3

@Bejlu pilnuj portfela i telefonu. Nie gadaj z osobami które przypadkowo pytają cię o cokolwiek

1

@europejczyk to jak sędziował nie ma znaczenia, liczy się to, że real pod nim przegrał dwa mecze.

a co do sytuacji> akurat spalony to wiadomo, że nie na jego konto tylko liniowego. co do pierwszej bramki to zgoda.

1

to jest ten sam sedzia, z pamietnego meczu z grudnia z Celtą gdzie dał madryciakom 6 żółtych i 3 czerwone kartki. ciekawe kiedy ich znowu posędziuje

1

@ViscaelBarca2007 też dużo szczęścia (absolutnie nic nie umniejszając) - z tych 6 goli po kontuzji dwa były z karnych a ten rekordowy 41 był w 90 minucie ostatniego meczu sezonu.

1

2

potężny Harry z dwoma golami w 23 kolejce (26 goli). Tyle samo miał Robercik w rekordowym sezonie. wołam @ViscaelBarca2007 bo chyba pisałeś o tym dwie kolejki temu. teraz nadchodzi ciekawy moment, bo w kolejnych 3 kolejkach Lewy zrobił 7 bramek. ale później były 4 kolejki bez gola bo kontuzja. Jeśli Harry będzie grzecznie punktował bez kontuzji, to będzie blisko.

0

@Kazragore Messi nikogo nie poprze

0

@Litman przecież na varze siedzą też sędziowie głowni - czyli kompromitują sami siebie na wzajem.

5

@Bykunn i kto tam za Raphinie może wskoczyć na lewą?

2

@SigmaBoyEssaYamal powiedz jak w najblizszych 10 latach może się rozwinąć AI żeby hydraulik poczuł się zagrożony?

0

@Kgorecki2500 ten polski Blik to tak też na siłę. Wprawdzie PSP to polska spółka akcyjna, ale tylko dwóch z 7 udziałowców to polskie firmy. Reszta to Amerykanie, Niemcy, Holendrzy, Portugalia, Hiszpania

0

@Bobo25 nie ma bezstronnych świadków nie ma sprawy - słowo przeciwko słowu. Jeśli któryś sędzia usłyszy obrażanie, to musi reagować a jak nie usłyszał to gramy dalej.

0

@Szczygiel06 mam wrażenie że już wczoraj to czytałem, hmm...

0

@Piotr777 ale wczoraj grała LM

0

@Lionel_Messi10 Zapłaciłem za to 20zl ;P

Widać na zdjęciu

1

@bartekvisca mocna Anka, słaby Robert

0

@barteq dlaczego nie? Przecież oni nawet grali razem w niższych rocznikach

0

@Rastafarnianin dodatkowo poświęcił karierę bejsbolisty dla kariery filmowej, kto wie jakby się potoczyły jego dalsze losy

0

Do czego to doszło, że marzy mi się w następnym meczu zobaczyć bardziej defensywny skład naszych xD

Np. Coś takiego Kounde, Cubarsi, Eric, Maldini. W drugiej linii Casado, Bernal, de Jong, z przodu Raphinia Yamal i na fałszywej 9 Olmo.

0

@turhiay nie karmić trolla

1

@Kismeth Lewandowski młodszy o 10 lat, pełna zgoda wtedy by mógł grać u Enrique

0

a canal plus nie ma innego skrótu do pokazania przed meczem tylko akurat ten z Chelsea?

0

@Gall obejrzałeś drugi odcinek? dalej nie pokazał niemiłej prawdy?

0

@draxidox obejrzałem po premierach wszystkie odcinki, i jeszcze bardziej mi się w pale nie mieści, że byli chętni wsiadać do tej skorupy i jeszcze płacili za to gruby pieniądz

0

@Vegeta88 "co to jest mur? Takie coś (pionowa ściana) co uniemożliwia przechodzenie" XD w tym roku, a mamy połowę lutego, już nic lepszego nie przeczytam

Edit dodam jeszcze jedno XD bo jedno za mało.

1

@Vegeta88 czyli świadomie zagłosowali za "murem" bez żadnych warunków, licząc się z tym, że narażają naszych żołnierzy i może ktoś tam zginąć albo mieć problemy, i jak już do tego doszło, to nie ich wina? aha - poświęcili żołnierza z uprawnieniami straży granicznej (czyli nie szkolonego do takich działań, wcale do tego nie wykwalifikowany) - ale "to wina KO", bo to akurat oni byli przy władzy, Konfederacja przezcież nie ma żadnej winy, oni przecież nie rządzą, oni tylko glosują xD
No nie powiem, mądre xd dobry jesteś agent.

0

w 22 kolejce BL potężny Harry Kane z potężnego Bayern Munchen zrównał się golami (2 gole) z Robertem Lewandowskim w pogoni za rekordem goli BL. 26vs26

1

@Vegeta88 "to KO a nie Konfederacja ma krew Polskiego żołnierza na rękach, bo NAM STRZELAĆ NIE KAZANO. Także narazie dowody na to, kto bardziej szkodzi Polakom są jednoznaczne, przez KO zginął Polski żołnierz, przez Konfederację - nie."

Konfederacja w 2021 głosowała za budową muru, wiedząc, że żołnierze wysłani tam do wspierania straży granicznej, bedą działać w oparciu o ustawę o Straży Granicznej czyli bedą mieć takie same uprawnienia (m.in. tylko broń krótka, strzały tylko w przypadku bezpośredniego zagrożenia życia). Mnóstwo było wtedy wypowiedzi zainteresowanych i artykułów, że wojsko zostało wrzucone przez PiS i Konfederację na minę, bo żołnierze nie są szkoleni do takich zadań.

Także daruj sobie te twoje pisaniem capsem jak trump, bo po raz kolejny piszesz o czymś, o czym nie masz pojęcia ale gdzies coś tam usłyszałeś i zaraz mnie poprosisz o źródła "bo się nie zagłębiałeś" xD

No i dodam, że to nie tak, że Konfederacja tego nie ogarniała, że tak będzie, bo już wtedy Berkowicz mówił głośno, że wojsko musi mieś większe uprawnienia. Pomimo tego, zagłosowali bezwarunkowo na tak.

12

@AlexDark00 "Nie mam mentalności poddańczej tylko wiem jak działa świat"
Tu bym się jednak zastanowił zanim bym coś takiego napisał.

7

@AlexDark00 "Na własne życzenie, czytaj zamiast się zbroić i wydawać normalne pieniądze na obronność ( do których się zobowiązali w ramach NATO czyt. Minimalny procent PKB, który mieli przeznaczać na obronność), a nie mieć na to wywalone, bo w razie w USA nas obroni. "

Czyli jak teraz wreszcie się ogarnęli i chcą wydawać na swoją obronności więcej, to dla usa jest to nadal problem, bo chcą się zbroić ale we własnym zakresie a nie finansując usa. Wychodzi z tego że usa będzie nas straszyć ruskimi dopóki nie kupimy amerykańskiej broni która nas obroni przed ruskimi. No to już może lepiej się bezpośrednio z ruskiem dogadać? Na to wychodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?