0

ramblowicze używający urządzeń apple - naprawdę ta magiczna firma nie ogarnęła, że ktoś może używać ich dwóch telefonów i jednego zegarka i nie da się otrzymywać powiadomień z obydwu telefonów albo przynajmniej jakoś łatwo przełączać miedzy telefonami?

0

@Malinka no ja też Niemcy. czyli mają coś ustawione na weryfikację poza Polską. ale masz tez weryfikację na wifi jak jesteś wylogowany?

2

nie wiem czy tylko ja tak mam - jak jestem zalogowany to co kilka minut po odświeżeniu strony dostaję ekran cloudflare i muszę potwierdzić, że nie jestem robotem (dzieje się tak od kilku miesięcy). a jak jestem wylogowany to wszystko śmiga. jeśli już, to powinno być odwrotnie - niezalogowani muszą przejść dodatkową weryfikację żeby unikać botów a zalogowani już nie. o co tu chodzi?

@Redakcja

0

@mekston czyli Mats Wilander krótko był w top

0

@MateuszDoniec krolewsxy zmierzą się z Elche

0

Czy aktualnie jest możliwe, że jeszcze jakiś tenisista wygra wszystkie 4 turnieje WSz w jednym roku?

0

Harry w pogoni za rekordem Roberta: po 20 kolejce ma 22 bramki. Lewy miał 24.

0

@APTAPT tylko pytanie czy boty potrafią przejść weryfikację cloud flare.

0

@Ptasior nie pokazałeś nic swoim komentarzem

1

@Roobo a jaki mecz skończył się przed chwilą i jaki był wynik?

1

@FcPortoFan1999 źle to rickrollujesz.

@RinooniR tutaj masz wszystkie mecze w ultra hd
https://tinyurl.com/darmowetransmisjemeczow

0

@BORO_12 a do kiedy Fati?

0

@MaFCB bo? lubisz ten kolor czy jak?

0

@kejdzi trolujesz, proszę powiedz że tak

1

@suszini ty nie za bardzo ogarniasz przyznaj.

0

@kinioo dlaczego miałby się godzić na "fajne" warunki kontraktowe? skoro odrzucił Atletico a oni dobrze płacą to znaczy, że celuje w kontrakt 'emerytalny' a nie fajne warunki dla pracodawcy

0

@Danielsiwy8 ale on dopiero co rok temu przedłużał kontrakt do 2028 i miał klauzulę 500 mln

1

@partymaker doszły


1

@MessiForeverTheBest ten Brooklyn już zaczął sypać na rodzinkę Beckhamów

0

@Gary co do ostatniego zdania, to jutro dowiemy się tylko jakie pary barazowe, a cała drabinka będzie losowana dopiero po barażach. Tak było rok temu.

3

@Aragorn33 pis wolał kupić koreańskie czołgi z temu

0

@kuz losowanie drabinki od 1/8 do finału dopiero za miesiąc po barażach

1

@Michall99 chyba dzisiejszy live z kanał sportowy wleciał

0

@partymaker sugerując się ustawkami, to właśnie nie będą chcieli takiej pary już w 1/8

0

@Murazor tak czyli lepsze miejsca dać przyjezdnym, geniusz XD

0

@darjaszek nie są znane kolego

2

@MateuszDoniec nie ma jeszcze par, będzie losowanie. Wstyd redaktorze. Albo napisałeś to tak nie pokracznie? Gramy z kimś z tej czwórki i tyle.

1

@Kgorecki2500 mają już maskotkę kota ale nie wpisali mu w umowę łapania szczurów, może przy przedłużaniu kontraktu dopiero

1

Doprowadzili do tego, że będąc w Barcelonie w dniu meczu o mistrzostwo z Espanyol w panice biegałem od knajpy do knajpy bo myślałem, że transmisja będzie wszędzie a okazało się, że był z tym duży problem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?