Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kozinho. to, że brakuje ci argumentów, nie znaczy, że powinieneś się tak łatwo poddawać
0
@Kozinho. historię piszą zwycięzcy. jeśli myślisz że banery, filmy na tik tok i malowanie kredą dosrają niemcom i ruskom to nie za bardzo chyba ogarniasz. chyba że ucieszy cię, ze za twoje pieniądze, albo za twoich rodziców bo nie wiem czy już płacisz podatki, będzie płacona turbo kampania, która nic nie wniesie.
2
@Arden zawsze śmieszy mnie ten argument, bo jest powtarzany od chyba 20 lat, a w tym czasie trochę się pozmieniało i poprzesuwało wiekowo. kogo masz na myśli jako osoby starsze?
0
@Kozinho. w sumie zacna idea, bo nic by nie przyniosła, ale na kampanii przynajmniej by ktoś zarobił, miliony. pochwaliłbym twój pomysł, ale pracuje w innej branży, więc się nie załapię.
0
@xavi890 nie wyłapałeś ironii i nie wyłapałeś kto dał ci plusa. calm down :)
0
@Katalończyk 99 zbadaj swój poziom empatii bo wydaje mi się, że jest poniżej normy. smutne.
3
@Gregor1899 dałbym ci plusa, gdyby nie ostatnie zdanie. Skąd ty wiesz, co on teraz robi?
0
@xavi890 jak facet ma chorą nogę, to można mu to wybaczyć, ale jak ma chorą głowę to jakieś fanaberie, niech weźmie ibuprofen albo niech idzie pobiegać, rower czy coś
2
@Who_you_mam chłopie jakie ty masz ograniczone postrzeganie świata to jest szok, mam nadzieję, że masz 12 lat to jeszcze jest dla ciebie nadzieja
7
@ViscaelBarca2007 są dwie możliwości - albo to on sam siebie obwinia, wtedy potrzeba pracy nad sobą, psychologa i innych specjalistów, albo bierze do siebie krytykę z zewnątrz a od takiej trzeba się po prostu odciąć - jeśli wyłączy radio, tv, media społecznościowe, larambla - to w sumie jest w stanie zamknąć się w takiej bańce, że żadna nieistotna krytyka do niego nie dotrze.
5
@Faro ale oni ich nie wyciągają z kapelusza jak króliki, żeby nie wiedzieć czy do czegoś się nadają. Młodzi grają w niższych kategoriach i ktoś ich obserwuje i podejmuje decyzje czy warto spróbować w pierwszym składzie czy jeszcze nie. Jeśli młodzik radzi sobie średnio w Barca B to nagle nie stanie się Messim jak dostanie powołanie do pierwszej drużyny. W sumie dziwię się że trzeba tu pisać takie oczywistości
13
@Faro też mi się marzy żeby LaMasia była studnią bez dna ale rzeczywistość jest niestety inna
1
@maroon on nie jest za prawicą, on sToI Z bOkU xD
1
@NeroTFP1 i kościoły, które blokowały wirusa
2
Xabi Alonso również narzeka: „Akcja była do ponownego sprawdzenia”
Nie rozumiem tego, że doświadczony piłkarz i trener nie ogarnia jak działa VAR i że akcja była sprawdzana.
10
@Kgorecki2500 klasy nie daje też z automatu żadne stanowisko, nawet prezydenta
0
@CurryTheGoat30 może coś zmienić, także na gorsze
0
@kaamil1910 TLDR
Przez całe życie czułem się inny, reagowałem wybuchowo i od razu po wszystkim żałowałem swojego zachowania.
Miałem skrajne nastroje, momenty załamania i nawet próbę samobójczą, choć tak naprawdę chciałem tylko zostać zauważony.
Z czasem zacząłem traktować ludzi chłodno, aż do momentu, gdy zakochałem się w dziewczynie, którą jednocześnie raniłem ze strachu, że mnie opuści.
To ona uświadomiła mi, że niszczę siebie i innych, dzięki czemu trafiłem do psychologa i dowiedziałem się o prawdopodobnym ADHD.
Chcę wrócić do terapii i uporządkować swoje życie, żeby nie powtarzać dawnych błędów.
0
@Patinka353 należy zsumować cenę biletu na mecz, cenę przelotu i cenę hotelu
2
@Who_you_mam jak chcesz "stabilność" w defensywie to przerzuć się na Getafe albo jakieś inne drużyny, które grają cały mecz całym blokiem defensywnym 15 metrów od swojej bramki. Wyprowadzanie piłki od środkowych obrońców to jest pierwsza klasa LaMasia
0
@masik86 no i bardzo dobrze, dlatego Eric też jeszcze ma czas, pod warunkiem, ze ktoś mu ten czas da, bo teraz piłka jest inna
0
@xavi890 zawsze jestem poważny jak chcę kogoś wyprowadzić z błędu bo się nie zna i pisze coś z dupy
0
@ProMILs niektórym nie przetłumaczysz. Henry zaczął robić liczby porównywalne do Lamine (bramki+asysty) jak miał 25 lat.
0
@Barca_bwo myślę że piłkarz po 25 roku przestaje być młody
0
@xavi890 Puyol też był drewniany, poza tym poważnie zaczął grać w piłkę jak miał 26 lat
1
@Dankho94isback jak nie fizyczny to musisz mieć trzech takich jak Pedri żeby przeciwnik nie powąchał piłki. Tak wtedy było.
0
@Trojanek23 to zarejestruj się na inny numer a później w ustawieniach konta zmień sposób weryfikacji np na google authenticator
7
Balde w pierwszym i na ławce
0
@Comentateiro a jest w konstytucji zdefiniowane czym jest rodzina?
0
@Trojanek23 ale ten SMS nie dochodzi czy pojawia się jakiś komunikat?