11

@kundee okazuj obojętnego, dziewczyny to lubią i są wtedy zazdrosne. możesz np. zapytać, czy jej matka jest wolna.

0

@draxidox ceny benzyny też się zmieniają w ciągu dnia

1

@lajcior w przeliczeniu na złotówki 1700 zł, Niemcy

0

@Bobo25 lubię płacić zbliżeniowo, wygoda. Ale sporo fuszek biorę hehe

1

@Laminedependencia najważniejsze pytanie, czy łamiesz spaghetti przed gotowaniem?

0

@heniusss czymś musieli podbić kalorie

0

@Azazel_Pazuzu kim jest ta pani w czarnej koszuli i berecie?

3

@Matheu12 i co tam nie ma hejtu? Hejt to nawet w okręgówce go spotka

0

@gumaz 11378, krótki więc został w pamięci

4

@IronSanHybrid myślałem, że Holeckiej nic nie przebije, ale ta przebija ją kilkukrotnie

0

Odkleja się koleś coraz bardziej

3

Kandydat na prezydenta zaczyna od pójścia na wojnę z sędziami, niezły głąb

0

@BarcaaVEB bierz soda stream duo, wysłałem ci priv

1

@FCB24 to ma sens, Lewy też podrapał się po nosie do Xaviego

25

za moich czasów na goata zapowiadali Klemensa Murańkę

0

@ferranshark7 zostaw, może ten krzywy pacz bedzie za 30 lat wart miliony i kupisz wnukom kawalerkę edit> a tak bez żartów, to zakup przez internet ma przecież zwroty do 14 dni, chyba że ty tam swoje imie wybierałeś czy cos

1

@Mario96w niemiec zasłużył na złoto, ale srebro też jest się czym cieszyć, duma

0

@krefi10 jeszcze musi dożyć do emerytury

0

@Cryptolis weź już lepiej nic nie pisz o twoich modelach xD

0

@Cryptolis ty jesteś jakiś oderwany od rzeczywistości - Olmo się zatrzyma, otworzy szybę, zakozaczy i rzuci kilka putas i dostanie jeszcze w michę od araba w śmiesznej czapce. dobrze zrobił.

0

@Faro jakby to było dziecko to moja narracja byłaby taka, że rodziców trzeba ukarać, bo wysłały dziecko na ulicę prosto pod koła samochodu. a że to był tylko jakiś arab w głupiej czapce, to moja narracja jest taka, że dzisiaj już powinieneś przestać baitować

1

@Alistar74 ale się dzisiaj nakręciłeś, chyba Laporta zjadł ci ostatniego kebaba

0

dopiero obejrzałem half time show wczorajszego Superbowl i bardzo mi się podobało, nie znam tego głównego wykonawcy ale zrobił robotę, Ricky Martina kojarzę :) Lady Gaga fajna babka, ale jakaś słaba piosenka w jej wykonaniu. Tancerze top!


0

@Archie masz prawo do swojego zdania, każdemu podoba się coś innego. mi tam do niczego nie są potrzebne pokazy świateł albo połykacze ognia w przerwie meczu. nazywasz innych piknikami, a sam masz potrzeby jak typowy Janusz piknik (sorry) - "zapłaciłem w ch]j siana, to mnie zabawiajcie".


0

@Archie ty chyba mecz z koncertem albo cyrkiem pomyliłeś.

0

@BarcaaVEB a jaki to model sodastream? Ja bym brał tylko ten gdzie można nabijać szklane butelki

2

@MateuszDoniec ale wykrzyknik jednak usunąłeś, więc coś tam jednak do ciebie dotarło ;)

2

@cezetakaa znajdź sobie najpierw nocleg, który Ci się podoba i wtedy sprawdź czy blisko do stacji metra. I to tyle, metrem dojedziesz prawie wszędzie. A skoro będziesz tylko kilka dni, to warto wcześniej obczaić polecane tapas bary itp żeby nie szukać na przypał

0

@adambijax byłem tam jak przychodził do nas Riquelme

0

@Rupert_Haubica Na bank tak powiedział

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?