Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Roobo masz jakiś bliższy kontakt z Batyrem? Bo oficjalnie jeszcze żadnych konkretów nie podał, Glapinski też nie.
2
@Gronek nikt tego nie pobije bo mamy VAR i ciężko tak drukować
2
@burcioszka Alemany jest świetny w wydawaniu kasy a w Atletico kasa jest więc to możliwe
0
@Czyhrynski Przecież Rodrygo gra z kontuzją dwa lata a Bernal zdrowy chłop
0
@BORO_12 Araujo w tej chwili jest niesprzedawalny więc o dwóch nowych środkowych można zapomnieć. Według mnie nie przyjdzie nawet jeden nowy.
2
@EzioAuditoreDF to zależy czy zrobiłby grilla dla zarządu
0
@PawkoFCB poloneza za 100 zł?
9
@macio_944 powodów może być dziesiątki. Może po prostu miał sraczkę
0
Właśnie się zorientowałem, że Torresowi za rok kończy się kontrakt. Ciekawe jaki mają na niego plan - sprzedaż po sezonie a może przedłużenie kontraktu?
0
@maroon jak definiujesz powagę?
1
@Irmscher10
2
@Irmscher10
1
@Irmscher10 oni tam robią taki show co kilka dni. inna kamera
1
@Gary stroje ślubne w loży prezydenckiej, dobrze się wbiliście :)
u mnie będzie tych meczów około 20, ale jak człowiek był młodszy to nawet nie liczył (pierwszy mecz Barcy w 2005 i ten mam udokumentowany, ale w Bremie wyjazd LM) i nawet z niektórych nie mam żadnych zdjęć, albo czegoś fizycznego żeby określić co to był za mecz i jaka data.
2
co to ma być? clown world XD
1
@Gary wrzucaj też i wołaj, chętnie bym zobaczył!
ja nie zawsze siedziałem w tych miejscach za nerkę. na innych zdjeciach widać biegające kropki. ale klimat tam jest w każdym sektorze
11
Jeszcze jakiś czas temu mówił ostrożnie, że chce się niedługo skupić na rodzinie wnukach itd. Ale chyba teraz już poczuł ten klimat. W Barcelonie można sie zakochać. Też bym nie chciał wracać do Niemiec XD
1
@Gary coś czuję, że LaRambla mi nie ufa, że ja zrobiłem te zdjęcia - dzisiaj za takie miejsce na Camp Nou to by trzeba było nerkę sprzedać xD
2
@Gary tu jeszcze z tego samego meczu - to był pierwszy mecz sezonu. Tito na środku :(
https://x.com/outofthesyntax/status/2029679210277564574
3
Na wspomnienia mnie naszło.
Wrzucę tutaj od czasu do czasu fotki z mojego archiwum, w sensie, że moje zdjęcia, z moich wyjazdów, bo w sumie szkoda, nie odkurzyć tych pięknych chłopaków. Jak kogoś zawołać do następnych, to dajcie znać.
https://x.com/OutOfTheSyntax/status/2029673366945468556
3
wrzucam swój filmik, mam nadzieję, że to nie podlega pod ban za autopromocję bo ja tam tylko na nim przez chwilę mordę drę. W sumie to był dosyć smutny wieczór pomimo wygranej - 4:0 z espanyol, 4 bramki Leo. Ale dla takich momentów warto jeździć na Barcę
1
@Czyhrynski już pisałem, napiszę jeszcze raz - wstrzymajmy konie do ligowego meczu z Rayo. bo w takim meczu jak z Atletico to nie potrzeba nawet tych "ultrasów" żeby stadion żył - kto był na ważniejszych meczach ten wie, w sumie to i w tv to widać jak graliśmy z realem albo jakieś ważne mecze LM.
2
@Gary tak tak ja to wszystko wiem, ale i tak by się znaleźli tacy, co by tam sobie chcieli siedzieć albo stać i ochrona by miała dodatkową robotę. zamykam temat :)
0
@Vegeta88 ale na Nową Zelandię nie spadły żadne. Coś nie bardzo ogarnięty jesteś o czym tutaj rozmowa.
2
@blakkudium po drugiej stronie cała trybuna nie jest przykryta i srają tam gołębie :) ale już chyba sam sobie wytłumaczyłem - ten sektor nie jest chyba oddzielony od tego wyżej i chyba nie chcieli, żeby tam ludzie siadali
1
@blakkudium w sumie dlaczego akurat te krzesłka były przykryte plandeką?
0
@Vegeta88 jakoś ten parasol ochronny słabo działa, tzn ta żelazna kopuła.
0
@tbas no przeciez to jest potwierdzenie tego co napisałem - jeszcze nic nie powiedział, w sensie żadnych konkretów.
" Zaznaczył, że nie przedstawił jeszcze żadnych konkretów, do których można by się odnieść. Zapewnił, że "koncepcje te są dojrzałe", ale najpierw zapoznać się muszą z nimi rząd — ministrowie finansów i obrony narodowej — oraz prezydent."
4
@Kozinho. "no debil"
Mocno o Orbanie ale zgadzam się
0
@tbas tylko, że Glapinski jeszcze nic oficjalnie nie powiedziałam. Oni chyba rzucili temat i teraz czytają na X opinie ekspertów czy ktoś im coś wymyśli XD