Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawostka: najwięcej w obecnych rozgrywkach LM (12,9km/mecz) przebiegł... Jug Stanojev
0
@esem91 ale to trzeba dopisać, że tym podpisem elektronicznym nie da się wziąć kredytu. druga sprawa, że ludzie rejestrują się na wszystkich portalach tym samym mailem buziaczek324@gmail.com i później zdziwieni, że dostaja spam
0
@regatta52 na jakim kanale Multi?
0
@Azazel_Pazuzu kierunek Albania?
1
@kryhaa nie muszę o nim wiedzieć wszystkiego. dla mnie to uwłaczające, musieć pożyczać 10 euro na paczkę fajek w ostatni dzień przed wypłatą
3
@Kgorecki2500 przecież wyglada dobrze. mamy chyba zryte berety mediami społecznościowymi, gdzie więcej czasu poświęca się na obróbkę zdjęcia niż na gotowanie.
2
@BorzyKrzys co do wypłat, to podziwiam ludzi, którzy 29 nie mają już nawet na paczkę fajek. Akurat wczoraj znajomy z pracy, dorosły facet 25+, bez dzieci, bez dziewczyny, raczej nie hazardzista, na dziwki też nie wydaje i zawsze pożycza 10 euro kilka dni przed wypłatą. dzisiaj tradycyjnie oddał xD
0
Fajnie, niech mu się wiedzie. Ale i tak zapamiętam go za to, jak stał przy linii i instruował Leo jak ma się poruszać w ataku xD
4
@don'T.R.I.P.e akurat w Korei Pn. to o bezpieczeństwo bym się nie martwił
0
@Marusek szkoda ze Yamal tam podawał przy poprzeczce Lewego, jakby zszedł na lewą nogę to pewnie byłby gol.
0
@FcPortoFan1999 ale jakiś fan fc porto musi być
0
@FcPortoFan1999 dzięki chat gpt
0
@FcPortoFan1999 część ma wyprane mózgi ale duża część musi to robić bo nie ma wyboru. Wystarczy posłuchać uchodźców, którym udało się wydostać.
0
@NeyJr11 https://2.bp.blogspot.com/-faYtkOmL63k/XBoX-Gu51EI/AAAAAAAACOU/rHODDjV96I0hnmqOYZzaLua61rAD5KzGACLcBGAs/s1600/James%2BFranco%2BFirst%2BTime%2B19122018081708.jpg
0
@norbi77 z drugiej strony jak wynik jest już bezpieczny, to brakuje gry "na poważnie" i mniej się uczysz, tyle co na treningu
1
@Comentateiro a kto za Martina?
0
czy w programie Śniadanie Rymanowskiego ktoś kiedyś widział jak goście jedzą?
0
@FCBparasiempre prędzej spadnie na ciebie ;)
0
@Lionel_Messi10 a co się nie zgadza?
0
@Kgorecki2500 a niektórzy tutaj chcą żeby Mati Cash nauczył się polskiego z duolingo xD
1
@wpwelement chcialbym umieć w angielski
1
@blakkudium ale ten czas leci :D
3
@blakkudium to już do nas nie przyjdzie? bo co roku przychodził
0
@Marusek skoro uznałeś po pierwszym zdaniu, że to koniec dyskusji, to kończę.
0
@Adran360 dla mnie to trochę za bardzo skupia uwagę i optycznie "umniejsza" trybunom z kibicami. jak się wchodziło na stary Camp Nou, to te trybuny sięgały do nieba i człowiek się czuł jak na starożytnej arenie gladiatorów Colosseum (tak myśle, nigdy nie walczyłem :)
1
@Filarrr11 było pite, ale nie dziwię się xD
0
@Marusek ja w całym poprzednim sezonie nie widziałem w grze Yamala samolubstwa. Żarło mu to grał. Takie rzeczy inni zawodnicy na boisku czują, trener też to wie i pozwala na to. Przypomnę, że gdyby nie słupek z Interem, to dzisiaj może Yamal miałby złotą piłkę i gralibyśmy przynajmniej w finale LM.
0
@Marusek dzisiaj dostaliśmy też dowód, że jak zawodnik jest w gazie to się na niego gra, bo jest w stanie zmienić wynik jak nie idzie - Alvarez.
0
nie oglądałem meczu. o co chodzi w tym zdaniu "a Sorloth nie powinien ujrzeć drugiej żółtej kartki za celebrację przy trybunie."?
Dostał drugą żółtą i cofnęli?
0
@wyrek ogólnie jakieś bzdury marketingowe, ale i tak jestem już teraz dumny z naszego stadionu, który będzie znowu najpięknieszy na świecie.