3

@MrMantodea a co z tym zdaniem nie tak?

1

@Archie ciekawe gdzie Fati będzie za 2 lata

0

To jeden z tych filmików gdzie mnie takie ciarki żenady przechodzą. Robert zluzuj



0

@kempnou zawsze jest rozczarowanie

0

@xavi890 ale przynajmniej już wody się napije w trakcie meczu

0

Czyli w Londynie dwa mecze równocześnie

3

@AmigoBlancos dodatkowo gdyby zremisowali to skończyliby na 6 miejscu zaraz pod Barca i dzisiaj też by był płacz o ustawione losowanie jakby dostali PSG a my Newcastle

0

@sokot a teraz jeszcze doczytałem, że przecież TVN SA jest na liście spółek strategicznych więc rząd może nie wydać zgody na to przejęcie

0

@sokot no jakoś CBS nie stało się mniej lewicowe.

36

@AmigoBlancos dosłownie 90% labamby pisze ze będzie ciężko z taką formą itd a ty wyskakujesz z jakąś pychą kilku anonków

2

@Barceloniarz987 drużyny 1-2 grają rewanż u siebie aż do finału, drużyny 3-4 rewanż u siebie w 1/8 i w1/4, drużyny 5-8 rewanż u siebie w 1/8

1

@Cvzx tylko 1/8 rewanż u siebie

0

@Pedri16Future to już dzisiaj w nocy po zamknięciu amerykańskiej giełdy

0

@Eto'o9 R10 nie. Przerywana linia drabinki ma rewanż u siebie. Dlatego Atletico będzie grało rewanż u siebie bo przejmuje ten atut od Tottenham

0

@anqsh wiadomo.

2

@xavi890 bo nie zajęliśmy miejsca 1-4? Nie ma za co.

0

Gdzie w tv jest transmitowane losowanie LM?

0

@Lucyffffer1922 decydujesz pod warunkiem, że przepisy tego nie zabraniają - czego nie rozumiesz?

5

@esem91 a może jemu już też powiedzieli? A może to Lewy już im powiedział, że odchodzi? Wiemy tyle co nic

0

Czy jak mu zabrali ten numer 65 302, to dostanie go ktoś inny?

0

@LAMC_10 35 karnych już tam strzelił?

1

@Pedri16Future gbyby grali w pełnym składzie to boli, ale jednego mniej to nie, bo i tak zrobili wynik ponad oczekiwania

4

@Adran360 chyba na głowę upadłeś

0

@Hindus na City

0

@Frimpong jajowate butelki? głupie to ai

2

@macio_944 upadek to ja bym na tym bernabeu zrobił jak douglas w burger king

5

wyobraźcie sobie, że to Kręcidło teraz komentuje ten mecz xD

0

@K1ngKong7 może Flick ma jeszcze po pracy analizować rozliczenia podatkowe piłkarzy? XD

2

@normasubiektywna trener nie jest od wychowywania piłkarzy tylko odpowiada za wyniki. Ta zasada z automatyczną ławką za spóźnienie była problematyczna bo psuła cały plan na mecz na krótko przed. Jak Flick zobaczy, że do jakiegoś zawodnika nie dociera to dalej nikt mu nie broni posadzić go na ławce.

4

@Zelazny_Mike lepiej odkładaj już kasę na bilet do Turcji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?