1

Ciekawostka: najwięcej w obecnych rozgrywkach LM (12,9km/mecz) przebiegł... Jug Stanojev

0

@esem91 ale to trzeba dopisać, że tym podpisem elektronicznym nie da się wziąć kredytu. druga sprawa, że ludzie rejestrują się na wszystkich portalach tym samym mailem buziaczek324@gmail.com i później zdziwieni, że dostaja spam

0

@regatta52 na jakim kanale Multi?

0

@Azazel_Pazuzu kierunek Albania?

1

@kryhaa nie muszę o nim wiedzieć wszystkiego. dla mnie to uwłaczające, musieć pożyczać 10 euro na paczkę fajek w ostatni dzień przed wypłatą

3

@Kgorecki2500 przecież wyglada dobrze. mamy chyba zryte berety mediami społecznościowymi, gdzie więcej czasu poświęca się na obróbkę zdjęcia niż na gotowanie.

2

@BorzyKrzys co do wypłat, to podziwiam ludzi, którzy 29 nie mają już nawet na paczkę fajek. Akurat wczoraj znajomy z pracy, dorosły facet 25+, bez dzieci, bez dziewczyny, raczej nie hazardzista, na dziwki też nie wydaje i zawsze pożycza 10 euro kilka dni przed wypłatą. dzisiaj tradycyjnie oddał xD

0

Fajnie, niech mu się wiedzie. Ale i tak zapamiętam go za to, jak stał przy linii i instruował Leo jak ma się poruszać w ataku xD

4

@don'T.R.I.P.e akurat w Korei Pn. to o bezpieczeństwo bym się nie martwił

0

@Marusek szkoda ze Yamal tam podawał przy poprzeczce Lewego, jakby zszedł na lewą nogę to pewnie byłby gol.

0

@FcPortoFan1999 ale jakiś fan fc porto musi być

0

@FcPortoFan1999 dzięki chat gpt

0

@FcPortoFan1999 część ma wyprane mózgi ale duża część musi to robić bo nie ma wyboru. Wystarczy posłuchać uchodźców, którym udało się wydostać.

0

@norbi77 z drugiej strony jak wynik jest już bezpieczny, to brakuje gry "na poważnie" i mniej się uczysz, tyle co na treningu

1

@Comentateiro a kto za Martina?

0

czy w programie Śniadanie Rymanowskiego ktoś kiedyś widział jak goście jedzą?

0

@FCBparasiempre prędzej spadnie na ciebie ;)

0

@Lionel_Messi10 a co się nie zgadza?

0

@Kgorecki2500 a niektórzy tutaj chcą żeby Mati Cash nauczył się polskiego z duolingo xD

1

@wpwelement chcialbym umieć w angielski

1

@blakkudium ale ten czas leci :D

3

@blakkudium to już do nas nie przyjdzie? bo co roku przychodził

0

@Marusek skoro uznałeś po pierwszym zdaniu, że to koniec dyskusji, to kończę.

0

@Adran360 dla mnie to trochę za bardzo skupia uwagę i optycznie "umniejsza" trybunom z kibicami. jak się wchodziło na stary Camp Nou, to te trybuny sięgały do nieba i człowiek się czuł jak na starożytnej arenie gladiatorów Colosseum (tak myśle, nigdy nie walczyłem :)

1

@Filarrr11 było pite, ale nie dziwię się xD

0

@Marusek ja w całym poprzednim sezonie nie widziałem w grze Yamala samolubstwa. Żarło mu to grał. Takie rzeczy inni zawodnicy na boisku czują, trener też to wie i pozwala na to. Przypomnę, że gdyby nie słupek z Interem, to dzisiaj może Yamal miałby złotą piłkę i gralibyśmy przynajmniej w finale LM.

0

@Marusek dzisiaj dostaliśmy też dowód, że jak zawodnik jest w gazie to się na niego gra, bo jest w stanie zmienić wynik jak nie idzie - Alvarez.

0

nie oglądałem meczu. o co chodzi w tym zdaniu "a Sorloth nie powinien ujrzeć drugiej żółtej kartki za celebrację przy trybunie."?

Dostał drugą żółtą i cofnęli?

0

@wyrek ogólnie jakieś bzdury marketingowe, ale i tak jestem już teraz dumny z naszego stadionu, który będzie znowu najpięknieszy na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?