1

@Who_you_mam Barcelona to słońce, Gaudi, a nie jak niebo nad Radomiem o 16:00. Poza tam czarne się szybciej nagrzewają w słońcu

9

Ale bym sobie obejrzał taką Barclonkę z Joanem (zdrowym), obrona Kounde (w formie), Cubarsi (w formie), Christensen (bez sraczki), Bernal (forma sprzed roku, i z doświadczeniem jakby grał już rok w pierwszym), Pedri (bez miliona meczów z rzędu w nogach), Olmo (w piku pomiędzy kontuzjami), Raphinia (zdrowy), Lewandowski (zdrowy), Yamal (zdrowy).

Czy tak dużo wymagam?

0

Nie wykluczam takiego scenariusza, że Garcia może jeszcze być długo kontuzjowany i Ter Stegen wskoczy do pierwszego składu. Mogą iść z nim też na taki układ, że zostanie w pierwszej 11 do końca sezonu ale nie będzie robił problemów z odejściem latem.

0

Komentarz usunięty

0

@Hosh bzdura, chat gpt może coś zrobić za ciebie w domu, ale później na sprawdzianach już trudniej, żeby chat gpt zrobił coś za ciebie.

6

Dani wracaj szybko na boisko. żartowałem

1

@BarcaKings965212 moze ty wejdź na boisko magiku?

1

@Sebolinho takiego Janusza sportu tu dawno nie widziałem, ale przy el clasico najwieksza szansa trafić xD

0

@voronkoZZZ za mało piłki oglądasz, moze od roku maks

1

@arehiba wyprostować to ciebie mama powinna

2

@TowarEK pomylileś strony

0

@aiven oj jeszcze długo oglądania piłki przed tobą żebyś zrozumiał

1

@Dola4 weź tu nie usadzaj innych bo jesteś starszy, twój wiek nikogo nie interesuje

1

@scwanyginter no każdemu kibicowi realu by się podobało więc ci się nie dziwię

1

@Karolo91 real nie jest w formie, ale my też w jeszcze gorszej

0

@Mofisz aż nie wiem co napisać
to lepiej nic nie pisz jak nie masz pojęcia

1

@messi 94 gratulacje dla realu? pomyliłeś chyba strony

0

@pablotojo ty byś na jego miejscu udawał, że musisz iść na L4

1

@patryk19955 Lamine dokładnie wiedział przed meczem,w jakiej jest formie

1

@DamianPSV chciałbyś mieć taki metal jak Lamine

2

@bary upadłeś to ty, na głowę

1

@esem91 a wtedy kierowca wstał i zaczął bić brawo. Byłem tym autobusem.

2

@AssisMoreira ostatnie El Clasico w maju, 16:15 4:3 także ten

0

@Darek_Maruszczak myślałem, że miałeś na myśli, że ta bramka da im jakąś motywację czy coś. Bo bramki nie przenoszą się na kolejny mecz - każdy jest oddzielną bajką.

0

@Popitek12 rośnie się do 20 lat to spokojnie jeszcze podgonisz przez te 8 lat

1

@Criss18Barca ktoś wrzucał fotkę z trybun i tam rzeczywiście była ta reklama

0

@Darek_Maruszczak "Chwilę potem honorowe trafienie dla Nashville zanotował Mukhtar, dające nadzieje gościom w perspektywie rewanżu 2 listopada"

Co zmieniła ta bramka?

1

@barcanawieki a ona sobie tego czasem nie tłumaczy w locie na angielski? Bo jak widzę to deep searching czy tam thinking to tak to właśnie wygląda.

1

@culedawid argument o przewadze kibiców na stadionie jest ostro odrealniony, bo nawet gdyby tam przyszło 60 tys amerykańskich pikników to by nie mieli żadnego podjazdu do zorganizowanej grypy powiedzmy 5 tys kibiców która by przyleciała z Villarreal.

1

@FinNin Superpuchar Hiszpanii podobnie jak Puchar Hiszpanii organizuje RFEF a nie Laliga więc Tebas nie ma tutaj nic do powiedzenia i nic na tym nie zarabia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?