Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyli w tej edycji nie gralibyśmy z Olimpiakos, Kopenhaga, Newcastle, Slavia a zamiast tego z: PSG, Chelsea, Eintracht, Brügge oraz np. Arsenal, Juventus, Inter, Bayern. Mi pasuje.
0
@Stinger_ "Oczywiście nie za darmo bo kręgosłup kiedyś wysiądzie."
Trochę się uśmiechnąłem, bo wychodzi, że jak za pieniądze to nie wysiądzie. Albo inna interpretacja, że jak za pieniądze to niech wysiada :)
1
Ciekawostka: najwięcej w obecnych rozgrywkach LM (12,9km/mecz) przebiegł... Jug Stanojev
0
@esem91 ale to trzeba dopisać, że tym podpisem elektronicznym nie da się wziąć kredytu. druga sprawa, że ludzie rejestrują się na wszystkich portalach tym samym mailem buziaczek324@gmail.com i później zdziwieni, że dostaja spam
0
@regatta52 na jakim kanale Multi?
0
@Azazel_Pazuzu kierunek Albania?
1
@kryhaa nie muszę o nim wiedzieć wszystkiego. dla mnie to uwłaczające, musieć pożyczać 10 euro na paczkę fajek w ostatni dzień przed wypłatą
3
@Kgorecki2500 przecież wyglada dobrze. mamy chyba zryte berety mediami społecznościowymi, gdzie więcej czasu poświęca się na obróbkę zdjęcia niż na gotowanie.
2
@BorzyKrzys co do wypłat, to podziwiam ludzi, którzy 29 nie mają już nawet na paczkę fajek. Akurat wczoraj znajomy z pracy, dorosły facet 25+, bez dzieci, bez dziewczyny, raczej nie hazardzista, na dziwki też nie wydaje i zawsze pożycza 10 euro kilka dni przed wypłatą. dzisiaj tradycyjnie oddał xD
0
Fajnie, niech mu się wiedzie. Ale i tak zapamiętam go za to, jak stał przy linii i instruował Leo jak ma się poruszać w ataku xD
4
@don'T.R.I.P.e akurat w Korei Pn. to o bezpieczeństwo bym się nie martwił
0
@Marusek szkoda ze Yamal tam podawał przy poprzeczce Lewego, jakby zszedł na lewą nogę to pewnie byłby gol.
0
@FcPortoFan1999 ale jakiś fan fc porto musi być
0
@FcPortoFan1999 dzięki chat gpt
0
@FcPortoFan1999 część ma wyprane mózgi ale duża część musi to robić bo nie ma wyboru. Wystarczy posłuchać uchodźców, którym udało się wydostać.
0
@NeyJr11 https://2.bp.blogspot.com/-faYtkOmL63k/XBoX-Gu51EI/AAAAAAAACOU/rHODDjV96I0hnmqOYZzaLua61rAD5KzGACLcBGAs/s1600/James%2BFranco%2BFirst%2BTime%2B19122018081708.jpg
0
@norbi77 z drugiej strony jak wynik jest już bezpieczny, to brakuje gry "na poważnie" i mniej się uczysz, tyle co na treningu
1
@Comentateiro a kto za Martina?
0
czy w programie Śniadanie Rymanowskiego ktoś kiedyś widział jak goście jedzą?
0
@FCBparasiempre prędzej spadnie na ciebie ;)
0
@Lionel_Messi10 a co się nie zgadza?
0
@Kgorecki2500 a niektórzy tutaj chcą żeby Mati Cash nauczył się polskiego z duolingo xD
1
@wpwelement chcialbym umieć w angielski
1
@blakkudium ale ten czas leci :D
3
@blakkudium to już do nas nie przyjdzie? bo co roku przychodził
0
@Marusek skoro uznałeś po pierwszym zdaniu, że to koniec dyskusji, to kończę.
0
@Adran360 dla mnie to trochę za bardzo skupia uwagę i optycznie "umniejsza" trybunom z kibicami. jak się wchodziło na stary Camp Nou, to te trybuny sięgały do nieba i człowiek się czuł jak na starożytnej arenie gladiatorów Colosseum (tak myśle, nigdy nie walczyłem :)
1
@Filarrr11 było pite, ale nie dziwię się xD
0
@Marusek ja w całym poprzednim sezonie nie widziałem w grze Yamala samolubstwa. Żarło mu to grał. Takie rzeczy inni zawodnicy na boisku czują, trener też to wie i pozwala na to. Przypomnę, że gdyby nie słupek z Interem, to dzisiaj może Yamal miałby złotą piłkę i gralibyśmy przynajmniej w finale LM.
0
@Marusek dzisiaj dostaliśmy też dowód, że jak zawodnik jest w gazie to się na niego gra, bo jest w stanie zmienić wynik jak nie idzie - Alvarez.