Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomaszekkkkk to tzw nowi ultras czyli wykastrowani (i bardo dobrze) - klub i policja kontrolują ich listy członków, nie mogą być karani itd.
0
@Tomaszekkkkk Tak wiem o kim mówię. Ci którzy byli tam wczoraj w Granda Animacio to nie byli ultrasi, i niech tak zostanie
0
@MessiForeverTheBest nie wiem czy to jest w ogóle możliwe - hiszpańska federacja podlega pod Fifę i raczej ma.w dupie przepychanki polityków i chce tam wysłać swoją reprezentację.
0
@Sulimo słabo umiem w angielski, ale co jest w ttm pierwszym zdjęciu "harsh"? Chłopaki stoją w kółku przed meczem i?
0
@Arden a później drą mordę Laporta Dimision i jakieś faszystowskie przyśpiewki. Nie ma miejsca dla nazioli na Camp Nou
1
@VAMOS1899LaMasia raczej nie skoro graliśmy w nich przeciwko Atletico. Ale spodenki będą musieli zmienić Athletik ma czarne
5
Podobno ten muminek że stalowej woli jest pierwszym wyborem Kaczyńskiego na premiera Polski. Ale ekipę montują xD
3
@JanuszKorwinMikke do Diaz też dobry ale nawet jedną nogą nie był u nas a Nico już prawie lądował na El Prat. Ciężko powiedzieć czy Nico przeciętniak - pod okiem Hansiego mógłby wystrzelić, u kucacza nie ma na to szans
1
Ależ to by śmigało wczoraj z Nico Williamsem na lewej, szkoda że ten transfer nie wypalił. Rashford nie nadaje się na autobusy
2
@Arden Nico Williams
0
@Fog_W_1899 Na drugim miejscu Frank Rijkard
3
@bartekvisca tak to jest z hindusami, wyglądają starzej
0
@RosjaninBut mamy jak na razie lepszą średnią goli/mecz niż w zeszłym sezonie. Tracimy średnio dokładnie tyle samo bramek co w zeszłym sezonie.
5
To było pewne, że po KMŚ będą się wcześniej czy później sypać albo oszczędzać przed MŚ
1
@PioteK tutaj nawet kilku gagatków upierało się, że Hansi na pewno był przeciwko Cancelo i chciał środkowego obrońcę. Gdzie środkowych obrońców mamy czterech (+Christensen) a bocznych obrońców dwóch (+teraz Cancelo) :)
0
@mekston gdyby tak pyknął znowu hat trick z następnej kolejce, to możnaby nawet marzyć o królu strzelców - skoro mapet wypada do końca sezonu
1
@4drian0 nie trawię takich trolli w dzień meczowy jak ty, ostrzegam, że może być ban
0
@PatrychoO po pierwsze to nie byli ultrasi, a po drugie to zaczekaj na zwykły mecz ligowy. dzisiaj kibicował cały stadion i tak jest zawsze w meczu o COŚ, wie to każdy, kto był kiedyś na Camp Nou
0
@Reviven wystarczyłby Sorloth
1
@ViscaelBarca2007 trzeba dodac, że Inigo Martinez po jednym sezonie się wylogował z takiej taktyki, bo wiedział że już więcej nie dowiezie psychicznie
1
Gdzie siedzi ta granda animacio? Bo myślałem że będą tam za bramką gdzie nadal są przykryte krzesełka
0
@Elvisek nigdy nie liczyły się podwójnie
0
@kubix05 w sumie to kojarzę tylko jedną piosenkę, którą ona wylansowała
1
@pluszek czyli najlepiej pracować na kasie, wtedy można usiąść
1
@Kismeth a u ciebie hejt z dupy ważniejszy od rozsądku
0
@Terroriser Edit: ten Exodus to jest wydany po polsku?
Tej drugiej nigdzie nie można kupić poza używka na allegro
0
@Smixu przemyśl jeszcze raz o co pytasz. Podpowiedź: jesteś na stronie kibiców Barcy.
0
@Cryptolis jak sprzeda mieszkanie to spokojnie kupi bilet ;)
1
@norbi77 teraz by się nie zdarzyło niestety
0
@BISHBASHBOSH nic nie będzie niestety