0

@LOPEZ16 i byśmy dostali na 2:2 i to nie ty byś się tłumaczył tylko trener

0

@tbas w zeszłym sezonie większość meczów była taka sama xD

0

Kane musi poinformować Bayern o odejściu do końca roku żeby klauzula się aktywowała. Na pewno w grudniu Barca nie będzie w stanie zagwarantować, że go wykupi nie mówiąc już o rejestracji. Także można sobie odpuścić te plotki.

0

@StevenGastonMartin99 nie zesraj się

22

Komentarz usunięty

0

@Pawlak1992 Deco poza byciem piłkarzem był jeszcze później 10 lat agentem i ogólnie bujał się w tym środowisku (kumpel Mendesa, jakieś przygody z federacją Gabonu oraz szwagrami i synami Laporty).

0

@PatrychoO krótką masz pamięć

5

@robsesh zalecam długi spacer

4

To może jakby oddali tak po 500 tys (250 tys netto) ze swoich pensji to by klub nie musiał lecieć do Azji i by sobie całe lato trenowali w Barcelonie, blisko rodzin, dobrze by się przygotowali do sezonu, coś wygrali i odrobili sobie tą kasę w premiach za puchary.

0

@Pedri16Future u Yamala miałem na myśli że zdrowy na głowę

1

@blakkudium pewnie bardziej chodzi o 2010-2011 pamiętny sezon

1

@Who_you_mam Barcelona to słońce, Gaudi, a nie jak niebo nad Radomiem o 16:00. Poza tam czarne się szybciej nagrzewają w słońcu

9

Ale bym sobie obejrzał taką Barclonkę z Joanem (zdrowym), obrona Kounde (w formie), Cubarsi (w formie), Christensen (bez sraczki), Bernal (forma sprzed roku, i z doświadczeniem jakby grał już rok w pierwszym), Pedri (bez miliona meczów z rzędu w nogach), Olmo (w piku pomiędzy kontuzjami), Raphinia (zdrowy), Lewandowski (zdrowy), Yamal (zdrowy).

Czy tak dużo wymagam?

0

Nie wykluczam takiego scenariusza, że Garcia może jeszcze być długo kontuzjowany i Ter Stegen wskoczy do pierwszego składu. Mogą iść z nim też na taki układ, że zostanie w pierwszej 11 do końca sezonu ale nie będzie robił problemów z odejściem latem.

0

Komentarz usunięty

0

@Hosh bzdura, chat gpt może coś zrobić za ciebie w domu, ale później na sprawdzianach już trudniej, żeby chat gpt zrobił coś za ciebie.

6

Dani wracaj szybko na boisko. żartowałem

1

@BarcaKings965212 moze ty wejdź na boisko magiku?

1

@Sebolinho takiego Janusza sportu tu dawno nie widziałem, ale przy el clasico najwieksza szansa trafić xD

0

@voronkoZZZ za mało piłki oglądasz, moze od roku maks

1

@arehiba wyprostować to ciebie mama powinna

2

@TowarEK pomylileś strony

0

@aiven oj jeszcze długo oglądania piłki przed tobą żebyś zrozumiał

1

@Dola4 weź tu nie usadzaj innych bo jesteś starszy, twój wiek nikogo nie interesuje

1

@scwanyginter no każdemu kibicowi realu by się podobało więc ci się nie dziwię

1

@Karolo91 real nie jest w formie, ale my też w jeszcze gorszej

0

@Mofisz aż nie wiem co napisać
to lepiej nic nie pisz jak nie masz pojęcia

1

@messi 94 gratulacje dla realu? pomyliłeś chyba strony

0

@pablotojo ty byś na jego miejscu udawał, że musisz iść na L4

1

@patryk19955 Lamine dokładnie wiedział przed meczem,w jakiej jest formie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?