0

@Tomaszekkkkk to tzw nowi ultras czyli wykastrowani (i bardo dobrze) - klub i policja kontrolują ich listy członków, nie mogą być karani itd.

0

@Tomaszekkkkk Tak wiem o kim mówię. Ci którzy byli tam wczoraj w Granda Animacio to nie byli ultrasi, i niech tak zostanie

0

@MessiForeverTheBest nie wiem czy to jest w ogóle możliwe - hiszpańska federacja podlega pod Fifę i raczej ma.w dupie przepychanki polityków i chce tam wysłać swoją reprezentację.

0

@Sulimo słabo umiem w angielski, ale co jest w ttm pierwszym zdjęciu "harsh"? Chłopaki stoją w kółku przed meczem i?

0

@Arden a później drą mordę Laporta Dimision i jakieś faszystowskie przyśpiewki. Nie ma miejsca dla nazioli na Camp Nou

1

@VAMOS1899LaMasia raczej nie skoro graliśmy w nich przeciwko Atletico. Ale spodenki będą musieli zmienić Athletik ma czarne

5

Podobno ten muminek że stalowej woli jest pierwszym wyborem Kaczyńskiego na premiera Polski. Ale ekipę montują xD


3

@JanuszKorwinMikke do Diaz też dobry ale nawet jedną nogą nie był u nas a Nico już prawie lądował na El Prat. Ciężko powiedzieć czy Nico przeciętniak - pod okiem Hansiego mógłby wystrzelić, u kucacza nie ma na to szans

1

Ależ to by śmigało wczoraj z Nico Williamsem na lewej, szkoda że ten transfer nie wypalił. Rashford nie nadaje się na autobusy

2

@Arden Nico Williams

0

@Fog_W_1899 Na drugim miejscu Frank Rijkard

3

@bartekvisca tak to jest z hindusami, wyglądają starzej

0

@RosjaninBut mamy jak na razie lepszą średnią goli/mecz niż w zeszłym sezonie. Tracimy średnio dokładnie tyle samo bramek co w zeszłym sezonie.

5

To było pewne, że po KMŚ będą się wcześniej czy później sypać albo oszczędzać przed MŚ

1

@PioteK tutaj nawet kilku gagatków upierało się, że Hansi na pewno był przeciwko Cancelo i chciał środkowego obrońcę. Gdzie środkowych obrońców mamy czterech (+Christensen) a bocznych obrońców dwóch (+teraz Cancelo) :)

0

@mekston gdyby tak pyknął znowu hat trick z następnej kolejce, to możnaby nawet marzyć o królu strzelców - skoro mapet wypada do końca sezonu

1

@4drian0 nie trawię takich trolli w dzień meczowy jak ty, ostrzegam, że może być ban

0

@PatrychoO po pierwsze to nie byli ultrasi, a po drugie to zaczekaj na zwykły mecz ligowy. dzisiaj kibicował cały stadion i tak jest zawsze w meczu o COŚ, wie to każdy, kto był kiedyś na Camp Nou

0

@Reviven wystarczyłby Sorloth

1

@ViscaelBarca2007 trzeba dodac, że Inigo Martinez po jednym sezonie się wylogował z takiej taktyki, bo wiedział że już więcej nie dowiezie psychicznie

1

Gdzie siedzi ta granda animacio? Bo myślałem że będą tam za bramką gdzie nadal są przykryte krzesełka

0

@Elvisek nigdy nie liczyły się podwójnie

0

@kubix05 w sumie to kojarzę tylko jedną piosenkę, którą ona wylansowała


1

@pluszek czyli najlepiej pracować na kasie, wtedy można usiąść

1

@Kismeth a u ciebie hejt z dupy ważniejszy od rozsądku

0

@Terroriser Edit: ten Exodus to jest wydany po polsku?
Tej drugiej nigdzie nie można kupić poza używka na allegro

0

@Smixu przemyśl jeszcze raz o co pytasz. Podpowiedź: jesteś na stronie kibiców Barcy.

0

@Cryptolis jak sprzeda mieszkanie to spokojnie kupi bilet ;)

1

@norbi77 teraz by się nie zdarzyło niestety

0

@BISHBASHBOSH nic nie będzie niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?