Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kch nigdzie nie pisałem o 50. Kadry młodzieżowe też mają swój limit a na boisku nadal może grać tylko 11. I może nie zauważyłeś że Barca też szkoli. Nie czaję skąd te wpisy "kupować hurtowo, wincjij młodych tanich drugi Pedri! Oneone1111, brać!!"
2
@4drian0 genialny inwestor, który myśli że jest jedynym który skorzystał z promocji i teraz będzie sprzedawał za cenę rynkową xD
0
@Ryse przecież spokojnie by się mieścił tylko asystent kontroli trakcji ściągnął go na lewo
0
@kch następny co chce 30 nowych grajków ściągnąć do kadry która może liczyć max 25 xD
0
@AduŚ07 muszę swój wiek potwierdzić dowodem albo selfie. Wtf?
0
@July_6_BcN one chyba znowu są modne ale nie wiem czy u wszystkich czy tylko u hipsterów
0
@BORO_12 to ja wiem. Które jeszcze pozycje potrzebują uzupełnienia?
0
@BORO_12 pozwolili na więcej zmian w meczu czy jak? Gdzie oni wszyscy będą grać
2
@Pablozeusz inwestujemy od 100 lat w la masia
0
@ZiggyStardust i gdzie ich wszystkich zmieścisz? Oby więcej? To na pewno wypalą siedząc na trybunach xD
1
@Barca_Big_Moment co ma transfer młodziaka do Barcy B z Griezmanem to ja nie umiem sobie wyobrazić. Zdajesz sobie sprawę, że mamy szkółki i tam szkolimy następców? Oczywiście można kogoś sprowadzić co jakiś czas jeśli jest jakaś okazja albo zapowiada się ponad przeciętny talent lub gdy aktualnie brakuje zawodnika na tej pozycji, ale sprowadzanie tych graczy hurtowo to bezsens. Kadra Barcy B nie jest z gumy, jak sprowadzisz 19 latków to blokujesz miejsce młodszym wychodzącym z Juvenil A i później zdziwienie jak z Dro że nie będą podpisywać kontraktów
0
@Zoker szkoda ze tylko mijasz ;)
3
@macio_944 nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ten nasz rosołek zrobić na wzór ramenu - dowalić ugotowanych warzyw, mięsa, można ugotować jajko na parze, makaron. Zalać michę kilkoma chochlami bulionu i finito
7
@Zoker nie no weź daj jej od razu 70 lat XD normalna zdrowa babka w średnim wieku po trzech ciążach i w mocnym makijażu
0
@Frimpong #grazynacore
13
@Rupert_Haubica i po czym to wywnioskowałeś w tym artykule?
1
@Comentateiro nö przecież do gorących się odnoszę ;)
1
@Comentateiro skąd taka kasa, kredycik wleciał?
0
Pedri jednak zna się na dobrtej muzyce
0
@Fabik87 czy powinienem go znać?
0
Ta klauzula polegała na tym, że do końca stycznia Kane musiał poinformować Bayern, że w lecie odchodzi. Bayern nie jest taki głupi, żeby zgodzić się na klauzulę, która by sprawiła, że napastnik odchodzi ostatniego dnia zimowego okienka.
0
Od przyszłego sezonu na koszulkach z tyłu pod numerem będzie sponsor komercyjny zamiast logo ACNUR
5
@kibic1899 to jest konkretna odpowiedź baby z jajami a nie takie coś bezosobowe co wyskrobał ten podnóżek pomarańczowego
0
@Guess nie to nie jest dobra rada
0
@Kgorecki2500
- jak nie cofną swoich słów to wypier.alam
- a co powiedzieli?
- żebym wypier.alał
0
@addept w sumie to w jakim celu używasz tego dzbanka filtrującego? Bo z tego co wiem może narobić większej szkody niż pożytku
1
@partymaker
3
@partymaker trzy dni temu hiszpańskie X pisały o tym
2
@Rhaan czyli działania w parlamencie UE są całkowicie oderwane od tego jak to wpływa na poparcie partii w swoim kraju? jak AFD będzie miała sukces w parlamencie UE przy pomocy koalicjantów z Polski, to zdobędzie jeszcze większe poparcie w swoim kraju i te "bzdury" o których mówią mogą się stać rzeczywistością.
1
@Comentateiro łosoś, który jest sprzedawany w UE ma zerowe pozostałości antybiotyków i w sumie to nawet nie był faszerowany antybiotykami bo najwięksi dostawcy przeszli dzięki regulacjom UE na szczepionki