Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 ja bym zagrał w wersję z lektorem
1
@NeroTFP1 i TVP nie pozwala tego zobaczyć poza granicami Polski xD
2
@Katalończyk 99 ja chciałem Laportę z brzuchem na bicepsie, ale mi tatuażysta dobrze doradził, że muszę najpierw przypakować bo nie będzie efektu
0
@APTAPT "5 dziewczyn na ławce w tym bramkarka"
bo Viniciusz w Abu Dhabi
0
@tomek8756 tam w komentarzach wszystkie dobre
0
@addept 7.10 było losowanie która para gra w jaki dzień
1
@europejczyk najpierw zweryfikuj swoje informacje zanim krytykujesz. Oczywiście, że było losowanie terminarza.
"Tak więc, po losowaniu opracowanym elektronicznie z zaangażowanymi klubami, pierwszy półfinał będzie tym, który zmierzy się z FC Barcelona z Athletic Club; podczas gdy drugi zmierzy się z Atlético de Madrid i Real Madrid CF."
https://rfef.es/es/noticias/confirmado-el-orden-de-juego-de-la-supercopa-de-espana
0
@prodigy no i dobrze ci pisali - w pierwszym sezonie u nas był u lekarza ponad 3 miesiące. sezon wcześniej w Athletic 4 miesiące u doktora. pensję też miał wysoką i jakby wynegocjowali niższą, to by nie musiał odchodzić (bo wiadomo, że ta umowa o odejściu za darmo to była ściema)
0
@MateuszDoniec "dro drużyny"
0
@Jackazz chyba się już nie pobierają po takiej porażce
0
@Erykulus nikt go nie kupi w zimie a szczególnie z taką pensją. Jeśli będzie grał regularnie w Gironie i zagra na MŚ to jest jakaś mała szansa, że w lato ktoś go weźmie.
0
@challenger Nie bardzo rozumiem - dlaczego Mendes musiał jakoś bardzo przekonywać Saudyjczyków, skoro dostali kasę na pokrycie połowy pensji zawodnika na pół roku? U Saudyjczyków nie ma brutto, netto, bo nie ma podatku dochodowego. Jeśli Barca zrobiła przelew na 5 baniek a Cancelo zarabia 20 mln to Saudyjczycy dostali połowę jego pensji do czerwca. Za zawodnika, którego nie mieli w składzie, bo go wyrejestrowali.
"Najczesciej przy wypozyczeniach we wspolczesnej pilce dochodzi do takich umow, zawieranych za 0 do 2 mln euro, ALE klub wypozyczajacy pokrywa calosc lub zdecydowana wiekszosc pensji zawodnika w okresie wypozyczenia "
No tak się dzieje, bo wypożyczenia pomiędzy krajami w Europie niewiele zmieniają z punktu widzenia podatków, wszędzie jest mniejszy albo większy ale podobny podatek dochodowy, więc wypożycza się niechcianego zawodnika za 0-2 mln tak jak napisałeś i klub wypożyczający pokrywa WYNEGOCJOWANĄ część pensji (z tym "całość albo zdecydowaną większość" to trochę przesadziłeś).
5
@MikiSmith tylko bramkarza
0
@Kapitan9 nie można
0
@jacobFCB kontuzjowany bramkarz robi miejsce w ffp tylko dla innego bramkarza, nie można jego pensji wykorzystać na zawodnika z pola
0
@matirix20 wystarczy kontuzja pierwszego bramkarza na rozgrzewce przed meczem i zostajesz bez bramkarza na ławce
12
I cyk kontuzja długoterminowa i robi się miejsce w ffp na jakiegoś środkowego obrońcę
2
4-5 mln to wcale nie jest mało, bo jest to kwota za pół roku, czyli w skali sezonu to byłoby 8-10 mln
0
@Gall a czy my mamy teraz Puyola albo Mascherano w składzie? Z tych których mamy tak jak napisałem wszyscy są prawo nożni i zdecydowanie lepiej czują się na prawej stronie, niby Cubarsi coś mówił, że mu wszystko jedno ale też lepiej wygląda na prawej.
0
@Klimach fan jakie wartości większe niż mamona? Przecież on nadal będzie zarabiał tyle samo. A co do przesunięcia Kounde to to nadal nic nie ratuje, bo mamy samych prawonoznych środkowych poza Gerardem
8
Przecież to zdanie nie ma sensu xD
"Gdy patrzę na nowe pokolenie, na młodych, utalentowanych zawodników, z którymi pracuję, widzę, że oni trenują codziennie już od siódmego czy ósmego roku życia. A ja mam 37 lat, w tym roku skończę 38 . Jest więc między nami ogromna różnica."
10
@JanuszKorwinMikke chyba dla ciebie i twojego starego xD
4
@draxidox no w syropie z cebuli jest cebula i cukier. Cukier na nic nie pomaga więc pozostaje cebula. Zwykła cebula starta na drobno i jedzona w sałatce czy po prostu łyżką będzie miała taki sam efekt leczniczy - lekko złagodzi kaszel dzięki związkom siarki. I to tyle. Cukier się dodaje bo ciężko zmusić kaszojady do delektowania się surową cebulą
0
@PatrykBarca nie chodziło o to, że Tebas ustalał pensję Messiego. Messi mógł grać za darmo ale Tebas i tak by wpisał do FFP jego ostatnią pensję. To było coś takiego, jak później z wypożyczonym Felixem
0
@addept on nic nie obniżył, my my płacimy 4mln, czyli połowę jego pensji, drugą połowę pokrywają araby
0
@LOPEZ16 jest wiele analiz w sieci, które w miarę dokładnie szacują jakie przychody generował Messi. Nawet sam Laporta powiedział, że Messi generował 1/3 przychodów
0
@draxidox szkoda zachodu, pomaga tak samo jak zwykła cebula
1
@Cryptolis rozwiązanie siłowe to ostateczność i to porwanie Maduro właśnie pokazało, że USA przegrywała walkę o wpływy w Wenezueli. Tak samo jak ruscy przegrywali z zachodem walkę o wpływy na Ukrainie i musieli rozpocząć 3 dniową operację specjalną.
Poza tym USA nadal jeszcze nic nie osiągnęło w Wenezueli - 50% społeczeństwa to czawiści i może tam jeszcze być gorąco
1
@Peciak nigdzie nie było info, że Cancelo obniżył swoje wymagania
1
@Cryptolis nie musiał się tłumaczyć bo miał rację