teściowa dalej pozostanie teściową. Ale "kolekcjonowanie" teściowych to jednak coś innego niż "kolekcjonowanie" matek. Więc ja bym był ostrożny. mamy w sumie bardzo tradycyjne polskie pan, pani. Ewentualnie na ty, jeśli z relacji jakoś tak wyjdzie.

0

@July_6_BcN zdecydowanie nie, to nawet nie ma logiki. Ludzie się żenią i rozwodzą, i co wtedy z teściami? Załóżmy, że masz z nimi dalej kontakt - mówić do nich dalej mamo, tato?

1

@blakkudium w city zarabia dwa razy tyle?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?