Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 to nie trzeba być jakimś ekspertem - ten koleś ma 22 lata i dopiero od 3 miesięcy uczy się grać w europejską piłkę. Materiał na gracza Barcy, serio?
0
Gdzie ta uraza w jego wypowiedzi?
0
@Mns21 poziom Desta to jest jego max.
0
@Danny Gaucho a jeszcze bardziej istotna byłaby statystyka bramek w turniejach CA ME MŚ
0
@Criss18Barca to taka frekwencja obejmuje tylko tych co idą na mszę na 8 rano. Jak idziesz na 10 to już raczej nie zdążysz zagłosować przed 12
1
@Danny Gaucho więcej powiedziałaby statystyka liczba bramek / liczba meczów o punkty
0
@matirix20 w tv czy w top gear?
0
@Emhyr a co powiesz o Niemcach?
1
@Kengo szkoda że fejk
0
Już za godzinę USA-Niemcy. Ciekawe czy Nagelsmann podobnie do Probierza rozpocznie przygodę z reprezentacją od zwycięstwa?
0
@ini_barca ale to jest brutto więc jakieś 11 mln na rękę.
1
@barcelonaLM Qeleshe - tradycyjne męskie nakrycie głowy Albańczyków
0
@Kgorecki2500 to wiadomo już od dawna że lewy za po a Błaszczykowski za pis dlatego się nie lubili
0
@FcPortoFan1999 poczekaj jak przegrają to zobaczymy szorstką atmosferę
0
@John_Doe grał średnio
0
@CZAJUN_119 już znalazłem, ale jakoś mi nie podeszły design
0
@Torpeda0991 Santos miał 10 treningów
0
@Emhyr dlaczego nie uznali?
0
@CZAJUN_119 gdzie do kupienia?
0
@Tomo1989 coca cola
2
Nadużywania wykrzyknika ciąg dalszy :)
0
Czy złożenie komputera do grania jest trudne? Syn się uparł, trochę kasy odłożył. Wolałbym iść do sklepu, żeby podali jakieś propozycje konfiguracji i złożyli ale trochę się obawiam, że włożą jakieś używki. Zdarza się to w ogóle, ktoś słyszał?
0
@BorzyKrzys oni to samo mówią o polskim lektorze. Najlepsze napisy.
0
@escarabajo gdzie do zobaczenia?
1
@mkord viaplay tam leci
0
@michal26 to po co tankujesz na orlenie?
0
@Greenalley tak tylko dla zasady: kontuzjogenny może być sport, a piłkarz podatny na kontuzje.
0
@bartekvisca szury znowu miały rację
0
@kuz no to musi być straszne uczucie wiedzieć, że za chwilę samolot się rozbije. Np. Coś w stylu tej akcji gdzie niemiecki pilot zamknął się w kabinie i wleciał w skały.
14
@Comentateiro to prawda, byłem tą nagonką