Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ramblowicze używający urządzeń apple - naprawdę ta magiczna firma nie ogarnęła, że ktoś może używać ich dwóch telefonów i jednego zegarka i nie da się otrzymywać powiadomień z obydwu telefonów albo przynajmniej jakoś łatwo przełączać miedzy telefonami?
0
@Malinka no ja też Niemcy. czyli mają coś ustawione na weryfikację poza Polską. ale masz tez weryfikację na wifi jak jesteś wylogowany?
2
nie wiem czy tylko ja tak mam - jak jestem zalogowany to co kilka minut po odświeżeniu strony dostaję ekran cloudflare i muszę potwierdzić, że nie jestem robotem (dzieje się tak od kilku miesięcy). a jak jestem wylogowany to wszystko śmiga. jeśli już, to powinno być odwrotnie - niezalogowani muszą przejść dodatkową weryfikację żeby unikać botów a zalogowani już nie. o co tu chodzi?
@Redakcja
0
@mekston czyli Mats Wilander krótko był w top
1
Alcaraz wygląda jak brat Gabrieli Sabatini
https://c8.alamy.com/comp/M7MXY4/portrait-of-argentine-tennis-player-gabriella-sabatini-eastbourne-M7MXY4.jpg
0
@MateuszDoniec krolewsxy zmierzą się z Elche
0
Czy aktualnie jest możliwe, że jeszcze jakiś tenisista wygra wszystkie 4 turnieje WSz w jednym roku?
0
Harry w pogoni za rekordem Roberta: po 20 kolejce ma 22 bramki. Lewy miał 24.
0
@APTAPT tylko pytanie czy boty potrafią przejść weryfikację cloud flare.
0
@Ptasior nie pokazałeś nic swoim komentarzem
1
@Roobo a jaki mecz skończył się przed chwilą i jaki był wynik?
1
@FcPortoFan1999 źle to rickrollujesz.
@RinooniR tutaj masz wszystkie mecze w ultra hd
https://tinyurl.com/darmowetransmisjemeczow
0
@BORO_12 a do kiedy Fati?
0
@MaFCB bo? lubisz ten kolor czy jak?
0
@kejdzi trolujesz, proszę powiedz że tak
1
@suszini ty nie za bardzo ogarniasz przyznaj.
0
@kinioo dlaczego miałby się godzić na "fajne" warunki kontraktowe? skoro odrzucił Atletico a oni dobrze płacą to znaczy, że celuje w kontrakt 'emerytalny' a nie fajne warunki dla pracodawcy
0
@Danielsiwy8 ale on dopiero co rok temu przedłużał kontrakt do 2028 i miał klauzulę 500 mln
1
@partymaker doszły
1
@MessiForeverTheBest ten Brooklyn już zaczął sypać na rodzinkę Beckhamów
0
@Gary co do ostatniego zdania, to jutro dowiemy się tylko jakie pary barazowe, a cała drabinka będzie losowana dopiero po barażach. Tak było rok temu.
3
@Aragorn33 pis wolał kupić koreańskie czołgi z temu
0
@kuz losowanie drabinki od 1/8 do finału dopiero za miesiąc po barażach
1
@Michall99 chyba dzisiejszy live z kanał sportowy wleciał
0
@partymaker sugerując się ustawkami, to właśnie nie będą chcieli takiej pary już w 1/8
0
@Murazor tak czyli lepsze miejsca dać przyjezdnym, geniusz XD
0
@darjaszek nie są znane kolego
2
@MateuszDoniec nie ma jeszcze par, będzie losowanie. Wstyd redaktorze. Albo napisałeś to tak nie pokracznie? Gramy z kimś z tej czwórki i tyle.
1
@Kgorecki2500 mają już maskotkę kota ale nie wpisali mu w umowę łapania szczurów, może przy przedłużaniu kontraktu dopiero
1
Doprowadzili do tego, że będąc w Barcelonie w dniu meczu o mistrzostwo z Espanyol w panice biegałem od knajpy do knajpy bo myślałem, że transmisja będzie wszędzie a okazało się, że był z tym duży problem.