Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@kundee okazuj obojętnego, dziewczyny to lubią i są wtedy zazdrosne. możesz np. zapytać, czy jej matka jest wolna.
0
@draxidox ceny benzyny też się zmieniają w ciągu dnia
1
@lajcior w przeliczeniu na złotówki 1700 zł, Niemcy
0
@Bobo25 lubię płacić zbliżeniowo, wygoda. Ale sporo fuszek biorę hehe
1
@Laminedependencia najważniejsze pytanie, czy łamiesz spaghetti przed gotowaniem?
0
@heniusss czymś musieli podbić kalorie
0
@Azazel_Pazuzu kim jest ta pani w czarnej koszuli i berecie?
3
@Matheu12 i co tam nie ma hejtu? Hejt to nawet w okręgówce go spotka
0
@gumaz 11378, krótki więc został w pamięci
4
@IronSanHybrid myślałem, że Holeckiej nic nie przebije, ale ta przebija ją kilkukrotnie
0
Odkleja się koleś coraz bardziej
3
Kandydat na prezydenta zaczyna od pójścia na wojnę z sędziami, niezły głąb
0
@BarcaaVEB bierz soda stream duo, wysłałem ci priv
1
@FCB24 to ma sens, Lewy też podrapał się po nosie do Xaviego
25
za moich czasów na goata zapowiadali Klemensa Murańkę
0
@ferranshark7 zostaw, może ten krzywy pacz bedzie za 30 lat wart miliony i kupisz wnukom kawalerkę edit> a tak bez żartów, to zakup przez internet ma przecież zwroty do 14 dni, chyba że ty tam swoje imie wybierałeś czy cos
1
@Mario96w niemiec zasłużył na złoto, ale srebro też jest się czym cieszyć, duma
0
@krefi10 jeszcze musi dożyć do emerytury
0
@Cryptolis weź już lepiej nic nie pisz o twoich modelach xD
0
@Cryptolis ty jesteś jakiś oderwany od rzeczywistości - Olmo się zatrzyma, otworzy szybę, zakozaczy i rzuci kilka putas i dostanie jeszcze w michę od araba w śmiesznej czapce. dobrze zrobił.
0
@Faro jakby to było dziecko to moja narracja byłaby taka, że rodziców trzeba ukarać, bo wysłały dziecko na ulicę prosto pod koła samochodu. a że to był tylko jakiś arab w głupiej czapce, to moja narracja jest taka, że dzisiaj już powinieneś przestać baitować
1
@Alistar74 ale się dzisiaj nakręciłeś, chyba Laporta zjadł ci ostatniego kebaba
0
dopiero obejrzałem half time show wczorajszego Superbowl i bardzo mi się podobało, nie znam tego głównego wykonawcy ale zrobił robotę, Ricky Martina kojarzę :) Lady Gaga fajna babka, ale jakaś słaba piosenka w jej wykonaniu. Tancerze top!
0
@Archie masz prawo do swojego zdania, każdemu podoba się coś innego. mi tam do niczego nie są potrzebne pokazy świateł albo połykacze ognia w przerwie meczu. nazywasz innych piknikami, a sam masz potrzeby jak typowy Janusz piknik (sorry) - "zapłaciłem w ch]j siana, to mnie zabawiajcie".
0
@Archie ty chyba mecz z koncertem albo cyrkiem pomyliłeś.
0
@BarcaaVEB a jaki to model sodastream? Ja bym brał tylko ten gdzie można nabijać szklane butelki
2
@MateuszDoniec ale wykrzyknik jednak usunąłeś, więc coś tam jednak do ciebie dotarło ;)
2
@cezetakaa znajdź sobie najpierw nocleg, który Ci się podoba i wtedy sprawdź czy blisko do stacji metra. I to tyle, metrem dojedziesz prawie wszędzie. A skoro będziesz tylko kilka dni, to warto wcześniej obczaić polecane tapas bary itp żeby nie szukać na przypał
0
@adambijax byłem tam jak przychodził do nas Riquelme
0
@Rupert_Haubica Na bank tak powiedział