2

@Gary odnośnie Lewego: Xavi mógł coś tam sugerować dyrekcji i zarządowi, ale on jak mało kto powinien wiedzieć, że są zawodnicy niesprzedawalni - z bardzo wielu różnych powodów takim zawodnikiem wtedy był Lewandowski: przyszedł dwa lata wcześniej na ostatni kontrakt europejski, cena wykupu, wysokość pensji, był wyborem Laporty więc musiałby naprawdę odwalić kaszankę, żeby Laporta przyznał, że trzeba się pozbyć, finanse klubu, forma i wiek zawodnika - nierealne, żeby sprzedać bez potężnej straty, układy z Zahavim i pewnie znajdzie się jeszcze wiele innych powodów.
Xavi powinien to najlepiej wiedzieć, bo obserwował to od wewnątrz od 20 lat i takie naciski mógłby robić, gdyby miał niepodważalny status w klubie i może sekstet na swoim koncie by mu pomógł forsować takie nierealne pomysły.

0

@Azi
"znaczy trener nie może powiedzieć że nie widzi zawodnika w swojej koncepcji? To mi chcesz przekazać?"

trener może powiedzieć albo chcieć wszystko. Ale jest tylko podwładnym dyrektora sportowego i to ten drugi odpowiada za transfery i ma więcej do powiedzenia. Wystarczy ogarnąć następującą rzecz - to dyrektor sportowy zwalnia trenera a nie odwrotnie ;)

0

@barteq podeślij linka do wywiadu z Messim gdzie o tym mówi i potwierdza słowa Xaviego

4

@Azi poczytaj trochę jaka jest w klubie rola trenera a jaka dyrektora sportowego i kto za co odpowiada.

2

@bartekvisca w funduszu Willa+ były dopłaty

8

@Fog_W_1899 zapewne uznał że koniec na uprzejmości i czas wybrać przemoc

4

Xavi ma problem o szwagra Laporty a sam załatwił stołek asystenta swojemu bratu a w sumie to on chyba połowę swojej rodziny tam u szejków ustawił

1

@norbi77 Niemiec bronił też w Pucharze Króla włącznie z finałem

1

@Luciano99 za Ferrana minimum 100 baniek

0

Komentarz usunięty

0

@ViscaelBarca2007 no tutaj to się nieźle pogubiłeś w swojej teorii

0

@norbi77 odpowiedziałeś tak, że ktoś jak się nie zna to by pomyślał, że to Claudio Bravo zasługujemy te 6 pucharów

5

@LAMC_10 dzięki

0

@karci0 tyle samo bramek strzelonych, mniej straconych. Tak więc coś się nie zgadza w twoim wywodzie z tyłka

0

@pienaar Masz tak samo małe pojęcie o 9tkach jak o wychowankach XD świeżak

0

@addept ludzie jak ty nigdy się nie nauczą xD

0

@pienaar co tutaj robi Pedri, Martin? @kamyk_23 chyba na zachętę plusuje :)

0

@Kwasiak98 nikt jeszcze nie zapytał o najistotniejszą rzecz - czy uprawialiście już seks?

0

@wyrek to ty chyba starszy od niego jesteś

1

@ViscaelBarca2007 według mnie stan psychiczny tutaj decyduje. Skoro ta sprawa wyszła na światło dzienne, to znaczy że już było bardzo grubo i nie dało się tego przykryć, a takich chorób nie da sie wyleczyć w kilka miesięcy, jeśli wogóle jest na to szansa. Presja w tym klubie nie zmieni się za pół roku ani za rok - on już jest raczej skreślony w wielkiej piłce, ale tak jak napisałeś - jest niesprzedawalny. Casus Bojana. Pójdzie na jakieś wypożyczenia i do końca kontraktu będzie się gdzieś bujał po świecie.

0

@tbas wcale nie było szans na 4:0 XD

0

@Who_you_mam prawie 60 mln euro? nie no tyle to nie XD

1

ja już się nie mogę doczekać newsa "Deco negocjuje przedłużenie kontraktu Ferrana Torresa, jego agent pojawił się dzisiaj dzisiaj rano w biurach". serwery Labamba wybuchną XD

1

@Zenon83 ciężko sprzedać z sensem grajka z rocznym kontraktem, szczególnie takiego

3

@4Fabregas4 Lewy jest oszczędzany na LM, Hansi wie jakie są priorytety

3

@xavi890 może zrób im przelew na jakiegoś cracka

1

Załóżmy teoretycznie, że Tusk już nie może być premierem w kolejnej kadencji i na wzór pis musieliby dzisiaj wyznaczyć kandydata na premiera. Oprócz Sikorskiego to żaden inny polityk KO nie przychodzi mi do głowy. Reszta jakaś taka nijaka, nie widać młodszych następców. Macie inne propozycje?

1

@kubix05 ale ludzie byli szczęśliwi i każdy miał pracę XD

3

Dzisiaj Camp Nou z innej perspektywy. El Clasico z pamiętnym wylewem Valdesa.

https://x.com/outofthesyntax/status/2029995627774456181

@Gary @dadan1990

0

@LeszekFCB z tego co wiem chat gpt nie pamięta kontekstu z poprzednich chatow. Jak chcesz żeby pamiętał to kontynuuj w tym samym chacie - ale i to jest ograniczone ilością zapytań i jak chat będzie bardzo długi to będzie" zapominać" niektóre treści

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?