Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Cryptolis ale akurat Balde my nie chcemy sprzedać, więc gdyby zgłosił się klub, któremu Balde się podoba, to krzyczymy 40+ i niech biorą albo zostaje. To nie jest przypadek rezerwowego grajka, którego chcemy koniecznie wypchnąć i cały świat o tym wie.
8
@SeWo77 lepiej za każdym razem wycofywać do najbliższego, wtedy anoni z labamba by go chwalili... oh wait
0
@Soetie drzwi mu się pomyliły i wielka afera w internetach
0
jak byśmy umieli sprzedawać, to taki Balde poszedłby do ligi angielskiej za 40+ mln bo tam takich szybko biegających placków bardzo lubią
3
@tbas problem w tym, że z mało którą drużyną będzie miał taki spokój w obronie. Jakby musiał wrócić na sprincie 10 razy to w przerwie byłby do zmiany.
0
@Bogan akurat lewa strona obrony przy takiej tragicznej formie Balde to była najgorzej obstawiona pozycja.
Cancelo gdyby miał formę na cały mecz to by w każdym meczu był pierwszym wyborem Flicka. Poza tym skąd info, że o niego nie prosił, mówił to gdzieś na konferencji?
0
@Bogan Cancelo motm ;)
0
@Rupert_Haubica jakby leżał bez wstawania to już na bank by faul odgwizdali
1
@Bogan dobre układy z Mendesem nie są złe - mamy na liście płac Fatiego
5
@kuz ten wynik w rogu tv to dla tych z dużą wadą wzroku xD
0
@Tasde pytanie co się stało temu głównemu na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy, czyli od meczu z Celtą gdzie dał śmietankowym chyba 6 żółtych i 3 czerwone kartki
0
Ktoś wie kto był wczoraj głównym na var? Chciałbym mu kwiaty wysłać
0
@Rupert_Haubica Kounde ostaynio leżał i protestował XD
3
@Bejlu pilnuj portfela i telefonu. Nie gadaj z osobami które przypadkowo pytają cię o cokolwiek
1
@europejczyk to jak sędziował nie ma znaczenia, liczy się to, że real pod nim przegrał dwa mecze.
a co do sytuacji> akurat spalony to wiadomo, że nie na jego konto tylko liniowego. co do pierwszej bramki to zgoda.
1
to jest ten sam sedzia, z pamietnego meczu z grudnia z Celtą gdzie dał madryciakom 6 żółtych i 3 czerwone kartki. ciekawe kiedy ich znowu posędziuje
1
@ViscaelBarca2007 też dużo szczęścia (absolutnie nic nie umniejszając) - z tych 6 goli po kontuzji dwa były z karnych a ten rekordowy 41 był w 90 minucie ostatniego meczu sezonu.
1
@ViscaelBarca2007 ja idę na łatwiznę - koleś na wykopie wrzuca to co kolejkę
https://wykop.pl/cdn/c3201142/1d49edb1868594cf031be50a2bba758328cef4913fb46aa3c9eae11d7455fcdb.png
2
potężny Harry z dwoma golami w 23 kolejce (26 goli). Tyle samo miał Robercik w rekordowym sezonie. wołam @ViscaelBarca2007 bo chyba pisałeś o tym dwie kolejki temu. teraz nadchodzi ciekawy moment, bo w kolejnych 3 kolejkach Lewy zrobił 7 bramek. ale później były 4 kolejki bez gola bo kontuzja. Jeśli Harry będzie grzecznie punktował bez kontuzji, to będzie blisko.
0
@Kazragore Messi nikogo nie poprze
0
@Litman przecież na varze siedzą też sędziowie głowni - czyli kompromitują sami siebie na wzajem.
5
@Bykunn i kto tam za Raphinie może wskoczyć na lewą?
2
@SigmaBoyEssaYamal powiedz jak w najblizszych 10 latach może się rozwinąć AI żeby hydraulik poczuł się zagrożony?
0
@Kgorecki2500 ten polski Blik to tak też na siłę. Wprawdzie PSP to polska spółka akcyjna, ale tylko dwóch z 7 udziałowców to polskie firmy. Reszta to Amerykanie, Niemcy, Holendrzy, Portugalia, Hiszpania
0
@Bobo25 nie ma bezstronnych świadków nie ma sprawy - słowo przeciwko słowu. Jeśli któryś sędzia usłyszy obrażanie, to musi reagować a jak nie usłyszał to gramy dalej.
0
@Szczygiel06 mam wrażenie że już wczoraj to czytałem, hmm...
0
@Piotr777 ale wczoraj grała LM
0
@Lionel_Messi10 Zapłaciłem za to 20zl ;P
Widać na zdjęciu
1
@bartekvisca mocna Anka, słaby Robert
0
@barteq dlaczego nie? Przecież oni nawet grali razem w niższych rocznikach