7

Śmieszy mnie, że większość bierze na poważnie to konto Archivo Var jakby to była jakaś sędziowska instytucja ONZ czy inny organ uefa. Przecież to prowadzi jakiś Kamil gala czy inny anon

0

@michalgajdek a podpowiedz w której mniej więcej minucie jest o tym mowa? :)

0

@Murazor a swój komentarz opierasz na...? Bo z mojej wiedzy opartej na badaniach statystycznych wynika, że 30-40% przodków samobójstw popełnionych przez mężczyzn miało podłoże konfliktów rodzinnych w tym przemocy psychicznej. Jak sam nie znajdziesz to daj znać, podrzucę Ci linki do źródeł.

0

@norbi77 zajebiste źródło wiedzy o przepisach sobie znalazłeś. nie no bez sarkazmu, ale poszperaj na spokojnie w przepisach.

0

@norbi77 co ty za przepisy wymyślasz? chyba za dużo się hiszpańskiej piłki naoglądałeś xD

0

@JordiAlbion w sumie nigdy nie było takiego przepisu, że bramkarz jest nietykalny na boisku, gdziekolwiek. pole 5 metrów jest po to, że jak tam wydarzy się rzut wolny pośredni to jest cofany na ta linię.

0

@lincoln25 Buk jest wszędzie

0

@Murazor no "margines" bo większość mężczyzn nie zgłasza tego tylko ostatecznie wybiera sznur albo skok pod pociąg.

0

@RoberDzik pominąłeś, że te 200 tys nie dostała ta kobieta tylko fundacja. Czyli sąd najwyższy nie uznał jednoznacznie, że ktoś w tym konflikcie był poszkodowany, tylko raczej pouczył, ze powinni się ogarnąć. A twój dopisek, że uniknął odpowiedzialności, bo jest bogaty przemilczę, bo widać że ty już dawno wydałeś wyrok.

0

@Redakcja nie został skazany, proszę lepiej weryfikować to co się pisze

2

po co zabierać go w urodziny w delegację? nie lepiej, żeby ten czas spędził z rodziną?

1

@LukaszFan ale musiałbyś kopać jeszcze bardziej w dół płytę boiska - około pół metra na każdy kolejny rząd siedzeń.
Albo robić mniejszy spadek kolejnych rzędów, co wpływa na widoczność bo by ci zasłaniały głowy w rzędzie przed tobą.

1

@mkord płyta od początku powstania Camp Nou jest ponizej poziomu ulicy, cała najniższa trybuna jest "w ziemi". Dodatkowo w 1994 roku obniżyli boisko jeszcze o 2,5 metra. Żeby zyskać kolejne 3 rzędy wzdłuż linii musieliby kopać kolejne około 1,5 metra. Może już się nie da a może koszt przewyższa potencjalne korzyści

0

@insp1re po łuku zmieścisz więcej miejsc

4

@LukaszFan przecież po lekkim łuku upchasz więcej miejsc niż na trybunie w linii prostej.

0

@insp1re lol przecież to byś musiał cały stadion od zera zbudować przesuwając całe trybuny

1

@severius co ty porównujesz Garcia z Nico? Ten drogi ma aktualnie jedne z najlepszych zarobków LaLiga, zaklepane na dekadę do przodu. Garcia w Espanyol mógł liczyć tylko na jakieś kieszonkowe

0

@tomaczo zgłoszony pozdro

0

@directedbyfcb przecież dyskutujemy o skazaniu a nie o winie. nie wiem skąd ci to nagle się zmieniło

0

@Azazel_Pazuzu przeciez oni Azjaci nie solą wody do gotowania ryżu, smakuje jak klej do tapet

1

@norbi77 Ziobro jak Ziobro, ale ten drugi co tam siedzi to mi wygląda, że potrzebuje rozdziewiczenia

1

@directedbyfcb sąd niemiecki nałożył na niego upomnienie z zastrzeżeniem wykonania kary (Verwarnung mit Strafvorbehalt) jeśli czyn się powtórzy, nie został skazany, nie jest notowany w rejestrze karnym, nie zapłacił żadnej grzywny.

"Nawet w tym tekście masz, że został uznany winnym" no skoro w tym tekście na fcbarca jest tak napisane, to musi być prawda xD

0

@michalgajdek zanim kupię książkę - autor ma dostęp do Lewandowskiego, czyli jest w tej pierwszej grupie?

0

ale mam nadzieję, ze zapłacił wam tyle, ze na stronie będzie mniej reklam, prawda.. prawda?

2

@directedbyfcb nie został skazany, nie wiem gdzie to wyczytałeś

1

@Hasszz nie został skazany kolego

1

@Meskalina zgoda, lepiej ściągnąć obiecujacych Szwedów za 100 mln sztuka XD

8

W Niemczech też wesoło z prawami tv - od 2027 prawa LM wykupił Paramount+ i będzie pokazywał wszystkie mecze wtorkowe natomiast Amazon Prime środowe, ale finał Ligi mistrzów pokaże.... Netflix xD natomiast Laliga należy do DAZN a Bundesliga do SKY ale mecze niedzielne pokazuje DAZN

1

@4Fabregas4 może pozostań przy hejtowaniu Lewego

0

@Commando i dobrze, że płacimy, to oznaka normalnie funkcjonującego państwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?