Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@LOPEZ16 a mój skromny majątek wziął się od majstra, który mnie nauczył stawiać proste ściany 20 lat temu, no to w sumie muszę mu przynajmniej coś odpalać za każdą skończoną budowę, albo wszystko oddać xD
a co do tej każdej WAGS to też bym się mógł przyczepić
11
ale tutaj zesranie o niby nie jej kasę XD. ona przy takiej liczbie obserwujących na insta za jeden miesięcznie post reklamowy albo reel może zgarniać do 30 tys euro, szczególnie w branży beauty a kupiła mu "zwykłego" KEA i90 na bazie Ducato, który kosztuje w wypasie około 100 tys euro czyli jej 3-4 reklamy.
1
@fanoflakers nie ma o się oszukiwać, tylko patusy i bandziory potrafią robić doping na camp nou. trzeba ich wpuścić dla dobra polskich kibiców przed tv
0
@Dejvo nie ośmieszaj się lepiej. ty z tych, co by się trzepali, jakby gniazdowy krzyczał na Yamala, żeby zostawił jego dziewczynę XD beka z ciebie
3
Najśmieszniejsze jakby się okazało, ze nikt nie chce się przyznać do zwykłego burdelu w księgowości - Gaspart może tam coś ukręcił z dziadkiem Negreirą, a pózniej przez kolejne lata rachunki dalej przychodziły, bo "stały dostawca usług" i księgowa to klepała, a teraz głupio powiedzieć, że przez nieuwagę kadr przepalali kasę Socios przez dekady
2
@NeroTFP1 w sumie to dlaczego zupka chińska to syf? Nie jest to wiadomo pełnowartościowy posiłek, ale makaron plus mieszanka przypraw w proszku/paście do najgorszych produktów nie należy. Japończycy jedzą to codziennie.
25
@Redakcja chyba już sama zapomniała, że w serwisie jest takie coś, jak #tikitaka
"Tiki-taka to sekcja, w której będziemy prezentujemy Wam najświeższe informacje w krótkiej formie, jak najnowsze doniesienie transferowe czy informacje zza kulis dotyczące zawodowej i prywatnej sfery życia piłkarzy Barcelony."
przemilczę też "w której będziemy prezentujemy" XD
0
@Hektor16 można go zanieść do sklepu apple i zrobią ci kontrolę, czy soft jest czysty i nie ma jakiegoś pegasusa
1
@Konradowskyy tam ciągnęło się za nim pogryzienie Chelliniego i smród pozostał przez cały pobyt w Barcelonie
0
@sepek i tu się mylisz kolego, redaktorzy już nie raz opisywali tutaj jak wygląda ich praca
7
@MessiForeverTheBest bo sędziowie są ważniejsi i bardziej chronieni niż piłkarze
0
@kanver_ beka z ciebie ekspercie xD
https://www.fcbarca.com/131581-rfef-tlumaczy-rzut-karny-za-zagranie-reka-marca-bartry-w-spotkaniu-real-betis-fc-barcelona-wideo.html">https://www.fcbarca.com/131581-rfef-tlumaczy-rzut-karny-za-zagranie-reka-marca-bartry-w-spotkaniu-real-betis-fc-barcelona-wideo.html
1
@fotohobby "do szychty?"
0
@Katalończyk 99 w sumie masz rację, to może wskazywać, że wybrał jakiś specjalistyczny ośrodek gdzie będzie leczony na miejscu.
0
@Toretto Ale to nie chodzi o sprawy, które mają czas, plany na wakacje2026, tylko rzeczy, które trzeba zdecydować dzisiaj z realizacją na jutro.
0
o co chodzi z tymi wiadomościami głosowymi? dostaję wiadomość głosową 2 minuty z różnymi tematami. odpowiadam głosowo (niechętnie) bo normalnie bym od razu oddzwonił ale już wiem co będzie (patrz niżej). dostaję natychmiast kolejną wiadomość głosową która jeszcze bardziej poszerza tematy i problemy. dzwonię natychmiast bo tak będzie szybciej to ogarnąć. i ta osoba nie odbiera. ja nie rozumiem tego.
0
@Ptasior lepiej dać sobie z nim spokój. on płaci za transmisję i wymaga xD
4
Broniłem go tutaj, bo wydawało mi się, że on i klub zdiagnozował problem, czyli problemy natury psychicznej i zdecydowano o odpowiedniej terapii. Ale jeśli terapia ma polegać na tym, że pacjent pozostaje pozostawiony samemu sobie i ma sobie wymyślać "terapię" w stylu podróży mentalnych do źródeł wiary w Boga i liczy na to, że jak stanie przy grobie Jezusa i się tam pomodli to wszystkie problemy znikną, no to szkoda gadać. On powinien mieć najlepszych specjalistów przy sobie, i jeśli diagnoza wyjdzie, że trzeba brać leki, no to nie ma wyjścia, trzeba brać.
0
@Fog_W_1899 skoro kibicujesz tak długo, to powinieneś wiedzieć, że hasło Mes que un Club odnosi się nie do takich sytuacji tylko do regionalnej tożsamości klubu i symbolizuje polityczną i kulturowa odrębność od stolicy.
Skoro też tak długo kibicujesz, to z pewnością znasz takiego piłkarza jak Robert Enke - gdyby świadomość takich chorób psychicznych była wtedy na dziejszym poziomie, to chłop może by żył i może nawet byłby jedną z legend Barcelony.
0
@lucca87 z obecnej kadry najbardziej to zaskoczył mnie Pedri
1
@jondeca po kilku miesiącach płaci ubezpoeczyciel. Chyba po czterech
1
@Gall to hasło nie ma nic wspólnego z sytuacją Araujo i podobnymi do tej. Nigdy nie miało.
2
@jondeca a Umtiti był zdolny do pracy przez kilka lat? Nie. Znolnili go? Nie.
0
Słusznie go zwolnili
0
@Gaucho czyli to Barca ustaliła sobie o której godzinie będzie grać mecz czy jak?
Dobra już wiem, to nie była wina Laliga tylko Sevilla nie zgodziła się na grę we wtorek bo w niedzielę poprzedzającą grali z Atletico i chcieli mieć więcej niż 48 godzin odpoczynku i liczyli na to, że w środę nie będzie już tych co pojechali na kadry. Więc Barca zaproponowała środę pięć minut po północy i Laliga na to przystała a Sevilla nie miała nic do gadania i tylko określiła to zachowanie słowem "blazenada"
1
@OskP jakie jaja jako piłkarz? Był taką samą szują jak Casemiro z immunitetetem na kartki.
0
@kanver_ za chwilę to ty wymyślisz przepisy gry w piłkę na nowo skoro już zacząłeś szukać wytycznych dotyczących sytuacji wyjątkowych w polu karnym xD kończę z tobą bajo
0
Wrzuci ktoś proszę jakieś wywiady piłkarzy madrytu po meczu bo nic nie mogę znaleźć
0
@kanver_
Następujące kryteria powinny być stosowane, w razie potrzeby, jako wskaźniki, że zawodnik miał kontrolę nad piłką i w rezultacie ‘zagrał piłkę celowo’:• Piłka była zagrywana z daleka, a zawodnik miał jej wyraźny widok• Piłka nie poruszała się szybko• Kierunek piłki nie był nieoczekiwany• Zawodnik miał czas, by skoordynować ruch swojego ciała, tzn. nie była to sytuacja instynktownego wyciągnięcia nogi lub wyskoku, albo ruchu, który spowodował ograniczony kontakt/kontrolę• Piłka poruszająca się po ziemi jest łatwiejsza do zagrania niż piłka w powietrzu
"
https://downloads.theifab.com/downloads/laws-of-the-game-2025-26-single-pages
0
@kanver_ ale wrzuciłeś też inne sekcje oprócz 5 w tłumacza? bo to, że punkt piąty zmienił się w tym roku akurat nie wpływa w żaden sposób na sytuację o której dyskutujemy. na samym początku użyłeś błędnego punktu argumentując swoje zdanie i idziesz w zaparte.