Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szakalaka12369 komentarz bez ładu i składu. Co ma afera Eppsteina i zabawy milionerów że zwykłymi ludźmi na mitycznym zachodzie czy wschodzie? Mieszkam na zachodzie, z luksusów mam kibel w domu i ciepłą wodę w kranie, nie przyszło mi nigdy do głowy nikogo utopić i nie planowałem też nigdy jechać na wyspę epsztajna, ale na wschód też nie planowałem, bo tam pewnie są też mili ludzie i niech sobie będą.
0
@FcPortoFan1999 jakbyś był, to byś może mi podał przepis na ujgurskiego wrapa, dzięki :)
0
Czytam dzisiaj o martwym internecie i botach, które udzielają się na X, insta i innych forach i nieświadomi ludzie dyskutują z nimi jak z człowiekiem. Ciekawe czy na larambla też już takie są
1
@escarabajo mylisz "uzależnienie" z " zależnością". Tak jak w angielskim addiction i dependence to też nie to samo
2
@Bykunn nie jestem zwolennikiem tych nowych wymysłów, ale jak już by musieli coś na siłę zmieniać bo inaczej się uduszą, to zamiast karnego niech dadzą rzut wolny bezpośredni i wszyscy zawodnicy muszą być poza linią piłki. Niech nawet strzelają z 5 metrów.
0
@MateuszDoniec po co ten wykrzyknik?
4
@Fabik87 no i bardzo dobrze. nie gryzie się ręki, która cię karmi. Wole tysiąc razy bardziej układanie się z Tebasem niż z Perezem
0
@slayer i zrezygnował z kasa za dwa lata kontraktu. to jest kapitan.
1
niesamowite ilu tutaj toksyków, którzy krytykują zawodników, Prezydenta, Klub, trenera.
0
@bartekvisca on już nie jest klasowym bramkarzem. powiedział to Flickowi na kolacji
2
@Ronad10 teraz czaję. czyli to jest problem, że klub ma umowę z jakąś firmą ochroniarską i ta firma ochrania domy piłkarzy i ty z tego wywnioskowałeś, że piłkarze żyją w bańce? to jak jakiś Paweł chodzi na siłownię w złotych tarasach i to mu ogarnia jego korporacja tak jak owocowe piątki, to on też jest prawie jak Messi? xD
0
@Cvzx no szkoda że nasza top tenisistka słabo wygląda, gorzej się kibicuje, wiadomo ładni mają lepiej
5
będziemy tłuc głową w mur przez cały mecz, a tutaj głosy, ze biedny Yamal nie odpocznie, gdzie on jest jedynym w składzie, który może zrobić coś z niczego.
0
@Ronad10 ale w czym ty masz problem bo nie bardzo cię ogarniam
1
@barteq sam sobie w sumie odpowiedziałeś - trener nie chce odpaść z drugoligowcem i wystawił taki skład. myślisz, że gdybyśmy odpadli, to Flick poszedłby spokojnie spać, bo to przecież nie jego wina?
1
@Matheu12 pewnie pierwszy byś krytykował Flicka, jak byśmy odpadli z Albacete
1
@Matheu12 szwed w gazie? xD
1
@NeroTFP1 aha to dlatego w plecaku ucieczkowym nie ma ziemniaków
1
@PIWOSZ89 do mnie włamali się w 1994 roku w Skierniewicach, do dzisiaj podejrzewam jednego murzyna, którego widziałem 3 miesiące wcześniej pod pałacem kultury
0
@Ronad10 chyba nie ogarniasz, że klub ma bardzo duży interes w tym, żeby piłkarzowi nic się nie stało.
9
tak mniej więcej miałem czytając ten news
0
@vangoor za dwie Ville nie ma problemu
0
@Ramon_Villaverde jego niektóre prawaki typowały na idealnego kandydata na prezydenta xD
4
@vangoor o tym też mówił - policjantom / straży nie chce się wystawiać mandatów za parkowanie bo za dużo roboty papierkowej dlatego zazwyczaj jak przyjeżdżają to dają pouczenie. A jak wyślesz fotki auta to już nic się nie dzieje.
0
@arasz1819 taki pewny teren republikanów to bym nie powiedział. W 2020 Biden wygrał tam z Trumpem. To takie hrabstwo swing. Ale w wyborach uzupełniających to fakt, ostatnio demokrata wygrał tam w latach 70tych. Ogólnie w stanach jeśli chodzi o wybory uzupełniające to ludzie głosują na konkretnych ludzi a nie ślepo na partię. Widocznie ta kandydatka Trumpa była dużo gorsza.
0
Ale ten wykrzyknik to mogłeś sobie darować @MateuszDoniec
1
@Malinka no właśnie, czyli to się potwierdza, że to jest bez sensu. Ktoś tam jakieś ustawienie w cloud flare przeoczył i to tak sobie wisi. Wołam @michalgajdek żeby gdzieś coś może poruszył u chłopaków z IT
0
@Katalończyk 99 tego nie mogło zabraknąć tutaj
https://www.sadol.pl/stadionowa-patologia-vt481744,15.htm
0
@LukaszFan znam te "problemy" nie od dziś, akurat to jest dla mnie żaden zarzut, bo ta myszka po naładowaniu 30 minut działa miesiąc. znam też inne dziwne rzeczy, które oni wymyślają. ale z tym zagarkiem to mnie zdziwiło - to tak jakby ich słuchawki AirPods działały tylko z jednym urządzeniem.
albo coś nie ogarniają, albo im wyszło, że nikt nie używa dwóch iPhone więc nie ma co się przemęczać pisaniem kodu
0
ramblowicze używający urządzeń apple - naprawdę ta magiczna firma nie ogarnęła, że ktoś może używać ich dwóch telefonów i jednego zegarka i nie da się otrzymywać powiadomień z obydwu telefonów albo przynajmniej jakoś łatwo przełączać miedzy telefonami?