1

@Kgorecki2500 ja bym zagrał w wersję z lektorem

1

@NeroTFP1 i TVP nie pozwala tego zobaczyć poza granicami Polski xD

2

@Katalończyk 99 ja chciałem Laportę z brzuchem na bicepsie, ale mi tatuażysta dobrze doradził, że muszę najpierw przypakować bo nie będzie efektu

0

@APTAPT "5 dziewczyn na ławce w tym bramkarka"

bo Viniciusz w Abu Dhabi

0

@tomek8756 tam w komentarzach wszystkie dobre

0

@addept 7.10 było losowanie która para gra w jaki dzień

1

@europejczyk najpierw zweryfikuj swoje informacje zanim krytykujesz. Oczywiście, że było losowanie terminarza.

"Tak więc, po losowaniu opracowanym elektronicznie z zaangażowanymi klubami, pierwszy półfinał będzie tym, który zmierzy się z FC Barcelona z Athletic Club; podczas gdy drugi zmierzy się z Atlético de Madrid i Real Madrid CF."

https://rfef.es/es/noticias/confirmado-el-orden-de-juego-de-la-supercopa-de-espana

0

@prodigy no i dobrze ci pisali - w pierwszym sezonie u nas był u lekarza ponad 3 miesiące. sezon wcześniej w Athletic 4 miesiące u doktora. pensję też miał wysoką i jakby wynegocjowali niższą, to by nie musiał odchodzić (bo wiadomo, że ta umowa o odejściu za darmo to była ściema)

0

@MateuszDoniec "dro drużyny"

0

@Jackazz chyba się już nie pobierają po takiej porażce

0

@Erykulus nikt go nie kupi w zimie a szczególnie z taką pensją. Jeśli będzie grał regularnie w Gironie i zagra na MŚ to jest jakaś mała szansa, że w lato ktoś go weźmie.

0

@challenger Nie bardzo rozumiem - dlaczego Mendes musiał jakoś bardzo przekonywać Saudyjczyków, skoro dostali kasę na pokrycie połowy pensji zawodnika na pół roku? U Saudyjczyków nie ma brutto, netto, bo nie ma podatku dochodowego. Jeśli Barca zrobiła przelew na 5 baniek a Cancelo zarabia 20 mln to Saudyjczycy dostali połowę jego pensji do czerwca. Za zawodnika, którego nie mieli w składzie, bo go wyrejestrowali.

"Najczesciej przy wypozyczeniach we wspolczesnej pilce dochodzi do takich umow, zawieranych za 0 do 2 mln euro, ALE klub wypozyczajacy pokrywa calosc lub zdecydowana wiekszosc pensji zawodnika w okresie wypozyczenia "

No tak się dzieje, bo wypożyczenia pomiędzy krajami w Europie niewiele zmieniają z punktu widzenia podatków, wszędzie jest mniejszy albo większy ale podobny podatek dochodowy, więc wypożycza się niechcianego zawodnika za 0-2 mln tak jak napisałeś i klub wypożyczający pokrywa WYNEGOCJOWANĄ część pensji (z tym "całość albo zdecydowaną większość" to trochę przesadziłeś).

5

@MikiSmith tylko bramkarza

0

@Kapitan9 nie można

0

@jacobFCB kontuzjowany bramkarz robi miejsce w ffp tylko dla innego bramkarza, nie można jego pensji wykorzystać na zawodnika z pola

0

@matirix20 wystarczy kontuzja pierwszego bramkarza na rozgrzewce przed meczem i zostajesz bez bramkarza na ławce

12

I cyk kontuzja długoterminowa i robi się miejsce w ffp na jakiegoś środkowego obrońcę

2

4-5 mln to wcale nie jest mało, bo jest to kwota za pół roku, czyli w skali sezonu to byłoby 8-10 mln

0

@Gall a czy my mamy teraz Puyola albo Mascherano w składzie? Z tych których mamy tak jak napisałem wszyscy są prawo nożni i zdecydowanie lepiej czują się na prawej stronie, niby Cubarsi coś mówił, że mu wszystko jedno ale też lepiej wygląda na prawej.

0

@Klimach fan jakie wartości większe niż mamona? Przecież on nadal będzie zarabiał tyle samo. A co do przesunięcia Kounde to to nadal nic nie ratuje, bo mamy samych prawonoznych środkowych poza Gerardem

8

Przecież to zdanie nie ma sensu xD

"Gdy patrzę na nowe pokolenie, na młodych, utalentowanych zawodników, z którymi pracuję, widzę, że oni trenują codziennie już od siódmego czy ósmego roku życia. A ja mam 37 lat, w tym roku skończę 38 . Jest więc między nami ogromna różnica."

10

@JanuszKorwinMikke chyba dla ciebie i twojego starego xD

4

@draxidox no w syropie z cebuli jest cebula i cukier. Cukier na nic nie pomaga więc pozostaje cebula. Zwykła cebula starta na drobno i jedzona w sałatce czy po prostu łyżką będzie miała taki sam efekt leczniczy - lekko złagodzi kaszel dzięki związkom siarki. I to tyle. Cukier się dodaje bo ciężko zmusić kaszojady do delektowania się surową cebulą

0

@PatrykBarca nie chodziło o to, że Tebas ustalał pensję Messiego. Messi mógł grać za darmo ale Tebas i tak by wpisał do FFP jego ostatnią pensję. To było coś takiego, jak później z wypożyczonym Felixem

0

@addept on nic nie obniżył, my my płacimy 4mln, czyli połowę jego pensji, drugą połowę pokrywają araby

0

@LOPEZ16 jest wiele analiz w sieci, które w miarę dokładnie szacują jakie przychody generował Messi. Nawet sam Laporta powiedział, że Messi generował 1/3 przychodów

0

@draxidox szkoda zachodu, pomaga tak samo jak zwykła cebula

1

@Cryptolis rozwiązanie siłowe to ostateczność i to porwanie Maduro właśnie pokazało, że USA przegrywała walkę o wpływy w Wenezueli. Tak samo jak ruscy przegrywali z zachodem walkę o wpływy na Ukrainie i musieli rozpocząć 3 dniową operację specjalną.
Poza tym USA nadal jeszcze nic nie osiągnęło w Wenezueli - 50% społeczeństwa to czawiści i może tam jeszcze być gorąco

1

@Peciak nigdzie nie było info, że Cancelo obniżył swoje wymagania

1

@Cryptolis nie musiał się tłumaczyć bo miał rację

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?