Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kaamil1910 TLDR
Przez całe życie czułem się inny, reagowałem wybuchowo i od razu po wszystkim żałowałem swojego zachowania.
Miałem skrajne nastroje, momenty załamania i nawet próbę samobójczą, choć tak naprawdę chciałem tylko zostać zauważony.
Z czasem zacząłem traktować ludzi chłodno, aż do momentu, gdy zakochałem się w dziewczynie, którą jednocześnie raniłem ze strachu, że mnie opuści.
To ona uświadomiła mi, że niszczę siebie i innych, dzięki czemu trafiłem do psychologa i dowiedziałem się o prawdopodobnym ADHD.
Chcę wrócić do terapii i uporządkować swoje życie, żeby nie powtarzać dawnych błędów.
0
@Patinka353 należy zsumować cenę biletu na mecz, cenę przelotu i cenę hotelu
2
@Who_you_mam jak chcesz "stabilność" w defensywie to przerzuć się na Getafe albo jakieś inne drużyny, które grają cały mecz całym blokiem defensywnym 15 metrów od swojej bramki. Wyprowadzanie piłki od środkowych obrońców to jest pierwsza klasa LaMasia
0
@masik86 no i bardzo dobrze, dlatego Eric też jeszcze ma czas, pod warunkiem, ze ktoś mu ten czas da, bo teraz piłka jest inna
0
@xavi890 zawsze jestem poważny jak chcę kogoś wyprowadzić z błędu bo się nie zna i pisze coś z dupy
0
@ProMILs niektórym nie przetłumaczysz. Henry zaczął robić liczby porównywalne do Lamine (bramki+asysty) jak miał 25 lat.
0
@Barca_bwo myślę że piłkarz po 25 roku przestaje być młody
0
@xavi890 Puyol też był drewniany, poza tym poważnie zaczął grać w piłkę jak miał 26 lat
1
@Dankho94isback jak nie fizyczny to musisz mieć trzech takich jak Pedri żeby przeciwnik nie powąchał piłki. Tak wtedy było.
0
@Trojanek23 to zarejestruj się na inny numer a później w ustawieniach konta zmień sposób weryfikacji np na google authenticator
7
Balde w pierwszym i na ławce
0
@Comentateiro a jest w konstytucji zdefiniowane czym jest rodzina?
0
@Trojanek23 ale ten SMS nie dochodzi czy pojawia się jakiś komunikat?
0
@Filipem to było głębokie
1
@Darek_Maruszczak Darek ale to nie tu xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@dawidlampa "Z La Masii wywodzą sie przecież m.in. Leo Messi, Xavi, Andrés Iniesta, czy Lamine Yamal. A to tylko wierzchołek góry lodowej."
trochę dziwnie to brzmi, bo pojęcia "góry lodowej" używa się w znaczeniu negatywnym - niepozorny wierzchołek, a pod spodem potężna góra która stanowi poważne (nierozpoznane) zagrożenie
0
@partymaker to zdecyduj się bo ci się teoria rozjeżdża
0
@MessiForeverTheBest a już mamy maj w
2026 sezonowcu?
0
@Czyhrynski w takie dni tu jest taki wysyp pokemonów że tylko na procentach można przeżyć czytanie tego
0
@mate92 kasztan to cie ojciec nazywa. Ta drużyna grała rok temu w półfinale LM. Szacunku trochę albo wypad gimbusie
0
@partymaker i dlatego Rashford jest naszym najlepszym zawodnikiem w LM.
0
@Sebolinho Nie pomyliłeś stron, blaugrana?
0
@Kimi88 jestem twojego zdania kolego. Trzeba kupić kilku mocnych grajków w listopadowym okienku jeszcze jest czas do 8 grudnia Mikołajki
0
@MajkiYB dlatego w zeszłym sezonie doszedł tylko do półfinału LM. Nie mogę z was gimbusow
3
@Kgorecki2500 ale w sumie to taki szef sam dla siebie na sporym kagańcu nie? nie żebym się czepiał, każdy może się nazywać szefem i nic mi do tego
0
@Stinger_ korekta> zrobiłem szybką statystykę hiszpańskie, angielskie zagrają po 3 mecze o 18:45, 2 mecze niemcy, Holendrzy, grecy, Portugalia, włosi. Najwięcej bo aż 4 zagra Belgia. Turcja i Norwegia, Czechy, Cypr 1. Kairat 4 ale to wiadomo dlaczego.
0
@Messiah10 a co na codzień cię zajmuje wieczorami?
0
@Stinger_ tam jest pewnie tyle punków branych pod uwagę, które mają przynieść jak największą kasę, że ciężko by było nam to ogarnąć. weź prosty przykład cen reklam podczas transmisji. dajmy na to, ze takie powiedzmy SKY ma prawa do transmisji w Anglii ale też Rumunii, Chorwacji, Bułgarii i Słowenii (dane na szybko z dupy ale ogólnie prawami rządzą najwięksi, można ich policzyć na palcach jednej ręki)) to i tak bedą lobbować, żeby mecz się odbył w prime o 21, bo w Anglii zarobią na reklamach 10 razy tyle co z tych 4 innych krajów, które wymieniłem.
0
@Stinger_ oni raczej nie patrzą na kibica z Polski, tylko patrzą pod konkretny kraj i jak im się zsumuje oglądalność - pewnie im wychodzi, że w primetime o 21 w Anglii w sumie więcej osób obejrzy City i Chelsea, niż jakby te mecze były o dwóch różnych porach. Podobnie w Niemczech czy Hiszpanii.