2

@Cryptolis ale akurat Balde my nie chcemy sprzedać, więc gdyby zgłosił się klub, któremu Balde się podoba, to krzyczymy 40+ i niech biorą albo zostaje. To nie jest przypadek rezerwowego grajka, którego chcemy koniecznie wypchnąć i cały świat o tym wie.

8

@SeWo77 lepiej za każdym razem wycofywać do najbliższego, wtedy anoni z labamba by go chwalili... oh wait

0

@Soetie drzwi mu się pomyliły i wielka afera w internetach

0

jak byśmy umieli sprzedawać, to taki Balde poszedłby do ligi angielskiej za 40+ mln bo tam takich szybko biegających placków bardzo lubią

3

@tbas problem w tym, że z mało którą drużyną będzie miał taki spokój w obronie. Jakby musiał wrócić na sprincie 10 razy to w przerwie byłby do zmiany.

0

@Bogan akurat lewa strona obrony przy takiej tragicznej formie Balde to była najgorzej obstawiona pozycja.

Cancelo gdyby miał formę na cały mecz to by w każdym meczu był pierwszym wyborem Flicka. Poza tym skąd info, że o niego nie prosił, mówił to gdzieś na konferencji?

0

@Bogan Cancelo motm ;)

0

@Rupert_Haubica jakby leżał bez wstawania to już na bank by faul odgwizdali

1

@Bogan dobre układy z Mendesem nie są złe - mamy na liście płac Fatiego

5

@kuz ten wynik w rogu tv to dla tych z dużą wadą wzroku xD

0

@Tasde pytanie co się stało temu głównemu na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy, czyli od meczu z Celtą gdzie dał śmietankowym chyba 6 żółtych i 3 czerwone kartki

0

Ktoś wie kto był wczoraj głównym na var? Chciałbym mu kwiaty wysłać

0

@Rupert_Haubica Kounde ostaynio leżał i protestował XD

3

@Bejlu pilnuj portfela i telefonu. Nie gadaj z osobami które przypadkowo pytają cię o cokolwiek

1

@europejczyk to jak sędziował nie ma znaczenia, liczy się to, że real pod nim przegrał dwa mecze.

a co do sytuacji> akurat spalony to wiadomo, że nie na jego konto tylko liniowego. co do pierwszej bramki to zgoda.

1

to jest ten sam sedzia, z pamietnego meczu z grudnia z Celtą gdzie dał madryciakom 6 żółtych i 3 czerwone kartki. ciekawe kiedy ich znowu posędziuje

1

@ViscaelBarca2007 też dużo szczęścia (absolutnie nic nie umniejszając) - z tych 6 goli po kontuzji dwa były z karnych a ten rekordowy 41 był w 90 minucie ostatniego meczu sezonu.

1

2

potężny Harry z dwoma golami w 23 kolejce (26 goli). Tyle samo miał Robercik w rekordowym sezonie. wołam @ViscaelBarca2007 bo chyba pisałeś o tym dwie kolejki temu. teraz nadchodzi ciekawy moment, bo w kolejnych 3 kolejkach Lewy zrobił 7 bramek. ale później były 4 kolejki bez gola bo kontuzja. Jeśli Harry będzie grzecznie punktował bez kontuzji, to będzie blisko.

0

@Kazragore Messi nikogo nie poprze

0

@Litman przecież na varze siedzą też sędziowie głowni - czyli kompromitują sami siebie na wzajem.

5

@Bykunn i kto tam za Raphinie może wskoczyć na lewą?

2

@SigmaBoyEssaYamal powiedz jak w najblizszych 10 latach może się rozwinąć AI żeby hydraulik poczuł się zagrożony?

0

@Kgorecki2500 ten polski Blik to tak też na siłę. Wprawdzie PSP to polska spółka akcyjna, ale tylko dwóch z 7 udziałowców to polskie firmy. Reszta to Amerykanie, Niemcy, Holendrzy, Portugalia, Hiszpania

0

@Bobo25 nie ma bezstronnych świadków nie ma sprawy - słowo przeciwko słowu. Jeśli któryś sędzia usłyszy obrażanie, to musi reagować a jak nie usłyszał to gramy dalej.

0

@Szczygiel06 mam wrażenie że już wczoraj to czytałem, hmm...

0

@Piotr777 ale wczoraj grała LM

0

@Lionel_Messi10 Zapłaciłem za to 20zl ;P

Widać na zdjęciu

1

@bartekvisca mocna Anka, słaby Robert

0

@barteq dlaczego nie? Przecież oni nawet grali razem w niższych rocznikach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?